Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Ima li blefiranja za 24 meseci popusta kada se produzi ugovor, kada je u pitanju box paket sa adsl-om (i dalje ne stavljaju banderu sa optikom, cekam da stave banderu duze od 2 god)
 
Ima li blefiranja za 24 meseci popusta kada se produzi ugovor, kada je u pitanju box paket sa adsl-om (i dalje ne stavljaju banderu sa optikom, cekam da stave banderu duze od 2 god)
Нема за Адсл. Највише се може добити 8 месеци. Само оптика 24х50%.
 
Kad istekne uo idi u poslovnicu i podnesi zahtev za idp, dobices 24m po 50%..
Jedino ako nisi maler pa te ne pozovu..
 
Ovo 24x50 je samo za optiku, za nas sa vdsl 6-8 meseci po ''fifti baks'' puna kapa. Dok ne pristigne optika.
 
... za nas sa vdsl 6-8 meseci po ''fifti baks'' puna kapa. Dok ne pristigne optika.
Meni ponudili 1, pa završili na 4, a veruj mi da mi je muka bila da se ganjam više s njima, a verovatno je bilo prostora za malo više ... nemam ni snage, volje, a ni vremena.

Matorcima sam obnavljao ... a reče mi moji da više nema HBO kanala u ponudi, je l' istina to? Samo onaj "HBO HD paket" što se aktivira za DŽ, do 15.01.? BOX 3, Plus HD ...
Kažu da su pre imali i SD i HD, bez aktiviranja bilo čega.
 
Poslednja izmena:
Odje*ao sam mts i sve njihove usluge još davno, uvek su bili netransparentni pilićarski lopovi. Pre 2 godine mi drugar kaže da im je optika skroz ok i ubedi me, uzmem BOX 3 (net optika+tv+fiktivni fiksni, pošto sam fiksnu liniju odjavio pre nekoliko godina). I moram da priznam da sam baš zadovoljan, mislim da je za ove dve godine možda par puta pukao net i to je to. Kako ugovor ističe 5. februara, pogledam pre neki dan na sajtu kakva im je trenutna ponuda i sve isto, stari korisnici umesto da za vernost dobiju povoljniji ugovor, imaju lošiju ponudu od novih. Verovatno je logika menadžmenta da ko jednom potpiše, više nikad neće otići, tj. mi smo svi nepismeni idioti i kad nas jednom uvedu u tor, mi više iz njega ne umemo da izađemo. Aha. :cool: Menjaću vas kao čarape i za 3.000 din. razlike na dvogodišnjem nivou. Čisto da se podsetim da imam dve, a ne četiri noge.

Elem, juče nešto ćalu odem da proverim u mts, pošto je on još uvek kod njih i usput pitam za moj BOX. Nađe me tamo manekenka za šalterom i kreće sa onom imbecilnom pričom da ću dobiti "povoljniju mesečnu naknadu". I ja se pravim imbecil:
-Kakvu "PMN" i koliko je to?
-Puna mesečna naknada za Vaš paket je trenutno 4.200 din, ali Vi ćete dobiti povlašćenu u iznosu od 3.700 din.
-Aha. A zbog čega dobijam tu PMN, jer sam stari korisnik?
-Paaa... ne. Naša politika je da svi plaćaju PMN.
-Znači, niko ne plaća tu punu naknadu?
-Tako je.
Ja, ne mogu više: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
-Pa čekajte, Vi ste znači stavili neku random cenu i onda je spustili do one realne koja Vam odgovara i sad ja treba da se oduševim što ste mi dalu tu neverovatnu, ničim zasluženu ponudu i da odmah produžim ugovor? Pa mogli ste staviti i da je puna naknada 103.700 din, a Vi mi spustili za 100.000 i lud sam ako ne prihvatim PMN za 3.700, zar ne? Pri čemu je ta Vaša neverovatna ponuda i dalje debelo skuplja od Yettela koji to isto nudi za 3.000 din sa 6 besplatnih meseci.
-Nije baš tako, gospodine. To JESTE puna naknada i ona JESTE opravdana.
-Samo što ne umete da mi kažete čime sam je zaslužio, i ja i svi ostali. :) Da ne dužimo, u ovoj brošuri koja stoji ispred Vas piše da stari korisnici "mogu dobiti 50% popusta na povoljniju naknadu do najviše 10 meseci", ali da broj tih meseci zavisi od usluga koje trenutno koristim. Šta to konkretno znači i koliko bih ja meseci plaćao 50% ako bih produžio ugovor, 10 ili manje?
-To bih morala da proverim, pa da Vam javim, ako mi ostavite Vaš telefon.
-Ne treba, hvala, poslaću mail korisničkoj podršci, pa ću javiti ja Vama.
-Prijatno.
-Zbogom. :)

Stari dobri mts. Džaba optika, džaba sve, kadar je ostao isti, kao i politika kuće. Kokošarenje kao način poslovanja.

