Šta je novo?

Kupovina igara na drugim marketima - VPN

@Čika_Kure Jesi upalio VPN? Skini Windscribe i kao proširenje za pregledač i kao desktop aplikaciju i oba upali i prebaci na Tursku.
 
@Čika_Kure Jesi upalio VPN? Skini Windscribe i kao proširenje za pregledač i kao desktop aplikaciju i oba upali i prebaci na Tursku.
Da, hvala, debil, prvo nisam uključio VPN, a kad sam ga uključio kucao sam pogrešan CVV pa zato nije prošlo, a ja se utripovao da ima neki problem.

Hvala još jednom.
 
Šta se kupovali ovih proslednjih dana dok nas ne prebace na dolare? Moja lista:

Nobody Saves the World
System Shock
Inkbound
Laika: Aged Through Blood
Tunic
Gloomwood + Blood West
Inside
Signalis
Black Mesa
Bramble
Postal Brain Damaged
Grim Dawn + DLC
It Takes Two
Resident Evil 4 Remaster
Neon White
Stray


Malo jača lista. Ostalo mi je još par stotina TL u šteku, pa gledam na šta da potrošim.
 
e ljudi imam ja neke tf2 kljuceve koje bih prodao ako nekoga zanima, moze uplata na racun 200 din
 
Sada vise nikome ne trebaju kada je steam presao na USD
 
Šta se kupovali ovih proslednjih dana dok nas ne prebace na dolare? Moja lista:

Nobody Saves the World
System Shock
Inkbound
Laika: Aged Through Blood
Tunic
Gloomwood + Blood West
Inside
Signalis
Black Mesa
Bramble
Postal Brain Damaged
Grim Dawn + DLC
It Takes Two
Resident Evil 4 Remaster
Neon White
Stray


Malo jača lista. Ostalo mi je još par stotina TL u šteku, pa gledam na šta da potrošim.
Ja sam uzeo:
  • Black Mesa,
  • Batman Arkham kolekciju dok je bila na HW popustu,
  • TWD: Telitale complete kolekciju,
  • Hollow Knight.

Na turskom Epic:
- Alan Wake 1​

Ostalo mi nešto sitno TL na steam-u, to da stučem i bay bay.
Svakako nemam pojma kad ću i ovo odigrati.
 
Šta se kupovali ovih proslednjih dana dok nas ne prebace na dolare? Moja lista:

Nobody Saves the World
System Shock
Inkbound
Laika: Aged Through Blood
Tunic
Gloomwood + Blood West
Inside
Signalis
Black Mesa
Bramble
Postal Brain Damaged
Grim Dawn + DLC
It Takes Two
Resident Evil 4 Remaster
Neon White
Stray


Malo jača lista. Ostalo mi je još par stotina TL u šteku, pa gledam na šta da potrošim.
Imas dobar ukus. Da li mozes da mi preporucis jos nesto od tih horora ? Deluju bas zanimljivo. Ovo sam ja uzeo : mass effect remaster triology, black mesa, detroit become human, titanfall 2,
Creaks (deluje bas zanimljivo), amnesia bunker, pathfinder wrath of the righteous sa dlc.
 
Imas dobar ukus. Da li mozes da mi preporucis jos nesto od tih horora ? Deluju bas zanimljivo. Ovo sam ja uzeo : mass effect remaster triology, black mesa, detroit become human, titanfall 2,
Creaks (deluje bas zanimljivo), amnesia bunker, pathfinder wrath of the righteous sa dlc.
Slabo horora sad iz glave, ali definitivno Mortuary Assistant da se proba.
 
Ko nije kupio na Steam ima Spellforce bundle za 47TLR, manje od dva evra.
Clipboard01.jpg
Ima i onaj complete bundle za 200 i kusur TLR, ali tu ti naguraju soundtrackova koji koštaju više nego igra.

Takođe merkam i Mafia trilogy za 123TLR.

