Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Kako se testira, a da ne odseku :geek: ?
Salju li opomenu?
Koristi se internet i TV.
 
Kako se testira, a da ne odseku :geek: ?
Salju li opomenu?
Koristi se internet i TV.
Moje iskustvo ali supernova -dugovao za septembar i oktobar najavili par dana pre i iskljucili oko 20og novembra posle moze da se ukljuci pozivom na jos pet dana i u tom roku da se plati (bar jedan racun) ili opet iskljucenje
 
Koliko STB-Ova je besplatno za BOX crveni paket,odnosno da li je bez doplate osnovni boks i jedan dodatni,ukupno dva,ili se taj drugi dodatno plaća?
Imam neke greške u računu,pa rekoh da proverim ,kako stvari stoje.
 
Uzeo sam onu akciju BOX3 na fiksnom gde se internet i televizija dobijaju gratis.
Koje mogućnosti imam sada da se dobiju oni dodatni GB kao što ima BOX 4u4 100GB? BOX3 bi trebao da ima 30GB dodatno.
 
Moje iskustvo ali supernova -dugovao za septembar i oktobar najavili par dana pre i iskljucili oko 20og novembra posle moze da se ukljuci pozivom na jos pet dana i u tom roku da se plati (bar jedan racun) ili opet iskljucenje
Kako obavestavaju, preko emaila ili?
 
Koliko STB-Ova je besplatno za BOX crveni paket,odnosno da li je bez doplate osnovni boks i jedan dodatni,ukupno dva,ili se taj drugi dodatno plaća?
Imam neke greške u računu,pa rekoh da proverim ,kako stvari stoje.
Bilo je nedavno na temi, drugi se dodatno plaća na novim box paketima.
 
Obožavam ovakva pitanja a tek ovakve odgovore :D
@HDMI Svi Box4 paketi su "1 + 1" fazon ( = osnovni STB + dodatni za dž). To sa računom je klasičan "ako prođe prođe" lopovski fazon, slično su uradili @jaffar nedavno. Uloži prigovor na taj račun.
 
Obožavam ovakva pitanja a tek ovakve odgovore :D
@HDMI Svi Box4 paketi su "1 + 1" fazon ( = osnovni STB + dodatni za dž). To sa računom je klasičan "ako prođe prođe" lopovski fazon, slično su uradili @jaffar nedavno. Uloži prigovor na taj račun.
Drago mi je da činim forum zanimljivijim :)
I meni je isto naplaćeno, ali sam negde ovde na forumu pročitao da se na novim paketima naplaćuje, ne mogu sad da pronađem taj post. Ali svakako uložiću prigovor.
 
Ponuda provajdera se ne čita na forumima nego na zvaničnom sajtu, a tamo lepo piše (sakriveno pod "detaljne informacije o paketu" link pa "televizija" tab u prozorčiću koji iskoči :D :D ):

MTS_box.PNG

Kod skupljih (Plavi pa na dalje) paketa samo nema ovo "stb ILI WiFi extender" izbora nego piše 1 STB.
 
U okviru ugovorne obaveze svaki box3 ili box4 ima besplatan dodatni stb. Kad istekne ugovorna obaveza taj dodatni se naplaćuje
 
Poslali mi IDP kod, da li da se nadam pozivu iz MTS-a za bolju ponudu?
 
Nadaj se u toku do 7 dana, ako ne zovu onda prelazi u Yettel. Tako cu i ja ako ne ponude 24x50% odoh u Yettel, ističe 30.12 ugovor.
 
Ništa novo, tako su i kad je moj brat tražio IDP broj.

@Mikey Brata su zvali doduše bilo je 1-2 "urgencije". Na kraju je dobio ponudu 24x 50%.
 
Pitam zato što je bilo govora o tome da će da ukinu to zvanje nakon zahteva za raskid (što je faktički i traženje idp-a).
Eno u temi o mts mobilnoj isto kažu da ih ne zovu iako su podneli zahtev za prelaz u drugu mrežu.
Moguće da su prekinuli sa tom praksom zvanja i nuđenja povoljnijih uslova, zato pitam
 
Pitam zato što je bilo govora o tome da će da ukinu to zvanje nakon zahteva za raskid (što je faktički i traženje idp-a).
Eno u temi o mts mobilnoj isto kažu da ih ne zovu iako su podneli zahtev za prelaz u drugu mrežu.
Moguće da su prekinuli sa tom praksom zvanja i nuđenja povoljnijih uslova, zato pitam
Da, hteo sam bas da vidim da li ce ponuditi nesto bolje, ali izgleda nista od toga.
 
Da, hteo sam bas da vidim da li ce ponuditi nesto bolje, ali izgleda nista od toga.
Стекао сам утисак да им је много битнији мобилни број него нет и тв, обзиром да ме нису звали када сам узео Мик број а за сва четири броја телефона су уредно позвали и нудили максималне повољности.
 
Da li je ko zvao njih nakon par prethodnih poziva sa njihove strane, kada su ponudili par meseci po 50%, pa je ostalo da pozovu ponovo kako bi im potrvrdio nastavak ugovora?

Sad videh u listi poziva da su pre par dana zvali, imam propusten poziv sa 0800100150, krastavac.
 
Ako se aktivira HBO za dzabe (promo za 0 dinara), ne moze da se otkaze na box-u, tj mora ds se ide u poslovnicu?
 
Može telefonskim pozivom
 
Стекао сам утисак да им је много битнији мобилни број него нет и тв, обзиром да ме нису звали када сам узео Мик број а за сва четири броја телефона су уредно позвали и нудили максималне повољности.
Moguce, posto imam Box 3, nemam mobilni u njihovoj mrezi, vec u Yettelu.
 
Biće tu verovatno i opcija putem chata kao ranijih godina, ona Mila...
 
Evo mog iskustva sa produženjem ugovora za Box4 paket (nemam optiku, jer nije još stigla do nas). Zvala me je operaterka i ponudila 1 mesec 50% popusta, a potom 6 meseci. Rekao sam da ne pristajem i nakon 10-tak dana su me zvali sa broja 064733 i ponudili mi 8 meseci 50% popusta i na to sam pristao.

Ono što nisam znao - broj koji sam do tada koristio za mobilni internet (van Box-a) nisam više mogao da dodam u '4 u Box 4' a meni je to jako bitno (posebno jer je sada na raspolaganju 200 GB). Na kraju smo se dogovorili da mi odobre prevremeni raskid ugovora bez penala, a da taj broj prebacim na tarifu Kontrola troškova jer nju mogu da dodam u '4 u Box 4'. Čak je i nešto jeftinija pretplata.

Sve u svemu, zadovoljan sam jer trenutno teško da bih dobio nešto više od ovoga što su mi ponudili.
 
Nazad
Vrh Dno