Tako da kad sam sabrao ovu njihovu ponudu, čak i da dobijem tih maksimalnih 10 meseci sa 50% popusta, to je 10x1.850din. + 14x3.700din. = 70.300 din. za UO24 mes. Kod Yettela skoro identičan paket sa optičkim netom i manje-više istom ponudom tv kanala 6 meseci free, znači 18x3.000din. = 54.000, odnosno preko 16.000 din. jeftinije. I taman kad sam rešio da ih napustim pročitam ovo da posle traženja IDP broja umeju da zovnu sa ponudom 50% 24 meseca, mada koliko vidim, izgleda da polako napuštaju i tu praksu ili izlaze u susret samo za BOX4. Svakako ću probati, jer to je jedina povoljnija opcija od Yettela.

Hvala svima za korisne informacije.
 
Yetel jedino ako te ne interesuje tv usluga. U suprotnom džaba i da su 100.000 din jeftiniji
 
Zašto? Pogledao sam letimično listu kanala, manje više sve isto kao kod mts-a, a imaju i Arene, što mi je jedino malo bitnije.
I još sam pogrešio da je 6 meseci besplatno, a u stvari je 9, znači ukupno 45.000.
 
Poslednja izmena:
Imaš dosta o tome u odgovarajućoj temi o hipernet tv-u. Ljudi su se uglavnom žalili na to da je tv aplikacija dosta bagovita, obara rezoluciju, da kad neka gledanija utakmica gube sliku itd.
Ne znam da li su to do sada sredili i u kojoj meri ali moj savet ti je da isčitaš tu temu ili još bolje da se posavetuješ s nekim koga lično znaš a da ima hipernet.
Konkretno u mojoj zgradi svi što su prešli na yetel (njih par) su jako nezadovoljni tv uslugom
 
Imaš dosta o tome u odgovarajućoj temi o hipernet tv-u. Ljudi su se uglavnom žalili na to da je tv aplikacija dosta bagovita, obara rezoluciju, da kad neka gledanija utakmica gube sliku itd.
Ne znam da li su to do sada sredili i u kojoj meri ali moj savet ti je da isčitaš tu temu ili još bolje da se posavetuješ s nekim koga lično znaš a da ima hipernet.
Konkretno u mojoj zgradi svi što su prešli na yetel (njih par) su jako nezadovoljni tv uslugom
Da ovo je zaista tačno. Aplikacija za tv im je blago rečeno grozna, bagovita i sve sto si rekao…Net i ovo ostalo sve je okej, ali tv nije za preporuku osim ko mora…
 
ja sam postavio pitanje i na drugoj stranici, izvinjavam se ako sam dosadan.
Naime @Toshiro Mifune , sto ne Yetel internet (btw svaka cast sto kalkulises tako, sve oko mene ljudi koji padnu na tu pricu o popustu i ne pomnoze kao ti broj meseci, plus broj meseci za dinar itd) i IPTV ? Meni je Yetel nudio opticki internet za 1400 dinara mesecno (kad se iskalkulise ti period za dinar + puna cena itd) i IPTV? IPTV kod nekih provajdera ako se uplati ranije za celu godinu, ispadne 800 dinara mesecno tipa?
Sve sto treba Android uredjaj koliko sam dobro skapirao i jos moram da vidim da li je moguce premotavanje programa unazad. Tako je resen problem lose Yetel TV aplikacije i mislim da je ovo najpovoljnije. Da ne pominjem da mozes da dobijes vise hiljada kanala preko IPTV-a. Msm naravno moze i MTS optika umesto Yetela
 
Pogledaću kad budem imao vremena šta je najpovoljnije kao mix različitih provajdera, a da je kvalitet zadovoljavajući. Ako sam sračunaš neku kombinaciju, javi.
Ja bih verovatno i progutao Yettel tv, jer gledam tv minimalno, par sati fudbala nedeljno i bukvalno jedan film, sigurno ne više od 4-5 sati maksimalno. Uglavnom tv zvrnda deci na crtaćima.
 
Odje*ao sam mts i sve njihove usluge još davno, uvek su bili netransparentni pilićarski lopovi. Pre 2 godine mi drugar kaže da im je optika skroz ok i ubedi me, uzmem BOX 3 (net optika+tv+fiktivni fiksni, pošto sam fiksnu liniju odjavio pre nekoliko godina). I moram da priznam da sam baš zadovoljan, mislim da je za ove dve godine možda par puta pukao net i to je to. Kako ugovor ističe 5. februara, pogledam pre neki dan na sajtu kakva im je trenutna ponuda i sve isto, stari korisnici umesto da za vernost dobiju povoljniji ugovor, imaju lošiju ponudu od novih. Verovatno je logika menadžmenta da ko jednom potpiše, više nikad neće otići, tj. mi smo svi nepismeni idioti i kad nas jednom uvedu u tor, mi više iz njega ne umemo da izađemo. Aha. :cool: Menjaću vas kao čarape i za 3.000 din. razlike na dvogodišnjem nivou. Čisto da se podsetim da imam dve, a ne četiri noge.

