Šta je novo?

LG G4

SN broj vidi prve 3 cifre ( prva označava godinu ostale dve mesec)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ako je onaj drug iz Apatina neces se usreciti


Sent from my iPhone using Tapatalk
Taj iz Apatina ne komunicira preko KP,zbog toga nema negativnih ocena.
Obiđi ga u širokom luku. Ja sam kupio kod njega ,od prvog dana fon nije radio kako treba. Od mene bi dobio negativnu sigurno,da sam imao nacina da mu je dam. Baš probaj,ostavi mu poruku na KP ,a on ce se tebi javiti SMS -om...

Послато са LG-V400 уз помоћ Тапатока
 
Pogledajte prilog 214990
Odradio sam 3 x, ovo je iz drugog pokusaja, prvi i treci put bilo je oko 63 700

provrtio sam samo jednom sad, 64112 sa "starom" maticnom iz jula 2015-e. Tako da mislim da ipak realno tel nije nista brzi sa novom maticnom, inace bi to moralo da se vidi makar na neki nacin u Antutuu. Druga stvar je imati cist sistem, bez zaostalih repova, pa sve izgleda i bude fluidnije.
 
Naravno da se ne radi ni o kakvoj "bržoj" matičnoj...prosto, autosugestija i nista više. Moj iz decembra još uvek odlično šljaka...
 
Taj iz Apatina ne komunicira preko KP,zbog toga nema negativnih ocena.
Obiđi ga u širokom luku. Ja sam kupio kod njega ,od prvog dana fon nije radio kako treba. Od mene bi dobio negativnu sigurno,da sam imao nacina da mu je dam. Baš probaj,ostavi mu poruku na KP ,a on ce se tebi javiti SMS -om...

Послато са LG-V400 уз помоћ Тапатока
Nije taj onda...definitivno. Ja sam sa ovim covekom imao poduzu konverzaciju pre nego sam narucio fon od njega. A ovaj ako stvarno tako radi onda je nevidjeni sle*ac. Ne bi mi palo na pamet od takvog da narucim nesto...taman bio najpovoljniji.
 
^ naprotiv ,niti je jeftin ,nit je slepac: covek razradio dobru šemu da ne dobija negativne i veoma lepo zaradjuje. Hohštapler prvoligaš.

Послато са LG-V400 уз помоћ Тапатока
 
KP je kupujem prodajem sajt, za kako i samo ime kaze kupovinu ili prodaju.
 
Evo mojih iskustva. Tri dana koriscenja novog g4 telefona. Kamera je mozda da ne preteram 50% bolja od Sony-a z3+, ekran ima bolje boje ali ima i backlight bleeding koji se vidi u mraku. Izrada samog telefona je dosta iza kvaliteta Sony z3+.. G4 se manje greje i radi brze. U antut sam imao nekih 62000 poena. No ostavimo ovo sve po strani, telefon se "pokvario" drugog dana koriscenja.. Leva strana displeja je pocela da u nekim situacijama treperi mesa boje i slicno a nekada se ekran telefona zakljucava pali - gasi non stop dok se ne izvadi baterija, Evo jedne slike koje sam uslikao na brzinu bas kada se to desilo

https://postimg.org/image/pozbtynnh/

Telefon je kupljen od prodavca (nabavka iz Madjarske) sa 1 god garancije. Kontaktirao sam prodavca i on mi je bez ikakvih problema rekao da mu posaljem tel danas a on ce meni drugi po izboru (izabrao sam Sonyz3+)
Nebih imanovao prodavca dok mi telefon ne stigne sutra. Ako bude sve po dogovoru (a iz dosadasnjih iskustva sa tom osobom verujem da hoce) pohvalicu ga na svakom forumu..


Sto se mene tice ovo je drugi i zadnji LG uredjaj koji sam kupio... Jeste funkcionalno dobar telefon,radi brzo i vise nudi od konkurencije za tu cenu ali sam kvalitet proizvoda je da ne kazem djubre. Imao sam dosta telefona ali samo na LG u sam primecivao ta probijanja svetlosti, govorim o g3 i sada g4, na novim uredjajim.


Da telefon je bio nov, nekoriscen u folijama, bele boje mislim da je za Taiwan, proizveden decembra 2015. Mislim da je relativno "star" bas zbog te bele boje koju sam ja hteo, tih telefona ima veoma malo na trzistu i redje se prodaju

Zaboravio sam da napisem nesto o cemu mnogo ljudi ovde govori a to je baterija, meni je baterija trajala odlicno, izdrzavala mi je po ceo dan a dosta koristim tel za viber WP slikanje a i cackao sam ga cesto jer je nov tel. Baterija je meni zadovoljavajuca i dosta je bolja nego na z3+
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko ili je bio u kontaktu sa G4 beat telefonom? Ne kosta mnogo a ima full hd i sd615 1000/1500 koji bi trebalo da bude dovoljan za to. Deluje mi kao bolji od p8 lite.
 
kako mislis "vec"? Pa ima mozda i godina dana da sam svoj rutovao
 
i ja mislim da ne može. Samo 515 international, barem je tako bilo ranije
 
Aha... trebalo mi malo vremena da shvatim :):)
Ne znam zašto, ali iz nekog razloga mi ne radi ono "Trusted Places"; uvek ga zaključa. Poslednje ostale tri opcije nema kada je uključena enkripcija.
meni od skoro ne radi trusted places - takodje ga uvek zakljuca bez obzira na kojoj sam lokaciji.
jedino ako ga je poslednji update (v20h na g4 dual) nesto sludeo. da li se i drugima desava?
 
Pitanje za vas koji su reklamirali tel. Nasao sam G4 sa comtrade garancijom, ali nema fiskalni uz njega. Da li garancija prolazi tako ili ne? Decko je uzeo u comtredu tel uz mts paket.
Bar tako kaze. :)
 
Pitanje za vas koji su reklamirali tel. Nasao sam G4 sa comtrade garancijom, ali nema fiskalni uz njega. Da li garancija prolazi tako ili ne? Decko je uzeo u comtredu tel uz mts paket.
Bar tako kaze. :)
Laže - morao je da dobije fiskalni a bez njega ništa

S7 EDGE
 
ja bih kontaktirao comtrade i provjerio. A mozda ne laze, mozda je samo izgubio racun
 
Vrh Dno