Meni bi lično značilo kada bi do 20.11. još neko bacio hintove šta ima dobro, a jeftino da se pokupi sa Steam dok ne zatvore tursku radnju.
 
Kako dopunjujete walet na turskom Steam-u?
 
Kako dopunjujete walet na turskom Steam-u?
Ima pre par strana sve objašnjeno, @anicai mi je bukvalna crtala šta i kako...

EDIT:
Evo ga.
Ima još neka stavka sa autentifikacijom da ne bi čekao 15 dana na kačenje oglasa ali to je to.
Meni se https://marketplace.tf najbolje pokazao jer kupujem preko PP.
Ma verovala sam ti, nego mi se činilo da je komplikovano, a u stvari nije. :LOL:


  1. Odeš na sajt https://dmarket.com; https://mannco.store ili https://marketplace.tf
  2. Ideš na Sign Up, pa na Sign Up with Steam
  3. Steam će ti zatražiti da potvrdiš prijavljivanje
  4. Kad se prijaviš na sajt, uđeš na svoj profil gde treba da podesiš Trade URL. Videćeš link Where do I find this, klikneš na njega i otvoriće se Steam stranica na kojoj je prikazan tvoj Trade URL. Njega treba da kopiraš na profil prodavnice.
  5. Kad to odradiš, u pretragu kucaš Mann Co. Supply Crate Key. To treba da se kupi.
  6. Kad kupiš gore navedene ključeve i na Steam-u ćeš dobiti Trade zahtev. Prihvati ga i ključevi će se sad nalaziti u tvom Steam inventaru.
  7. Zatim treba da selektuješ ključ i klikneš na Sell
  8. U narednom koraku unosiš cenu ključa. Videćeš kako se kreću cene, pa ga nećeš preceniti.
  9. To je to. Trebalo bi da se proda istog trena, osim ako ga ne preceniš. :LOL:
Ako nešto nije jasno, kaži. :)

Inače na današnji dan se na ključevima čak i malo zarađuje jer ih platiš 1,3€ a dobiješ 57TLR što je 1,8€. (65,5 TLR je puna cena, ali razliku uzme Steam).
 
Poslednja izmena:
Samo ja postujem, ali neka.

Disciples 1 i 2 (posebno mora da se doda Rise of the Elves DLC za Disciples 2), 8TLR ukupno, na turskom Epic. To je 30 dinara majku mu staru.

Za mlađe koji ne znaju to je fantazi potezna strategija u rangu HoMM3, sa puno mračnijom tematikom i do sada neprevaziđenim game artom.

Meni jedna od najboljih igara ikada.
 
Evo nove ture od mene:

Risk of Rain Returns
Ultrakill
Trepang2 (ima bundle Ultrakill i ovo)
Gunhead
Axiom Verge 2
Crystal Peoject
Ranch Simulator
Pit People
Talos Principle 2

Dobra cena je i za Cuphead + DLC, Baba is you, Grime
 
Cat Quest 1 + 2 13TL
F.I.ST. - was 71TL
Yes your Grace 9TL
Bulletstorm + Duke Nukem DLC - 168 61TL
Circadian Dice - die 11TL
Blasphemous 50TL
V Rising 95TL
Ready or Not 99TL je obavezno štivo
Valheim 100TL
Risk of Rain 2 70TL je takođe obaveza
High on Life je oko 95TL i greh je ne uzeti

Jos neke jeftine su Ender Lillies, Disco Elysium, Hunt Showdown, They are Billions, Pillars of Ethernity 2, Cuphead, The long Dark, Titan Quest, Stardew Valley,
 
Kako kupujute igre na Turskom epicu ? Imam prebacen region na tursku , pa me zanima kako se kupuju igre ?
Da li je bolje otvoriti Ukrajinski Epic mozda ? Hvala
 
