Šta je novo?

LG G2

Ako ima male bazele. Inače je cigla kao Sonijev Z :)
 
biće valjda dobri ove godine pošto su z..... Nexus 6
 
pozdrav svima...imam problem...dobio sam zvanicni update pre mesec dana jos...na 5.0.2...v30d-262-02....Vodafone je logo kad se pali...za nemacko trziste fon...i NEMA SANSE da ga ROOT-ujem...probao sve tool-ove sa xda foruma...ma dzaba...izgleda je problem da ga u download modu ne prepoznaje najbolje...ima drajver i pise LG G2 u device menageru---ali ima znak uzvika onaj zuti...(driver details-code 10-device canot be start)...probao sve zive drajvere i reinstalacije i nece pa nece...

ima li neko resenje...:wall:
Pročitao sam na nekom forumu da za Verizon LG G2 treba da se instalira poseban drajver za PC, pa proveri da li postoji poseban drajver i za Vodafone.
 
ne znam vise sta da radim...isao bih na kdz flash...v30a verziju...open...ali se bojim da mi ne zakuca lg flash tool...jer on radi u download modu posao...a meni non stop u download modu, kad odem na device manager, isto stoji zuti znak...pise lg g2...ali u driver details...device cannot be start...

aj vi pogledajte kod vas...kad udjes u download mode sta kaze device manager...
 
Poslednja izmena:
Trenutno sam na Baltic 30a i nisam zadovoljan baterijom nikako. Imam 32gb verziju, jel ima svrhe probati Baltic 30b ili mozda neki drugi?
 
Aaaaaaaaaaaaaaaa!!!!:wave: konacno uspeo...ali prvo preko kdz ubacio hungaru open v30a...i iz prve root prosao..
 
I ja sam bio nezadovoljan baterijom na 30a, baš je bilo katastrofa. Kako sam skinu fb apk, popravilo se gotovo duplo. Ali ima tu još nekih stvari koje primetim. Čini mi se da se baterija puni nekih 30% brže nego na kk, što možda utiče na trajanje. Aplikacije rade tečnije (to je pozitivno), ali verovatno je i opterećenost cpu veća (ali brže crpi bateriju), nego što je bilo u kk, čini mi se da je isti slučaj i u idle režimu. Tako da, treba da nađu neku zlatnu sredinu, možda b ili c bolje to "donese", na 20c baš je bila dobra baterija.
 
Ma ja sam skinuo FB, idem sad na fb preko Chroma, a i to retko, ali nisam primetio nista znacajno. U toku dana par poziva, viber, eventualno malo "listanje" stampe, par puta u toku dana po par minuta Boom Beach-a i to je to. Ako izvucem 4h SoT-a ja presrecan.
 
520fa5569c074128dec76456757b74a4.jpg

Baterija bez fb i measengera....ogromno poboljsanje...preporucujem tinfoil for facebook...
 
da se pohvalim i ovde da sam juče pazario s6-nisam vise mogao da čekam da menjam za nešto pa sam izabrao s6 - telefon je super ali znam sta ce mi najviše nedostajati kod telefona a to ja naravno baterija-hvala svima oko pomoći na g2 kad je trebalo [emoji1]
 
da se pohvalim i ovde da sam juče pazario s6-nisam vise mogao da čekam da menjam za nešto pa sam izabrao s6 - telefon je super ali znam sta ce mi najviše nedostajati kod telefona a to ja naravno baterija-hvala svima oko pomoći na g2 kad je trebalo [emoji1]
Ne poznajemo te! No! :) eto naidji u nas tabor kad budemo nedostajali hehe
Ma ja gledam ovih dana da upiknem g4..ili da uzmem odmah s6 pa poslije mijenjam za g4? Hmm
 
Prodje mesec i po dana od kako sam ubacio 30a i juce koristio kameru. Nju do sada nisam koristio, jer imam HTC Camera Re i samo nju koristim, tako da nisam primetio da su slike sa G2 dosta tamnije u odnosu na KK. Da li je u nekim sledecim verzijama ispravljeno to?
 
Nazad
Vrh Dno