Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Verovatno je deo novembra bio još uvek u periodu promocije od 1 din. Npr. ako je potpisao ugovor 12-og u mesecu, za prvih 12 dana mu je promocija, a posle puna cena pa zato nije 3350 nego 1950
 
Jedno pitranje samo
zovu me ovi iz Yetela (izvinjavam e ako sam promasio temu, ali ista je optika kao i MTS jel da?), nude 1700 dinara, internet plus televiziju, traze da se potpise ugovor na 30 meseci. Paket je onaj osnovni, 300/150 internet.
Zanima me, ja sam old school, i dalje koristim torrente, neko negde napisa da ne moze zbog necega sto se zove : "cgnat", istina?
Drugo ima li neko taj njihov internet, ja se bavim programiranjem, bitno je da je stabilan da se ne gubi itd?
Sad imam SBB, zadovoljan sam, ali ovo je dosta jeftinije.
 
hvala, a mozes li da pojasnis to s portovima?
I koji su to servisi iz spoljne mreze?
Da li je moguce da i dalje varaju ljude na ovu foru?! Moram da se raspitam kod komsija jos, kazu ko ima mts optiku u tvojoj zgradi, i ako njemu radi kako treba, radice i Yetel, jer je ista optika. Ali za sad zvuci dobro.
 
Nisam ni ja znao ali videćemo kada ga pozovu i potvrde porudžbinu, ja imam fore do 30.12 pa ako je moguće tako produžiti onda još bolje nego da se traži idp broj.
Nažalost ,ništa od 24x2900 din.Pozvali me danas i nudili 1 mesec 50% ja odbio onda 2 meseca ja odbio i onda mi ženska reče može maksimalno 3 meseca 50%,i ja ponovo odbio i rekoh joj da ne želim produženje ugovora koji mi je danas isteko,i da ću promeniti operatera i ona ko iz topa jel može 12 meseci po 50% ja reko može jer drugu alternativu nemam.To je maksimum koji mogu da mi ponude.Tako da je to moje iskustvo pa Vi sad vidite.Živim na selu i drugu opciju nemam a i ne mogu da se žalim na njihovu uslugu koja je stvarno korektna.
 
Nadam se da nisam omasio temu?
Imam box paket i hteo bih da placam racun onlajn to jest da mi ne dolazi papirni racun vec da dobijam racun na mail.
Da li onda pre stigne racun nego "papirni"?
 
Pročitao sam poslednjih nekoliko stranica i vidim da postoji šansa da se za obnovu BOX4 optike dobije 50% tokom 24 meseca podnošenjem zahteva za IDP broj. Skeptičan sam oko te procedure jer ne znam šta se dešava ukoliko ne pozovu da ponude tu pogodnost - da li sam prinuđen da pređem kod drugog operatera ili i dalje mogu da obnovim ugovor pod regularnim uslovima? Dodatna komplikacije je što se ugovor, koji ističe sutra, vodi na majku, a ona se nedavno povredila i nije još baš zgodno da ide u poslovnicu da bi podnela zahtev za IDP broj. Da li postoji neki drugi način da se podnese zahtev za IDP broj?
 
Možeš ili da pređeš u Yettel ili da produžim naknadno ugovor ako ti ne ponude 24x50%,mada svakom ponude to ako su na optički. U svakom slučaju za svoj novac možeš da biras, bez brige Zahtev za Idp se podnosi isključivo u poslovnica a.
 
Extender koji daju za dinar, u Box 4 crvenom paketu, ostaje trajno u vlasnistvu ili se vraca po isteku ugovorne obaveze?
 
Da li je neko uspeo na vdsl-u da izboksuje 24x50%? U frebruaru mi ističe ugovor, još uvek niko ne zove za prevremen raskid i obnovu ugovora, optika u ulici je koliko vidim tu (bandere kablovi) ali još nije puštena, a meni se iskreno ne prihvata nikakva druga solucija nego 24x50.

Ako ostanu sa ovim pilićarskim uslovima za vdsl korisnike, bez ikakvog blefiranja ću razdužiti svu opremu i čekati neki bolji trenutak. Alternativu imam preko mtsgo i eon-a na mobilnom, pa neki mirroring na tv ako mi je do nekog gledanja, sa obezbeđenim netom od komšija. Ali eto, zbog neke stabilnosti pre bih obnovio box3, ali koliko vidim njegova cena je sada 4200 u odnosu na 3450 koliko sada plaćam na vdsl-u. Sve im ide u korist da će ostati bez još jednog korisnika...
 
Pozdrav, da li je neko dobijao sličnu ponudu?
Septembra 2022 sam potpisao ugovor (24m)BOX crveni (prva 8m 50% umanjenje) nakon toga oko 4300din.
Juče me zvali(iako sam jos uvek pod ugovorom još desetak meseci) da mogu da potpišem novi na 24m pod uslovom da predjem na BOX Plavi Lite(prva 6m 50% umanjenje) a naredne puna cena 5950din?
 