Kako kupujute igre na Turskom epicu ? Imam prebacen region na tursku , pa me zanima kako se kupuju igre ?
Da li je bolje otvoriti Ukrajinski Epic mozda ? Hvala
bio i na ukr i tur. sada sam na tur. Nacin kupovine je identican. moras da upalis vpn da bi kupio i to je to. Samo u zadnjem koraku prilikom provere kartice je dovoljan vpn
 
Više ne radi Turski Epic (Windscribe),ali zato radi Indijski preko ovog VPN-a (nzm za drugi VPN,nisam probao,ali ovaj radi 100%)
Screenshot_20231117_072946_Google Play Store.jpg
 
Kako menjate zemlju tako? Ja sam pre više meseci probao da prebacim sam morao da šaljem mejl, ali su odbili
 
Kako menjate zemlju tako? Ja sam pre više meseci probao da prebacim sam morao da šaljem mejl, ali su odbili
Najbolje je napraviti nalog koji će biti povezan na tu zemlju i onda ne moraš da prebacuješ posle
Ovo što kaže @Dzoys
Napravimo nov nalog na tu zemlju pa povežemo taj nalog (npr. turski) sa orginalnim kako bi nam sve igre bile i library orginalnog naloga.

Inače to će možda postati pomalo besmisleno, videćemo 20.11. kad ukinu liru na turskom steam.
Meni je ostalo još 5-6€ u lirama neutrošeno, pa ću to na silu isforsirati ovih dana (vidim ima npr. Dishonored 2 (koji do sada jedini u trologijui nisu delili džabe) za smešne pare, PoE 1 i 2 (iko to imam i na GP) i sl...
 
Ovo što kaže @Dzoys
Napravimo nov nalog na tu zemlju pa povežemo taj nalog (npr. turski) sa orginalnim kako bi nam sve igre bile i library orginalnog naloga.

Inače to će možda postati pomalo besmisleno, videćemo 20.11. kad ukinu liru na turskom steam.
Meni je ostalo još 5-6€ u lirama neutrošeno, pa ću to na silu isforsirati ovih dana (vidim ima npr. Dishonored 2 (koji do sada jedini u trologijui nisu delili džabe) za smešne pare, PoE 1 i 2 (iko to imam i na GP) i sl...
Nisam znao da i Epic ima povezivanje naloga. Na Steamu imam drugi sa family share-om. Trenutno su dobre cene za:

Remnant 2
Cassette Beasts
Preporučujem I Islets, a Bzzzt je definitivno hidden gem ko voli platforme.
Takođe, jedna od najbolje ocenjenih igara ove godine je Pizza Tower, kod turaka je baš jeftina. Ja ne volim te sonicolike igre, nabijaju mi pritisak, mada ih nisam igrao od malena, ali ljudi je hvale dosta.
 
Nisam znao da i Epic ima povezivanje naloga. Na Steamu imam drugi sa family share-om. Trenutno su dobre cene za:

Remnant 2
Cassette Beasts
Preporučujem I Islets, a Bzzzt je definitivno hidden gem ko voli platforme.
Takođe, jedna od najbolje ocenjenih igara ove godine je Pizza Tower, kod turaka je baš jeftina. Ja ne volim te sonicolike igre, nabijaju mi pritisak, mada ih nisam igrao od malena, ali ljudi je hvale dosta.
Mea culpa što se nisam preciznije izrazio, na steam se može povezati nalog, Epic sam prilično siguran da ne može...

Hvala ti na igrama koje predlažeš, pomaže mi da se odlučim kako da stučem preostale pare.

Sinoć sam imao blast from the past momenat, uzeo celu kolekciju Broken sword (mislim da sam dvojku igrao pre sto godina i to nekog pirata bez cut scena) i tada je bio vrhunski crtež, i Sanitarium , možda i prvu igru koju sam prešao, a to je bilo baš mučenja u doba bez neta i walktrough smernica. Moralo se dobro promisliti, pogotovo što su većina zagonetki nelogične, ali sve do jedne morbida teška.
 
Nazad
Vrh Dno