Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Uopste nisam u toku,cuo sam za mobilne operatere da su svi podigli ili podizu cene od aprila ili maja...divota jedna.
 
Meni treba da dodju jos 2 racuna po 1 dinar a onda 6 meseci po staroj ceni BOX4. Ja sam se zalio dobio sms poruku da ostaje stara cena box-a. Sad mi je doslo 834 naknada za tarifu box4 , oni jednosravno kradu. Ko ulozi prigovor uvazice mu. Koliko od miliona korisnika se zali a koliko prodje procenite sami. 😂
 
Kako ide kada istekne UO? Mogu opremu da vratim kad god ili moram nekako da najavom?
Procedoh sat vremena na pozivu sa call centrom i ne stigoh do operatora.
 
Kako ide kada istekne UO? Mogu opremu da vratim kad god ili moram nekako da najavom?
Procedoh sat vremena na pozivu sa call centrom i ne stigoh do operatora.
mislim da je najbolje mesec dana pre isteka ugovora otici u poslovnicu pa pokrenuti zahtev za raskid ugovora.
 
Bilo je pre par godina da se dostavi umrlica, podnese zahtev, izmire eventualne rate za uređaj i vrati oprema prema njihovim instrukcijama.
Imao sam slučaj pre neku godinu u yetelu ali je bilo isto i za MTS.
Ostavinsku može da se desi da čekaš i nekoliko meseci.
 
Zna neko kako ide postupak ako onaj na kome je ugovor premine? Posle ostavinske se može raskinuti ugovor i pod kojim uslovima? Ako neko zna detalje neka javi.
Sa izvodom iz Maticne knjige umrlih smo u februaru raskinuli UO u Yettelu, tv-net-mob. Nisu nista vise trazili odmah zavrsili.
 
Bilo je pre par godina da se dostavi umrlica, podnese zahtev, izmire eventualne rate za uređaj i vrati oprema prema njihovim instrukcijama.
Imao sam slučaj pre neku godinu u yetelu ali je bilo isto i za MTS.
Ostavinsku može da se desi da čekaš i nekoliko meseci.
Isto ovako pre 4 godine raskinuli UO sa Mtsom za ujaka.
 
Koja najbolja ponuda moze da se dobije za BOX3 na optici preko akvizitera?
 
Пре сам писао о понуди који сам добио и на крају да напишем крај реализације.
Дакле имам бокс 3 интернет, фиксни и ТВ под уговором 18 месеци за динар и осталих 6 по пуном ценом. После годину дана уговора, пре две недеље добијем понуду да пребацим неки број у МТС и добијам оморику 25 бесплатно док траје уговорна обавеза. Сада имам бокс 4 плави и све је као по договору. Тај пребачени број минимална обавеза је датум из бокс пакета.
Ипак имају добру награду за постојеће кориснике. Свака им част! Баш су ме (и мог сина) пријатно изненадили!
 
Само за постојеће. Чекамо да окрену чунак.
 
Пре сам писао о понуди који сам добио и на крају да напишем крај реализације.
Дакле имам бокс 3 интернет, фиксни и ТВ под уговором 18 месеци за динар и осталих 6 по пуном ценом. После годину дана уговора, пре две недеље добијем понуду да пребацим неки број у МТС и добијам оморику 25 бесплатно док траје уговорна обавеза. Сада имам бокс 4 плави и све је као по договору. Тај пребачени број минимална обавеза је датум из бокс пакета.
Ипак имају добру награду за постојеће кориснике. Свака им част! Баш су ме (и мог сина) пријатно изненадили!
Ako sam dobro razumeo posle godinu dana koriscenja box3, prebacio si broj u mts i dobio omoriku25 12 meseci gratis?

Sad proverio sa agentom vazi ta ponuda za korisnike koji imaju BOX3 a proslo je godinu dana, prenesu broj i godinu dana omorika25 ide po dinar.
 
Poslednja izmena:
Odneseš iz
Zna neko kako ide postupak ako onaj na kome je ugovor premine? Posle ostavinske se može raskinuti ugovor i pod kojim uslovima? Ako neko zna detalje neka javi.
vod iz matične knjige unrlih i vratiš opremu i prekinu ugovor u danu podnošenja zahteva uz plaćanje računa. AKo je kupljen telefon ili neki uređaj na rate taj isti mora biti isplaćen
 
Nastavak sage sa Telekomom:
Iako su prihvatili da BOX4 ostane po starom do isteka ugovora, po istom principu nisu automatski i kontrolu troškova, koju takodje imam na svoje ime, vratili na staro, pa sam pisao prigovor po istom modelu i za taj pakert. Čekam odgovor,
Drugo, iako sam novi račun za BOX4 dobio kako su obećali po starom cenovniku, prethodni račun koji je bio uvećan i koji sam tako platio neće da isprave, odnosno prave se ludi ili su samo bahati i ne vide da je više plaćeno skoro 1000 dinara i da to treba da prebace u avansno plaćanje.
Videćemo šta će biti, ali ne puštajte im olako, bahatost, bezobrazluk i ovakav odnos prema klijentu ne bi trebalo da bude obrazac ponašanje nijedne a pogotovu velike državne firme.
 
