Šta je novo?

Kolekcije sa kioska

Ja ga uzeo na vreme za 299, naravno jedan komad, za sebe, a bilo ih je na trafici bar 10 komada.
 
Mi uzeli jutros i tek kad smo otvorili vidimo da fali jedna ruka na figurici...
Tako da obratite pažnju :)
 
Ja ga uzeo na vreme za 299, naravno jedan komad, za sebe, a bilo ih je na trafici bar 10 komada.

Ja sam na tri trafike uzeo po jedan, inače sam mogao na jednu trafiku da uzmem tri pošto niko nije imao pojma da je krenula prodaja, a umesto da ih izloze drze ih u trafici. Elem, probacu da skupljam stripove, dva cu da iskoristim za eventualnu trampu ako bude trebalo. Diznijeve price sam izgurao sve brojeve do sada i posto je opala potraznja sada se lagano nalaze i par dana posle pustanja u prodaju.
 
Uzeo sam danas još jedan za 300 dinara...lepo je bio izložen, trafika u Džordža Vašingpa nisam mogao da ne kupim
 
Ja ću sutra ili prekosutra uzeti primerak, baš da vidim kakav je. Ako bude kolekcije Star Wars, dal bi neko to uzimao?
 
Ja ću sutra ili prekosutra uzeti primerak, baš da vidim kakav je. Ako bude kolekcije Star Wars, dal bi neko to uzimao?

Star Wars kolekcija bi bila fina, video sam da DeAgostini izdaje to u nekim zemljama:

Screenshot_438.png

Ko skuplja Diznijve priče, koliko je brojeva još ostalo do kraja ili je to završeno?
 
Sada ispada da je sledeći mini moris, a ne vw kombi, kao što je pisalo na spisku poslatom ovde 🤔 Koliko vidim, ni oni nemaju blage veze koji će auto i kojim redom da izlaze...Screenshot_2024-02-23-01-09-32-723_com.google.android.gm-edit.jpg
 
Steta ako je istina, bas se radovah kombiju.
 
Na prošlom spisku mini moris je bio br 17, možda su samo zamenili ali ko će ih znati.

Inače i meni su juče odgovorili na mejl nakon mesec dana da bi rekli da su svi brojevi od 1-10 rasprodati i ne može se naručiti.
 
Za zvučne priče, ako bude bilo 100 brojeva, onda 43, ako ih bude bilo 99, onda 42.
Šumske životinje, još 22 broja do kraja, odnosno do 60.
Titanik još 99 broja od 140.
Seoske životinje još 48 od 50.
Marvel strip još 99 od 100 brojeva.
 
Neko ima listu naslova za Zvučne priče? Kako će ići dalje?
 
Na sajtu ima najava samo za sledeca dva broja:
58
Меги
28. феб 2024.

59
Принцеза Тијана
6. мар 2024.
 
Nema tog kraja..,.moraš da stalno tražiš ono što te zanima
 
Ako neko skuplja Marvela u Nisu, moze ovde da nabavi
 

Prilozi

  • IMG_20240229_104949.jpg
    IMG_20240229_104949.jpg
    211.7 KB · Pregleda: 67
Ovo je trenutno prepakovana CK,ali videcemo one brojeve koji nisu izasli kod nas za sada.
 
Nadam se da je t2 combi samo zarotiran sa mini morisom, jer sam se bas radovao tom modelu ako su ga izbacili, bas bzv.
 
13. Mini Moris
14. Trabant 601
15. Mercedes W123

To je ono što se za sada zna.
 
Hvala. Znaci definitivno bez kombija. Pih.
 
Tokom prethodne dve nedelje su pustili nove za pretplatu. Moguće da ima još mesta. Pretplata za 8 narednih brojeva sa poštarinom je 9300.

Takođe, u uvodnih par dana kada izađe nov broj, bude količina koje je moguće poručiti. Ali to zadovoljstvo izađe 1450 dinara sa poštarinom.

Stavite ove u cc ako radite porudžbinu.

[email protected]
[email protected]
 
Tokom prethodne dve nedelje su pustili nove za pretplatu. Moguće da ima još mesta. Pretplata za 8 narednih brojeva sa poštarinom je 9300.

Takođe, u uvodnih par dana kada izađe nov broj, bude količina koje je moguće poručiti. Ali to zadovoljstvo izađe 1450 dinara sa poštarinom.

Stavite ove u cc ako radite porudžbinu.

[email protected]
[email protected]

Meni su odgovorili nakon 20 dana za pretplatu ali čitao sam po FB da oni to upakuju samo u neku kesu pa se dešava da se ošteti/zgužva blister tj pakovanje od auta u pošti, možda nekome nije toliko bitno ali vredi spomenuti.

Inače sutra pored br13 legendarnih automobila izladi i drugi broj Marvel stripa za one koji planiraju da skupljaju.
 
Nazad
Vrh Dno