Šta je novo?

LG G2

Ne poznajemo te! No! :) eto naidji u nas tabor kad budemo nedostajali hehe
Ma ja gledam ovih dana da upiknem g4..ili da uzmem odmah s6 pa poslije mijenjam za g4? Hmm
hehe ne idem ja nigde odavde ekipa je super [emoji1] nego probaj s6 super je iako nikad nisam voleo Samsung mogu da kažem da je odličan jedina mana je kao što sam rekao baterija ali navići ću se da punim svaki dan
 
da se pohvalim i ovde da sam juče pazario s6-nisam vise mogao da čekam da menjam za nešto pa sam izabrao s6 - telefon je super ali znam sta ce mi najviše nedostajati kod telefona a to ja naravno baterija-hvala svima oko pomoći na g2 kad je trebalo [emoji1]

Ne poznajemo te! No! :) eto naidji u nas tabor kad budemo nedostajali hehe
Ma ja gledam ovih dana da upiknem g4..ili da uzmem odmah s6 pa poslije mijenjam za g4? Hmm
ko su ovi dejan&bender? [emoji13] [emoji3]
aj' ostavite i ovu temu kao fav!
 
Jel probao neko ovaj One Click Root ? U pitanju je HUN v30b, ili da koristim nesto drugo posto mi treba samo root bez twrp.
 
Hvala bender, proslo iz 5-6 puta uvek mi zabadao na 90%.
 
Cloudy g2 3.0 lolİpop 5.0.1 custom rom lg g4 apps İncluded v.Cloudy ipak uradio nesto novo.
 
Narode sta da radim sa kamerom. Imao sam pre lg, -s4. I mnogo je bolja kamera na samsungu,nesto mi tu nestima jer po testovima je ako ne ista mozda cak i bolja cam na g2. Sporo fokusira,Slike su mi mutne,pogotovo kad ih uvelicam,kao da ih ne razbistri. Da napomenem da sam uzeo polovan tel od druga. Sve drugo radi top,baterija je vrh
 
To je rekao ovako samo, nije nista vise pricao, imali smo grupni razgovor pa smo o kameri najviše zapravo pričali. I o windows phone ali to ne zeli nitko cuti :)
 
Koristim HU v30D, vodafon. Probao sam u TWRP da odradim backup, nemam mesta jer traži skoro 6 GB? O čemu se radi, na KK mi je backup bio 2,5 - 2,8 GB?
 
Stavio 30e flashable zip, debloat-ovao, ubacio g3 kameru (imao sam je i pre) i mnoooogo mi bolje radi blic u skroz tamnim uslovima. Ne znam zasto, ali siguran sam u to. Jer sam istestirao kameru pre nego sto sam promenio predhodni 30d. Jedino sto mislim da mi baterija isto nece biti sjajna, ali sam ubedjen da je to zapravo zbog 4g kog stalno trazi kod mene u stanu (cas ga ima, cas ne).
 
Stavio 30e flashable zip, debloat-ovao, ubacio g3 kameru (imao sam je i pre) i mnoooogo mi bolje radi blic u skroz tamnim uslovima. Ne znam zasto, ali siguran sam u to. Jer sam istestirao kameru pre nego sto sam promenio predhodni 30d. Jedino sto mislim da mi baterija isto nece biti sjajna, ali sam ubedjen da je to zapravo zbog 4g kog stalno trazi kod mene u stanu (cas ga ima, cas ne).
Šta znači deblatovao? ja sam na 30d vodafon i hteo sam da probam taj 30e očišćen?
 
Šta znači deblatovao? ja sam na 30d vodafon i hteo sam da probam taj 30e očišćen?
Pa debloat bas znaci ociscen od nepotrebnih app. Ali taj zip ima sve lg app, samo su izbrisali vodafone app. Neki lik je napravio 2 aroma verzije za ciscenje stock-a. Ja sam upotrebio obe. Samo decekiras one koje zelis da ti ostanu.
 
Pa debloat bas znaci ociscen od nepotrebnih app. Ali taj zip ima sve lg app, samo su izbrisali vodafone app. Neki lik je napravio 2 aroma verzije za ciscenje stock-a. Ja sam upotrebio obe. Samo decekiras one koje zelis da ti ostanu.
Kapiram, znači sam zip fajl je bez vodafon app plus mogu da odčekiram šta mi ne treba, ili moram i vodafon app da odčekiram u Aromi?
 
Zip je bez vodafon app, a posebni aroma zip-ovi su za to ciscenje. Imas na xda, nacices lako (safe debloat i jos jedan), na faxu sam pa zbog ometaca ne mogu lepo na net, poslao bih ti.
 
Dejane ja kada sam odlazio nisam se ni pozdravio sa ekipom, glupo mi to svakako ostajes na istom forumu, i dalje sam subscribe-ovan na G2 i dalje mi je G2 u srcu sto bi se reklo :D inace ja sam presao na HTC :D
 
Aj sad svako da se javi ko je prešao sa g2 na drugi telefon :)
 
nisam se ja pozdravljao nego sam se samo pohvalio vezano za neke ranije priče i zahvalio pojedinima na pomoći
 
Poslednja izmena:
Dejane ja kada sam odlazio nisam se ni pozdravio sa ekipom, glupo mi to svakako ostajes na istom forumu, i dalje sam subscribe-ovan na G2 i dalje mi je G2 u srcu sto bi se reklo :D inace ja sam presao na HTC :D
Kad se već javljaš, kakav je m8 u odnosu na G2? Noviji je i bolji u specifikacijama, ali me zanima, da li vredi toliko više novca dati u odnosu na G2? Isto pitanje i za Dekija i S6? Imam utisak da je G2 sa 250 evra koliko je trenutno nov i dalje u rangu mnogo skupljih?
 
Pa za mene vredi. Pre svega izrada i premium kvalitet kucista, po prvi put stvarno imam utisak da imam premium flagship :D Zvucnici i mikrofon takodje... Sve ono sto mi je smetalo kod G2 sam dobio kod m8.
 
Koji Cloudy g2 3.0? To nije napravljeno, samo za korejske verzije.
Ovi sa gašenjem aplikacija me užasno nervira. Ima li neki kršteni 5.1. aosp ?
 
Nazad
Vrh Dno