Šta je novo?

Left 4 Dead

molotov na njega i rokaj ga :d
 
Igra je extra,igram je vec duze vremena.
Uskoro cu se oprobati u multiju,samo da nadjem vremena...
 
Pravi dozivljaj je kada igras sa 3 prijatelja u timu, bilo VERSUS ili kamapnju. Tek tada se vidi koliko je ustvari dobar gameplay, 10 X puta je bolje nego igrati sa botovima, ali zato moras da platis to zadovoljstvo. Kontrole i karakteri tako jednostavni, a mnogo zanimljivi. Grafika je odlicna, a najbolje od svega je zvuk i AI direcor koji pravi neprestanu tenziju i iznenadjenja. Kupio sam igru na Steamu sa 50% off za oko 25 EUR, vredi svaki dinar. Ali sada kosta 50 EUR i jeste malo preskupo. U svakom slucaju igra pruza dobru zabavu i nesto novo.
 
Koliko su tezi nivoi kada se ne koristi sachma. Kada se koristi uzi, ili kasnije machine gun mnogo je zaebano. Do duse ovo je na advanced sve, ali je velika razlika. Kao prvo municija se mnogo brze istrosi, i kad naidje rulja... pogotovo na nekom otvorenijem prostoru gde dolaze bukvalno sa svih strana, jako je tesko odbraniti se.
 
Ma on me baci sa zgrade.

Fora je... kao prvo, ti si brzi od njega (podrazumeva se da ti health nije nizak), i ako bezis od njega on tebe ne moze da stigne. I trebas da nadjes neko mesto gde ces da kruzis. Recimo oko neke zgrade. Znaci on tebe juri, i ti sad ides oko te zgrade, i kako skrenes, do sledeceg skretanja ima dosta pravo da ides, u tom trenutku okrenes se i pucas u njega. Kad istrosis sharzer, dok repetiras, gledas pravo i samo bezis i vrtis se u krug. Kad napunis sarzer, cim skrenes opet se okrenes i pucas u njega. I tako dok ga ne ubijes.


Nije lako naci mesto gde mozes da kruzis, nekad mozes nekad ne, ali cesto moze da se nadje.
 
а некад ни то није једноставно, када те поред тенка јури маса зомбија, да не спомињемо huntera или smokera ;)
 
а некад ни то није једноставно, када те поред тенка јури маса зомбија, да не спомињемо huntera или smokera ;)

e to jeste, mada cesto nema nikog kada dodje tenk. Jedino ako slucajno opalis alarm ili tako nesto, ali u glavnom nema nikog. Mada ima i situacija kako i ti kazes. U tom slucaju moras da se snadjes sto bolje mozes. Uglavnom pokusavam da ga pogodim shto vise puta mogu, i onda pustim da obori nekog od suigracha, i onda mu pridjem i sa autoshotgun ga izreshetam iz blizine.


Mada na advanced je stvarno zeznuto, i tenk, i vestica ona...
 
veshtica?? 3-4 metka u ledja\glavu i :wave: veshtice... dok josh sedi, lepo pridjesh i autoshotgun saspesh par patrona u ledja i ajmo dalje
 
Koliko su tezi nivoi kada se ne koristi sachma. Kada se koristi uzi, ili kasnije machine gun mnogo je zaebano.

Hm, sacma je dobra kada najveci deo igras u zatvorenom prostoru, za otvorene mape kao sto je Blood harvest, neprecizna je kad treba da ubijes boomera ili huntera sa daljine... treba bar jedan survivor ima sacmu za melee kad krene masa na Vas... Obicno Ai da bolja oruzja osim na prvom nivou...

Fora je... kao prvo, ti si brzi od njega (podrazumeva se da ti health nije nizak), i ako bezis od njega on tebe ne moze da stigne.

Kad je tenk zapaljen, onda je najbrzi i ako imas 100 helta bice brzi od tebe... Dakle, zapalis tenka i on je mrtav za oko minut bez pucanja na njega, ali ce stici jednog survivora da ga udari par puta :D ... Izbegavati ivice mapa, automobile, balvane i ostale vece predmete koje tenk moze da udari i automatski da te Incapuje...
Ima dobra fora sa tenkom kada igras Versus... iskusni survivori nekad pobegnu u ventilalicju tako da tenk ne moze da zada damage osim da zagine, pa u tom slucaju najbolje je parkirati tenka na neko mesto iznenadjenja i sacekati da "izgubis kontrolu", onda AI preuzima i bar nisi dao tenka za dzabe...
Nadam se da su nekom koristili ovi saveti :)
 
Poslednja izmena:
Hm, sacma je dobra kada najveci deo igras u zatvorenom prostoru, za otvorene mape kao sto je Blood harvest, neprecizna je kad treba da ubijes boomera ili huntera sa daljine... treba bar jedan survivor ima sacmu za melee kad krene masa na Vas... Obicno Ai da bolja oruzja osim na prvom nivou...

Slazem se, samo shotgun je jako korisna kad naidje rulja. Onda ubija... pogotovo auto shotgun, a ovo boomer, hunter, smoker ... njih ubijem sa dual pistol uglavnom.
 
i ja igram na ADV pa je ubijem bez problema... dok sedi pridjesh joj sledja i napunish e ko churku-3-4 metka
 
Sad se setih jedne situacije kada smo igrali nas 4 u LAN-u.
Ulazimo u neko slabo osvetljeno skladište, oprezno promičemo između polica sa ko zna čime u kutijama... kad nas iza ćoška sačeka Tenk. Ja se taman puške latim da mu saspem oluju vrele tanadi u facu, kad on zgrabi obližnji viljuškar, baci ga na nas i spljeska svu četvoricu dotičnim komadom teške mašinerije :D
 
сви играте advanced... играјте ехперт, да видите што је онда лепо са тенком :)
 
Poslednja izmena:
ма није ни ехперт толико тежак, ако се игра са ок екипом.
 
ма није ни ехперт толико тежак, ако се игра са ок екипом.

ma, manje-vishe svi zhivi jure da nadju neki item... to me ubija u pojam. pa onda niko ne gleda oko sebe, dal je nekoga neko zgrabio. da ne kazhem, teshko je nachi ok ekipicu (stick together, no matter what)
 
Ma retardi svi, mene jednom 3 puta zaredom razlichite ekipe ispalile kada u prvoj kampanji aktivirate ona vrata u onoj prostoriji sa minigunom kada me smoker uhvatio.
 
A jel on to ide sa upaljenim flashlightom ka njoj ili mene to ochi varaju?
 
sve jedno je, samo da je opalish pravo u glavu-naravno, dovoljno brzo..
 
Nazad
Vrh Dno