Šta je novo?

LG G2

Kako uporedjujete G2 i Z3 kad je razlika u ceni 200 evra. Po meni za novac od 250 evra koliko sad košta u lokalima G2 nema boljeg telefona na svetu. Note 3 je takodje preko 400 evra. E sad, da li vredi dati 150-200 evra više i do biti nešto više je stvar ukusa i kupovne moći. Druga je stvar ako poredimo telefone u rangu cene G2. Naravno, zavisi i da li je mobilni nov ili star? Moj G2 je star nešto više od godinu dana i potpuno je nov bez i jedne ogrebotinice. Baterija mi drži dva dana uz normalno korišćenje neta. A onda uzmeš S6 koji košta skoro tri puta više i puniš ga svaki dan, a praktično ništa više osim kamere na njemu nema bolje?
 
Kako uporedjujete G2 i Z3 kad je razlika u ceni 200 evra. Po meni za novac od 250 evra koliko sad košta u lokalima G2 nema boljeg telefona na svetu. Note 3 je takodje preko 400 evra. E sad, da li vredi dati 150-200 evra više i do biti nešto više je stvar ukusa i kupovne moći. Druga je stvar ako poredimo telefone u rangu cene G2. Naravno, zavisi i da li je mobilni nov ili star? Moj G2 je star nešto više od godinu dana i potpuno je nov bez i jedne ogrebotinice. Baterija mi drži dva dana uz normalno korišćenje neta. A onda uzmeš S6 koji košta skoro tri puta više i puniš ga svaki dan, a praktično ništa više osim kamere na njemu nema bolje?
Ne znam koliko si pratio, nije niko poredio nego covek daje zeni telefon (ako sam i ja razumeo :)) i trazi naslednika ;)
 
Kako uporedjujete G2 i Z3 kad je razlika u ceni 200 evra. Po meni za novac od 250 evra koliko sad košta u lokalima G2 nema boljeg telefona na svetu. Note 3 je takodje preko 400 evra. E sad, da li vredi dati 150-200 evra više i do biti nešto više je stvar ukusa i kupovne moći. Druga je stvar ako poredimo telefone u rangu cene G2. Naravno, zavisi i da li je mobilni nov ili star? Moj G2 je star nešto više od godinu dana i potpuno je nov bez i jedne ogrebotinice. Baterija mi drži dva dana uz normalno korišćenje neta. A onda uzmeš S6 koji košta skoro tri puta više i puniš ga svaki dan, a praktično ništa više osim kamere na njemu nema bolje?

Ne volim Samsung a ni S6,ali nece biti da sem kamere nista nije bolje na S6. Bolji je displej, vise memorije, jaci cpu, duze ce biti podrzan sa verzijama androida...naravno nije bolji 3x, ali nije bas ni da je samo kamera razlika.
Najbolja nadogradnja sa G2 je po meni Z2 ili Note 3 polovni u garanciji, doplata oko 70-100e.
 
Dobro si razumeo. Supruga nije nešto zaluđena telefonima, trenutno koristi HTC Sensation, a sviđa joj se ovaj g2. Znači imam priliku da se ponovim, a problem je što sam se baš navikao na ovaj tel, pa me najviše zanimalo, da li se isplati otići na g3ku. Neke veće pare od toga, ne mislim da dajem. Pa sam se lomio iz m8, g3 ili još jedan g2. Od ostalih sam gledao i note 3, ali nema ga više u vipu, da sam bar ranije video, bio je za 1500/mes +15k din
 
G4 ima 3 gb rama i 32 gb interne memorije. Ako postoje modeli s vise interne onda ok ali g4 ima opciju i za microsd:)
Znaci g4 striktno ima 3 a ne ko sto su napravili jadno na g3
 
Poslednja izmena:
Ne znam koliko si pratio, nije niko poredio nego covek daje zeni telefon (ako sam i ja razumeo :)) i trazi naslednika ;)
Dobro sam ja razumeo čoveka, on je poredio G2 sa navedenim telefonima i samo sam rekao da ne mogu da se porede jer su mnogo skuplji. Nisam rekao da je G2 bolji, već mnogo jeftiniji i zato nisu za poredjenje. Da je rekao dajem ženi G2 a hoću da kešnem 400 i više evra, e onda je to drugi razgovor. Ja samo iznosim mišljenje da nikad neću dati za telefon 500 i više evra, sa bilo kojim paketom, jer razgovore i sms koristim minimalno pa mi se ne isplati. Možda i uzmem taj S6, ali kad mu cena bude 300 evra za keš, mada, pre ću G4 onda. Naravno, to je lično mišljenje, a čoveku sve najbolje u kupovini.
 
