Šta je novo?

LG G4

mene interesuje za varijantu kad se ponese telefon za koji nema garancije (konkretno, drugaricin g4), da li bi dobila garanciju na opravku i koliku? Najbolje da da 200e za matičnu, a da je garancija 0 dana
Najbolje da ih prvo pitaš

S7 EDGE
 
Meni je taj lik odradio na daljinu, ja sam jos dalje nego ti. Nesto telefonom, nesto preko Team viewer-a, u svakom slucaju zavrsili smo posao. Mozes slobodno da mu posaljes telefon brzom postom, covek je posten, sigurno te nece zeznuti. Pretpostavljam da mislimo na istog, ne verujem da postoji jos neko iz Bele crkve ko se time bavi, sjajan lik, sve preporuke..

Minimal Pc iz Bele Crkve ti li si? Mudro si se sakrio pod Majinim nick-om :D
 
Meni je crko G4 juce, odneo ga na servis u VIP pa cemo da vidimo, kapiram ploca je pa ce da zamene to samo...
 
Ja navijam da dobiješ nov :)
Serija?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
E to bi bilo interesantno videti, da dobije zamenu uređaja, pošto ovaj nemaju više u ponudi... Možda G5, uz sitnu doplatu? [emoji4]
 
Meni zamenili i plocu i tac panel, tako da msm da nema nista od zamene, mada sa ovom plocom 610 serije cini mi se da telefon radi dosta fluidnije,niti najmanji bag nisam imao...
 
Drugovi i drugarice(eventualne), imam jedno pitanje za vas.

Pošto sam sasvim slučajno proveravao nešto i video da postoji CM 14.1 ROM na Cyanogenmod sajtu, da li je neko instalirao ovaj ROM i kako se pokazao kada je u pitanju rad kamere, pozivi, wlan i bluetooth.


Hvala na utiscima, ako ih ima.
 
Root pa twrp pa ga sibni testiraj I iznesi utiske. Budi ti pionir :)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Da li neko moze da preporuci majstora u Beogradu koji bi poravio plocu (osposobio je da radi na 4 jezgra)?

Nasao sam u Beloj Crkvi coveka koji to radi za 30 EUR ali mi je malo daleko.
Taj sto radi u Beloj Crkvi je popravio g4 mom kumu tako da slobodno salji njemu.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam tek pre dve nedelje saznao da g4 ima problema sa maticnom i da crkava brzo. Ne mogu da verujem da je telefon takvo ****** kamera mu je odlicna ali dzabe kada ne moze ni 2 godine da izdrzi. Ova moja g2 je sila za taj g4 [emoji2] [emoji2]

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Neka Sila bude sa tobom i g dvojkom...

Послато са LG-H815
 
Neka Sila bude sa tobom i g dvojkom...

Послато са LG-H815
Hvala [emoji2]
Mada bolje pozeli ovima sa g4 njima je i bozija pomoc potrebna [emoji4]
Svidjao mi se mob i hteo sam da ga uzimam ali kada sam saznao za ovo neka hvala.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Hvala [emoji2]
Mada bolje pozeli ovima sa g4 njima je i bozija pomoc potrebna [emoji4]
Svidjao mi se mob i hteo sam da ga uzimam ali kada sam saznao za ovo neka hvala.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
Nisu svi problematicni-evo moj bivši g4 koji sam prodao a ima skoro godinu dana još uvek radi bez problema

S7 EDGE
 
Da li ima neka serija koja je bolja ili ko se kome kako pogodi?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Da li ima neka serija koja je bolja ili ko se kome kako pogodi?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
505 I 508 su najgore a ima i nekih novijih - nisam siguran koje su
Ali uz validnu garanciju sve se sredi ako dodje do problema

S7 EDGE
 
Nemam ja G4... Pitam jer planiram da ga kupim polovnog.

Gesendet von meinem GT-I9295 mit Tapatalk
 
Nemam ja G4... Pitam jer planiram da ga kupim polovnog.

Gesendet von meinem GT-I9295 mit Tapatalk
Sa garancijom je problem sto ti zamene plocu, a i na tim novim plocama ti niko ne garantuje da se nece desiti bootloop. Ja ne bih bezao ni od ovih kojima su iskljucena 2 jezgra, jer rade bez problema, i nisam cuo da se nekome ponovo pojavio bootloop tu ili neki drugi problem. Govorim iz licnog iskustva, telefon radi kao i pre(bar ja ne primecujem razliku) a baterija traje duze sto je i logicno.
 
Pa model je H915... Koliko znam G4 nema druge varijante

Gesendet von meinem GT-I9295 mit Tapatalk
 
Pa model je H915... Koliko znam G4 nema druge varijante

Gesendet von meinem GT-I9295 mit Tapatalk
Verovatno se nismo razumeli, to je H815, hteo sam reci da ne bih bezao od ovih sto im se desio bootloop i koji su posle toga iskljucili 2 problematicna jezgra i nastavili da koriste telefon normalno.
 
Aaaaa ok.

A ove novije serije od ove godine? Da li je taj problem otklonjen?

Gesendet von meinem GT-I9295 mit Tapatalk
 
Nisu otklonili problem ni kod novih matičnih ploča. Ima ljudi koji su prijavili bootloop i posle zamene ploča.Iako zamene, nema garancije da neće crknuti. :(

LG G4 Dual
 
Ako uzmem nov telefon iz MTS-a na KP sa pisanom garancijom, mogu li ga nekako otključati i da koristim sa Telenor karticom?
To mi je nekako sigurnija kombinacija nego da uzimam kod apatinca, mađara i ostalih ... ?

Poz
 
Uspeo sam da vratim u zivot sestrin telefon metodom przenja [emoji1] Znam da je to privremeno resenje ali dok ne uzme drugi posluzice. Da bi se iskljucila ona dva jezgra telefon mora da bude na 5.1.1 ? I da li ima ljudi na forumu koji koriste tako telefon malo duzi vremenski period da li je opet dolazilo do bootloop problema i da li se oseti da sporije radi ?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
"Telefon nov samo isproban", a u stvari star 16 meseci. krastavac, kakvi se sve ljudi pojavljuju na KP.. strašno. I još je SN 505 :D
 
Burazer hoce da naruci ovaj fon preko amazona, posto je sad na kruzeru pa mu se tako najvise isplati. Gledam na amazonu ima razlicitih verzija, koja je najbolja? I kakva je US verzija LGUS991? Hvala
 
Burazer hoce da naruci ovaj fon preko amazona, posto je sad na kruzeru pa mu se tako najvise isplati. Gledam na amazonu ima razlicitih verzija, koja je najbolja? I kakva je US verzija LGUS991? Hvala
Moja 2-3 druga su kupila u Americi g4 i svima se desio bootloop, doduse oni su kupili jos tad kad je tek izasao, sad ovi novi za americko trziste ne znam kakvi su, ali znam da se bootloop desava i nanovim plocama na nasem trzistu.
 
Sad bas citam, ja sam pratio ovaj tel kada je tek izasao i bio sam odusevljen sa njim, nisam ni znao za ovu gresku do sada. Bolje onda da pogleda nesto drugo.
 
Nazad
Vrh Dno