Šta je novo?

Kupovina igara na drugim marketima - VPN

Hvala.
Znači ništa...
 
Je l probao neko da kupi CS:GO skinove / TF2 kljuceve preko nekih poznatijih 3rd party sajtova i da ih proda na steam marketu za lire?
Ja ovako dopunjujem wallet sa vremena na vreme. Nisam radio vec par meseci pa ne znam koliko je isplativo. Ako stignem, probacu danas pa javljam da li je isplativo i koliko.
 
Sibaj i meni 😁 doduse nisam probao da dopunim Oldubil u skorije vreme, ali su i oni nesto podigli provizije
 
I mene interesuje :)
 
Evo nekog uputstva koje sam vec kacio ovde pa valjda nije problem. Morate da imate steam guard aktivan da bi mogli da prodajte i kupujete preko marketa.
 

Prilozi

  • 274960-b85af0a83a4b1664c7007eea79baf188.jpg
    274960-b85af0a83a4b1664c7007eea79baf188.jpg
    68 KB · Pregleda: 73
Hvala! Uzeh jedan TF2 ključ čisto da isprobam kako to funkcioniše i iz nekog razloga moram da čekam 15 dana da bih ga prodala iako već godinama imam uključen Steam Guard. Videću da li ću uspeti da ga prodam kad istekne zabrana.
 
Da li se moze dobiti steam ban accaunta ako kupujes preko vpn argentine?
 
Sada je moguce dobiti ban, pogotovo ako se pravi novi nalog preko vpna. Pre nisu banovali za promenu regiona.
 
Imam ponudu da mi covek dopuni moj turski Steam sa 3000 lira za 130e.
3000lira je 105e, znaci oko 25e provizije.

Sta znam, nije super jeftino, ali opet mi dodje povoljno jer su neke igre bas jeftine u Turskoj.
Na primer uzeo sam pre-order Talos Principle 2 (dobije se i prvi deo) za 252 lire, to je oko 8,5evra.
The TakeOver sam uzeo za 32lire (1e), itd..

Da li bi ste vi uzeli?
 
Poslednja izmena:
Imam ponudu da mi covek dopuni moj turski Steam sa 3000 lira za 130e.
3000lira je 105e, znaci oko 25e provizije.

Sta znam, nije super jeftino, ali opet mi dodje povoljno jer su neke igre bas jeftine u Turskoj.
Na primer uzeo sam pre-order Talos Principle 2 (dobije se i prvi deo) za 252 lire, to je oko 8,5evra.
The TakeOver sam uzeo za 32lire (1e), itd..

Da li bi ste vi uzeli?
Ne znam koliko znaš tog čoveka, jer pretpostavljam da moraš da mu daš passvord od naloga... A to je prilično poverenja u današnje vreme...
 
Da i zanima me da se i ja ubacim u tu kombinaciju.
To je provizija od 25%. Zvuči kao mnogo, ali alternativa je 100% provizije.
 
Ako sve prodje kako treba i ja sam zainteresovan , kako mu placas ? Racun , wire transfer .... ?
 
Ne znam koliko znaš tog čoveka, jer pretpostavljam da moraš da mu daš passvord od naloga... A to je prilično poverenja u današnje vreme...

Jeste, ali vec uzimam duze vreme, uzeo sam dosta igara za PS5, ranije mi je dopunio vec 1000lira.
Ima kanal na Discordu.

Sto se pouzdanosti tice nemam bojazni, jedino mi je cena upitna.
Ali izgleda i nema neke alternative.

Evo koga zanima, da ne saljem sad svima na PM:
https://discord.gg/wsZHMnSt29
Placao sam mu do sada preko Revoluta, on posalje link, ja platim karticom.


Imam jos jednog pouzdanog, uzimao sam isto od njega ranije za PS5:
Ovom sam placao kriptom iskljucivo. Prima on i Paypal ali samo Friends and Family opciju ali mi izgleda to nemamo iz Srbije.
 
Zavrseno:
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-09-28-16-34-49-767_com.valvesoftware.android.steam.community-edit~2.jpg
    Screenshot_2023-09-28-16-34-49-767_com.valvesoftware.android.steam.community-edit~2.jpg
    96.7 KB · Pregleda: 40
Ne, na zalost moras da mu das username i pass od naloga, on dopuni i to je to, posle promenis sifru.
Ja sam zato pored mog glavnog naloga napravio taj turski preko koga uzimam igre.
Gledao sam da nadjem te prodavce koji do sada imaju puno prodaja i pozitivnih komentara.
 
