Šta je novo?

LG G2

Kad se već javljaš, kakav je m8 u odnosu na G2? Noviji je i bolji u specifikacijama, ali me zanima, da li vredi toliko više novca dati u odnosu na G2? Isto pitanje i za Dekija i S6? Imam utisak da je G2 sa 250 evra koliko je trenutno nov i dalje u rangu mnogo skupljih?
vredi za sve pare [emoji1] samo je baterija loša a ostalo je super
 
Da proverim, koliko sam pratio, fix za kameru na LL nije još izašao?
 
Sto se tice kamere preporucujem kombinaciju 30e, debloat, i g3 kamera (zip). Blic je 30x bolji. Testirao sam sinoc do iznemoglosti.
 
gde skidas g3 kameru zip?
 
Nemam pojma. Napravi back up pa probaj. Mislim da nece biti problema, ali nisam siguran.
 
Poslednja izmena:
Ja sam odatle flešnuo juče 30e, imam 16 GB, za 32 GB ne znam ali mislim logički da ne bi trebao da bude problem. Piše- Can flash on Jelly Bean or KitKat ROM na tom sajtu, jel to znači da bilo koji romovi mogu da se flešaju ili ne?
ja sam na 32Gb flešnuo (a, posle sam e) i ok je
 
nemoze se reći da je jeftino ali je povoljnije nego kod telenora npr
 
Jel beše na cloudy 2.2 ne treba da se instalira xdabbeb camera? Samo po izboru xcam?
 
2015-05-18-00-08-28.png
2015-05-18-00-08-36.png
Dokaz da je Andriid postao stabilan :)
Mogao je jos da bude bez restarta bez problema ali i ovo je 10+ bar po meni
 
Kakav je ovaj fix za kameru za LL, jel probao neko? Koje su prednosti u odnosu na ovu običnu?
 
Ha, proslo godinu dana i evo mali, tesko vidljiv, yellow spot u gornjem levom uglu u samim notificationsima. Vidi se samo na 100% brightnessu na bojama kao sta su u dialeru i na beloj.
 
Moze samo flesujes media profiles..ja imam lp i uhd snimanje
 
jel koristi neko viper4android na onim stock ll koji se flešuju iz TWRP-a i da li ima problema?
meni uopšte nema efekta na zvuk i stalno iz početka, svaki put kada ge eneblujem traži update i reboot.
 
Nazad
Vrh Dno