G4 ima 3 gb rama i 32 gb interne memorije. Ako postoje modeli s vise interne onda ok ali g4 ima opciju i za microsd:)
Znaci g4 striktno ima 3 a ne ko sto su napravili jadno na g3

A to. Nisi ispratio, na kraju posta koji sam citirao pominjan je S6, pa sam direktno poredio sa S6.
 
Dobro si razumeo. Supruga nije nešto zaluđena telefonima, trenutno koristi HTC Sensation, a sviđa joj se ovaj g2. Znači imam priliku da se ponovim, a problem je što sam se baš navikao na ovaj tel, pa me najviše zanimalo, da li se isplati otići na g3ku. Neke veće pare od toga, ne mislim da dajem. Pa sam se lomio iz m8, g3 ili još jedan g2. Od ostalih sam gledao i note 3, ali nema ga više u vipu, da sam bar ranije video, bio je za 1500/mes +15k din

Ako se vec ne bi odvajao od tog telefona, ispadni smeker pa zeni kupi Z3C u crvenoj, beloj ili menta boji a ti i dalje cepaj G2. Trulo je da joj uvaljujes nesto sto si ti akao. Bolje njoj kupi nov.
 
Poslednja izmena:
Ako se vec ne bi odvajao od tog telefona, ispadni smeker pa zeni kupi Z3C u crvenoj, beloj ili menta boji a ti i dalje cepaj G2. Trulo je da joj uvaljujes nesto sto si ti akao. Bolje njoj kupi nov.
ma kakvi nov čoveče - pa da pokvari i šta će onda [emoji1]
 
Mnogima nije bio dostupan direktno sa telefona, na gornjoj adresi nije bilo linka za dload.
 
Aha, tako. Nisam to znao jer nisam u zivotu uradio OTA ni na jednom fonu (Na LGevima samo kdz flash i nikad problema), a csmg link nisam dugo vec proveravao.
 
Znate li šta je baksuz?
To je kad o Februara čekaš stok Lolipop, i danas kad je zvanično izašao za VIP, meni pukne ekran :D
 
Nikako sony. Na papiru su odlicno, ali fanaticni su u kvarenju :D Da im nije te mobilne sekcije zaklinjao bih se u sony. Svi znamo sta predstavlja, ali telefoni im se mnooog kvare.
Pa sada, jako uopšteno napisano...ali neću sada o tome, samo ću reći, garancija i gotovo...
Veći problem kod prelaska na Z3 je cena.
 
Znate li šta je baksuz?
To je kad o Februara čekaš stok Lolipop, i danas kad je zvanično izašao za VIP, meni pukne ekran :D
Au moje saucesce...
Lepo je znati da konačno mi sa nesrećnim vip sufiksom možemo skinut opet preko imeia kdz. Nije da koristim ali sad možeš komšiji reć ukucaj imei more pust me da gledam tekmu!
 
Nisam mogao da verujem za sestrin G2 (taj sto ide na reklamaciju zbog displeja), koji inace koristi iskljucivo kao dumb (2g, bez data transfera, bez wifi, nije cak ni logovana na google play, ama nista) samo razgovori, 70% osvetljenje displeja, 90 sati rada ( skoro 4 dana ), 2 sata SoT i ostalo 47% baterije!!! Na androidu 4.2.2. Oko pola sata-sat razgovora dnevno,desetak poruka. Stvarno neverovatno.
 
Poslednja izmena:
Hvala na savetima, sad sam bio u radnji da proverim cene pojedinih modela i zaključio da je G2 još uvek najbolja kupovina. Uzeću ženi nov G2/16GB za 250€, mislim da za te pare bolje ne može.
 
Upravo sam o tome govorio, kažite, za 250 evra koji je bolji telefon? Za jedan S6 skoro tri G2, pa skoro celu porodicu da snabdeš
 
Pozdrav.Danas sam uzeo ovaj telefon i zadnji update mi je 4.2.2.Da li neko zna kako da instaliram 5.0??Nemam preko ota mogucnost,a telefon je otkljucan na sve mreze..
 
Pozdrav.Danas sam uzeo ovaj telefon i zadnji update mi je 4.2.2.Da li neko zna kako da instaliram 5.0??Nemam preko ota mogucnost,a telefon je otkljucan na sve mreze..
instaliraj na kompjuteru LG PC SUITE ili LG MOBILE SUPPORT TOOL prikacis posle I trebalo bi da ti izbaci update
 
Idi na lg.com, skines LG Support Tool, skines drivere, i onda prikacis fon na PC preko USB-a. Pokrenes LG Support Tool program i ponudice ti update.
Welcome to the club. [emoji4]
 
Da li je moguce da lolipop ima 1,7 gigabajta kad se skida sa suita??
 
Hvala...samo skinem i instaliram??Kod mene je model 802...nije htio da mi prihvati karticu,ali izgleda da je do kartice,da je otkljucan...vidjecemo pa javim sve
 
Vrh Dno