A što ne dopunjujete novčanik preko TF2 ključeva? Ja sam isprobala i radi. Odmah se dobije ključ na Steam-u i proda se istog trena. E sad, ako se uzima veća količina na Marketplace.tf, traže proveru identiteta, ali sam zato na sajtu mannco.store bez problema uzela veću količinu. I mnogo manje košta nego kad Turčin dopunjuje.
 
Dobro je i to, isprobacu jednom
 
A što ne dopunjujete novčanik preko TF2 ključeva? Ja sam isprobala i radi. Odmah se dobije ključ na Steam-u i proda se istog trena. E sad, ako se uzima veća količina na Marketplace.tf, traže proveru identiteta, ali sam zato na sajtu mannco.store bez problema uzela veću količinu. I mnogo manje košta nego kad Turčin dopunjuje.
Ako te ne mrzi napiši proceduru, pošto su meni svo pomenuti pojmovi nepoznati...
 
@anicai a nisi mi verovala 😂
 
Mislim da je mozda jos bolje da se uzmu cs:go skinovi jer se neretko mogu naci za 10% jeftinije nego na steamu, a isplati se jer steam svakako uzima proviziju kad se prodaje na marketu.

Ako je neko skeptican prema ovim stranicama trebalo bi da moze da se preko glavnog steama dopuni 5-10e walleta, kupe CS:GO kutije ili nesto drugo i saceka se da postanu tradable (2-3 dana). Nakon toga se sa primarnog naloga tradamo sa sekundarnim (turskim) gde bi te kutije prodali. Samo na oba steama moraju biti ukljuceni mobile guard najmanje 7 dana, inace ce da postoji trade hold koji traje 15 dana.
 
@anicai a nisi mi verovala 😂
Ma verovala sam ti, nego mi se činilo da je komplikovano, a u stvari nije. :LOL:

Ako te ne mrzi napiši proceduru, pošto su meni svo pomenuti pojmovi nepoznati...
  1. Odeš na sajt https://dmarket.com; https://mannco.store ili https://marketplace.tf
  2. Ideš na Sign Up, pa na Sign Up with Steam
  3. Steam će ti zatražiti da potvrdiš prijavljivanje
  4. Kad se prijaviš na sajt, uđeš na svoj profil gde treba da podesiš Trade URL. Videćeš link Where do I find this, klikneš na njega i otvoriće se Steam stranica na kojoj je prikazan tvoj Trade URL. Njega treba da kopiraš na profil prodavnice.
  5. Kad to odradiš, u pretragu kucaš Mann Co. Supply Crate Key. To treba da se kupi.
  6. Kad kupiš gore navedene ključeve i na Steam-u ćeš dobiti Trade zahtev. Prihvati ga i ključevi će se sad nalaziti u tvom Steam inventaru.
  7. Zatim treba da selektuješ ključ i klikneš na Sell
  8. U narednom koraku unosiš cenu ključa. Videćeš kako se kreću cene, pa ga nećeš preceniti.
  9. To je to. Trebalo bi da se proda istog trena, osim ako ga ne preceniš. :LOL:
Ako nešto nije jasno, kaži. :)
 
Pa cekaj, vidim da se kupuju za 1.77, aprodaju za 2.3. Mozes i da zaradis
 
Pa cekaj, vidim da se kupuju za 1.77, aprodaju za 2.3. Mozes i da zaradis
@anicai Hvala.
Pretpostavljam da se logujem a TR nalogom jer su tu dopune problematične?
Za USA nalog uredno ima dopuna (a i igre se prodaju po punim cenama), pa mi je besmisleno da tu izvodim ovu vratolomiju...
Koliki broj ključeva je sigurno kupovati (do kog novčanog iznosa) da bi se što manje čekalo na odobrenje da započneš prodaju?

Nije mi jasno zašto bi neko kupovao po 2,3, ako sam, gore opisanom metodom može da kupi za 1,77?
 
Pa da, prijavljuješ se turskim nalogom jer ti za njega treba dopuna. Ako se prijaviš US nalogom, kupljeni ključ će otići na taj nalog. Ja sam na manco.store kupila za $1.91, a prodala za $1.99.
 
@anicai Hvala na trudu.

Ne prolazi mi Intesina Visa.
 
Probaj na cs.deals imas i csgo i rust iteme, rust itemi su uglavnom jeftiniji od steam marketa tako da mozes profit da napravis.
 
Nazad
Vrh Dno