Nastavak sage sa Telekomom:
Iako su prihvatili da BOX4 ostane po starom do isteka ugovora, po istom principu nisu automatski i kontrolu troškova, koju takodje imam na svoje ime, vratili na staro, pa sam pisao prigovor po istom modelu i za taj pakert. Čekam odgovor,
Drugo, iako sam novi račun za BOX4 dobio kako su obećali po starom cenovniku, prethodni račun koji je bio uvećan i koji sam tako platio neće da isprave, odnosno prave se ludi ili su samo bahati i ne vide da je više plaćeno skoro 1000 dinara i da to treba da prebace u avansno plaćanje.
Videćemo šta će biti, ali ne puštajte im olako, bahatost, bezobrazluk i ovakav odnos prema klijentu ne bi trebalo da bude obrazac ponašanje nijedne a pogotovu velike državne firme.
Oni plaćanja i ne vide to radi sistem automatski na osnovu poziva na Broj. Zato i postoje reklamacije da ti prijaviš neko nestandardno ponašanje ili situaciju. Za kontrolu troškova znam da postoje neki problemi da se vrate cene jer to nije klasična tarifa nego neka hibridna tako da za nju može možda da potraje proces vraćanja cene
 
Пре сам писао о понуди који сам добио и на крају да напишем крај реализације.
Дакле имам бокс 3 интернет, фиксни и ТВ под уговором 18 месеци за динар и осталих 6 по пуном ценом. После годину дана уговора, пре две недеље добијем понуду да пребацим неки број у МТС и добијам оморику 25 бесплатно док траје уговорна обавеза. Сада имам бокс 4 плави и све је као по договору. Тај пребачени број минимална обавеза је датум из бокс пакета.
Ипак имају добру награду за постојеће кориснике. Свака им част! Баш су ме (и мог сина) пријатно изненадили!
Takođe, završeno i kod mene, malo se odužilo zbog praznika, ali danas potpisao aneks.
Do kraja Box 3 paketa imam jos 7 meseci, pošto sam na MAXTV paketu, dobio sam Soko lite, koji će mi biti gratis do kraja ugovorne obaveze. Nominalno, vodim se kao Box 4 beli, s tim da nemam onih 200GB za deljenje, ali, sačekaću sa tim do decembra i obnove ugovora.
 
Ја сам добио 200 гигабајта за дељење, али ми не треба. Бар ми је сада клинац увек доступан. Имао је један број на Глобателу и један на Јетелу. Тај други је служио да буде увек у домету,а Глобател је јефтин али непоуздан.
 
Da li je neko dobio neki popust za prelazak s sbb na mts?
Da li se dobije vise ako se uzme veci box paket ...?
Da li se i dalje dobije bolja ponuda sa promoterima ovde na forumu ili lokalnim sa peromo oglasa na oglasnoj tabli zgrade...?

Brzo ce proci leto pa da se informisem... ;)
 
Da li je neko dobio neki popust za prelazak s sbb na mts?
Da li se dobije vise ako se uzme veci box paket ...?
Da li se i dalje dobije bolja ponuda sa promoterima ovde na forumu ili lokalnim sa peromo oglasa na oglasnoj tabli zgrade...?

Brzo ce proci leto pa da se informisem... ;)
Ovo je individualna stvar i zavisi koju akciju imaju u tom trenutku kada želiš uslugu. Poslaću ti broj od Dečka pa ga pozovi kad budeš hteo da pređeš i on će sve što može
da ti organizuje. Uvek ima neka caka za popust
 
Ја сам добио 200 гигабајта за дељење, али ми не треба. Бар ми је сада клинац увек доступан. Имао је један број на Глобателу и један на Јетелу. Тај други је служио да буде увек у домету,а Глобател је јефтин али непоуздан.
Da sam sebe ispravim, iako mi je bilo rečeno da neću dobiti deljeni net, aplikacija pokazuje 200GB i uspešno sam dodao jedan broj.
 
Ima li neko mozda neki kontakt od nekog agenta ili osobe koja moze da da neke povoljnosti prilikom obnove ugovora?
 
Jel može kod Mts da se ugovor produži bez odlaska kod njih ili slanja na kućnu adresu pošto često nema nikog kući, da pošalju na mail, odštampam, potpišem, skeniram i pošaljem im tako?
Kod sbb može i preko sms-a
 
Vrh Dno