Elem, juče nešto ćalu odem da proverim u mts, pošto je on još uvek kod njih i usput pitam za moj BOX. Nađe me tamo manekenka za šalterom i kreće sa onom imbecilnom pričom da ću dobiti "povoljniju mesečnu naknadu". I ja se pravim imbecil:
-Kakvu "PMN" i koliko je to?
-Puna mesečna naknada za Vaš paket je trenutno 4.200 din, ali Vi ćete dobiti povlašćenu u iznosu od 3.700 din.
-Aha. A zbog čega dobijam tu PMN, jer sam stari korisnik?
-Paaa... ne. Naša politika je da svi plaćaju PMN.
-Znači, niko ne plaća tu punu naknadu?
-Tako je.
Ja, ne mogu više: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
-Pa čekajte, Vi ste znači stavili neku random cenu i onda je spustili do one realne koja Vam odgovara i sad ja treba da se oduševim što ste mi dalu tu neverovatnu, ničim zasluženu ponudu i da odmah produžim ugovor? Pa mogli ste staviti i da je puna naknada 103.700 din, a Vi mi spustili za 100.000 i lud sam ako ne prihvatim PMN za 3.700, zar ne? Pri čemu je ta Vaša neverovatna ponuda i dalje debelo skuplja od Yettela koji to isto nudi za 3.000 din sa 6 besplatnih meseci.
-Nije baš tako, gospodine. To JESTE puna naknada i ona JESTE opravdana.
-Samo što ne umete da mi kažete čime sam je zaslužio, i ja i svi ostali. :) Da ne dužimo, u ovoj brošuri koja stoji ispred Vas piše da stari korisnici "mogu dobiti 50% popusta na povoljniju naknadu do najviše 10 meseci", ali da broj tih meseci zavisi od usluga koje trenutno koristim. Šta to konkretno znači i koliko bih ja meseci plaćao 50% ako bih produžio ugovor, 10 ili manje?
-To bih morala da proverim, pa da Vam javim, ako mi ostavite Vaš telefon.
-Ne treba, hvala, poslaću mail korisničkoj podršci, pa ću javiti ja Vama.
-Prijatno.
-Zbogom. :)

Stari dobri mts. Džaba optika, džaba sve, kadar je ostao isti, kao i politika kuće. Kokošarenje kao način poslovanja.

Tako da kad sam sabrao ovu njihovu ponudu, čak i da dobijem tih maksimalnih 10 meseci sa 50% popusta, to je 10x1.850din. + 14x3.700din. = 70.300 din. za UO24 mes. Kod Yettela skoro identičan paket sa optičkim netom i manje-više istom ponudom tv kanala 6 meseci free, znači 18x3.000din. = 54.000, odnosno preko 16.000 din. jeftinije. I taman kad sam rešio da ih napustim pročitam ovo da posle traženja IDP broja umeju da zovnu sa ponudom 50% 24 meseca, mada koliko vidim, izgleda da polako napuštaju i tu praksu ili izlaze u susret samo za BOX4. Svakako ću probati, jer to je jedina povoljnija opcija od Yettela.

Hvala svima za korisne informacije.
Kada ti istekne UO trazi IDP broj dobićeš neke pogodnosti . To tražiš dan po isteku ugovora - UO
Nznm koliko daju za box3 , ali za box4 optiku daju 24x50%
 
Svakako ću probati, ali sumnjam da će biti nešto od toga, proredili su pozive. Zar IDP ne može formalno da se traži i pre isteka UO, recimo 10-ak dana ranije, a da mi ga daju kad UO istekne? Poenta IDP-a je valjda da korisnik ne ostaje bez signala kad menja provajdera.
 
Poslednja izmena:
Zaboravih, može li IDP da se traži mailom korisničkoj podršci ili mora da se ide u omraženu poslovnicu?
 
Ja sam dobio 24x50% za box3, doduše ranije ove godine. Javljali su se ljudi i skoro u ovoj temi da su dobijali za box3. Mislim da nema veze da li je za box3 ili box4. Jedino ako su u nekom trenutku prekinuli sa tom praksom ali onda neće nuduti ni jednima ni drugima
 
Jesi li čekao na dan isteka da podnese za IDP ili si mogao dan ranije pre isteka ugovora?
 
Nazad
Vrh Dno