Pa, ne znam koliko je to povoljno i šta dugoročno dobijaš… bolje sačekaj da istekne tih 10meseci, pa IDP… naravno, ako si na optici…
 
Da li je neko uspeo na vdsl-u da izboksuje 24x50%? U frebruaru mi ističe ugovor, još uvek niko ne zove za prevremen raskid i obnovu ugovora, optika u ulici je koliko vidim tu (bandere kablovi) ali još nije puštena, a meni se iskreno ne prihvata nikakva druga solucija nego 24x50.

Ako ostanu sa ovim pilićarskim uslovima za vdsl korisnike, bez ikakvog blefiranja ću razdužiti svu opremu i čekati neki bolji trenutak. Alternativu imam preko mtsgo i eon-a na mobilnom, pa neki mirroring na tv ako mi je do nekog gledanja, sa obezbeđenim netom od komšija. Ali eto, zbog neke stabilnosti pre bih obnovio box3, ali koliko vidim njegova cena je sada 4200 u odnosu na 3450 koliko sada plaćam na vdsl-u. Sve im ide u korist da će ostati bez još jednog korisnika...
Нема никакве шансе за вдсл да дају 24х50%.Оптика је дошла до куће на 300 метара и ту стоји годинама. Немају рачуна да наставе даље јер нема заинтересованих за увођење.
Мени су давали максимално 8 месеци за обнову уговора, узеом Мик број, нису ме звали за бољу понуду. Ја сам све раскачио и узео еон, беотелнет, четири броја пренео у А1.
 
Toliko im zafalilo… :)
Šalu na stranu, nismo svesni koliko nas deru… u susedstvu 1000MBita oko 6-7eur… uz neki voucher imaš 50% na pretplatu prvih 4 meseca… isto toliko da dodaś i TV, 5eur mobilna tatifa ako se isprsis za neograničene minute, za 2eur ako si stipsa… :)
https://www.digi.ro/pentru-orice-viitor?promo_name=pentru-orice-viitor&promo_content=banner
p.s. sad vidim da i HBO max ide gratis ako uzmeš TV… a nas teraju da molimo za neku uslugu ili mesec više…
 
Poslednja izmena:
Prosli vikend sam bio u Temisvaru i video reklami od nekog njihovog provajdera mislim da je Orange. Razumeo sam da pise Fiber +Tv i da je cena 21lev ili oko 4e mesecno.Nisam mogao da verujem.
 
… oko 5 eura je ona tarifa sa netom i pozivima neograničeno… verovatno net posle neke količine podataka ima ograničenje, ali opet… plus to je 5G…
 
Prosli vikend sam bio u Temisvaru i video reklami od nekog njihovog provajdera mislim da je Orange. Razumeo sam da pise Fiber +Tv i da je cena 21lev ili oko 4e mesecno.Nisam mogao da verujem.
pogledaj koje kompanije su zastupljene u rumuniji i sve ce ti biti jasno.
nije to srbija da se pljacka
ispravka, nije lev nego lei
 
… u Bugarskoj je slično… znam da je optički internet 100/100Mbps 16Leva - oko 1000 dinara, sa televizijom oko 1500… malo se razlikuju niže cena… tamo se uz ovu ponudu kupovao ruter odvojeno, sad vidim za NG ide na poklon… plus na 6mesevi ugovorne obaveze ide i popust…
 
Pozdrav,

Da li racuni za MTS usluge (net, tv) mogu da se placaju svaka 2 meseca bez da dodje do iskljucenja pretplatnika?

Kada su im iskljucenja i koliko za unazad?
 
Box 2 paketi (fiksni+internet) više ne postoje? Imam fiksni telefon, mislio sam da je 2600 ukupna cena koju ću da plaćam zajedno sa fiksnim kao što je slučaj na drugoj adresi. Danas me zovu da mi kažu da se taj iznos dodaje na naknadu koju trenutno plaćam za fiksni.

EDIT: upravo našao link na prošloj stranici za fiksni+net, kao da su ga sakrili na sajtu. To bi trebalo da je to što sam tražio, cena se poklapa + 10 meseci 50% popusta
 
Pozdrav,

Da li racuni za MTS usluge (net, tv) mogu da se placaju svaka 2 meseca bez da dodje do iskljucenja pretplatnika?

Kada su im iskljucenja i koliko za unazad?
Ako si korisnik duže od 24m i imaš Ugovornu obavezu može da se desi da ti tolerišu da račun platiš u narednom mesecu., Primera radi novembarski umesto da platiš do 15 decembra platiš do 15januara. Ali je to individualno zavisi kojoj grupi korisinika pripadaš. Testiraj
 
Nazad
Vrh Dno