Šta je novo?

Left 4 Dead

Ae dajte opet link nece da se uchita.:(
 
Imam problema sa Steam verzijom igre. Naime kada igram mi na svakih par sekundi izgubi signal, kao da imam veliki ping i tako svi se ne krecu jedino ja, pa opet ide normalno, pa opet onako...
Deshava se od danas(danas sam primetio, a mozda je problem uzrokovan josh ranije) kada sam pre podne hteo da igram malo. Kada sam video to, mislio sam da mi neshto zeza ADSL, pa sam iskljuchio i odluchio da probam kasnije i malopre kada sam probao, bio sam Lobby Leader i prvi put kada se to opet javilo PC je umesto da se vrati igri, izbacio poruku da pokushava da se ponovo poveze dok u gornjem desnom uglu nije proshao tajmer za Auto-Disconnect. Napominjem da mi je Savage II, kog sam igrao pre nego shto sam odluchio da opet probam Left4Dead-a, radio normalno.
 
skinuo sam sa neta RIP verziju igre, uglavnom se po torentima nalze samo ripovane verzije. kada igram u SP desava mi se da igra nenormalno koci, tj zamrzava se (ne da radi usporeno sa malim brojem fps vec radi nekoliko sekundi ok pa onda se zaledi na nekoliko sekundi i sve tako). probao sam sa dve skinute verzije igre i isto se desava.... jel imao neko slicnih problema i jel zna neko do cega je to ili jos bolje kako da se resi?
 
Imao sam ja sa originalom. Samo skini novu verziju drivera
 
pa obicno sam koristio ove zadnje. mislim da je tad bio whql 182.xx ili mozda whql 181.9x ne znam tacno... koje si ti koristio??
 
Ne secam se. Sad imam 182.06 i radi lepo(problem sa lagom mi se sam reshio)
 
Ljudi, jel ima neko problem da igra povremeno crash-uje kada bacite pipe bomb (odnosno nakon sto eksplodira)? Desava se poprilicno cesto, i uvek nakon sto eksplodira pipe bomb.

Pokusao sam na google da nadjem nesto o ovome, i nasao sam jako malo tema, niko ne zna sta je u pitanju.

Jel imao neko slican problem, i jel uspeo da resi mozda?
 
можда је до неке специфичне компоненте или драјвера, инсталирао сам на доста различитих конфигурација без проблема.
 
si stavio da ti igra koristi jedan cpu core?
 
si stavio da ti igra koristi jedan cpu core?

Jesam. dok je bila dva cpu core, konstantno je pucalo, nisi mogao ni nivo da predjes. Sada samo kada bacim pipe bomb, i to ne uvek nego recimo... u 1/3 slucajeva. Znaci kada eksplodira, bez obzira da li gledam u nju ili ne.


Ne vidim sta moze da bude, komp vidite koji je iz potpisa, poslednji drajveri su u pitanju...
 
Ako je original zali se na Steam Forumima.
 
Left 4 Dead Crash Course DLC Released

probao neko?
 
samo 2 chaptera, milion user modova je bolje od ovoga...

inače, do sutra je L4D samo 11e na steamu :)
 
samo 2 chaptera, milion user modova je bolje od ovoga...

inače, do sutra je L4D samo 11e na steamu :)

yey,pokupio,na steamu sa ovim popustom kao da je daju za dzabe....jedna od retkih igara koje je vredno imati original(erm...at least pikati legalno)
 
Poslednja izmena:
sad je na popustu 6 € do sutra u 17h ... paket od 4 komada 18 € :D

samo me interesuje, jel taj co-op mora da se igra sa onima koje znas, ono prethodno dogovorena partija, ili ulogujes se online i igras sa 3 random igraca ? ako je ovo drugo, jel moze da se snimi pozicija ili kad se rasturi tim ... sve od pocetka ? :/
 
Jel ima neko problem sa pucanjem igre ?? Nema pravila kad pukne, dali prilikom starta misija, na pola misije, kad promenim neshto u opcijama... Mashina je iz potpisa a igram u 1920x1080 sa svim na high i svim ukljuchenim... Verzija koju sam nabavio velika je 4.31GB iz s_ _drow shopa...

Pomoc pls :)

:wave:
 
ima moj ortak zbog njegove felericne xfx ati 4850, ali uglavnom u sred igre kad je grafa pod opterecenjem ... sto je najgore nema specificnog nacina da izazove pucanje kad hoce te ne moze da ostvari garanciju
 
Ma neverujem da je do grafe poshto mi samo ova igra puca. Pre nje sam igrao 3 sata MW2 i nije puklo shto znachi da je grafichka stabilna a i proshla je testiranje ati tool-om chitavih 14 sati. A i Source engine je star tako da nemoze ni poshteno da zagreje grafu...

Driveri su zadnji odnosno 9.12 a shto je zanimljivo kad igra pukne neizbaci nikakvu poruku o greshci...
 
jes vec da svi znaju za to....ali jesi li disablovao multicore rendering u opcijama?
 
Ko hoce da pikamo zajedno neka me doda na steamu: dj_dorry
 
Jel zna neko neki torrent ili rapishare link gde ima da se skine komplet sve misije, dodaci, itd... odjednom
 
Ajde da vratim temu iz prasine.....
Kupljena preko Steama za bednih 3.5e.
Igra je odlicna a u multiplay-u je ludilo.
Survivor...ko nije probao ...ne zna.Nategli smo na jedvite jade 3min i 53sek.

Jesi kupio prvi ili drugi dio?

Do sada sam igrao prvi ali od neki dan sam nabavio novu grafičku i počeo da igram
dvojku. Ajde ostavite nickove pa da se nalazimo

Moj je isti tj. kloshar
 
Nazad
Vrh Dno