Šta je novo?

Kolekcije sa kioska

Šumske Životinje su stigle do broja 36. A ukupno ih ima 60.

Sve ovo što se prodaje kod nas prodaje se i kod drugih. Ova nova kolekcija, kod nekih država izlazi sa zvučnikom pa se čuje zvuk svake životinje. Ne znam kako je kod nas.
 
  • Like
Reagovanja: Rbb
Šumske Životinje su stigle do broja 36. A ukupno ih ima 60.

Sve ovo što se prodaje kod nas prodaje se i kod drugih. Ova nova kolekcija, kod nekih država izlazi sa zvučnikom pa se čuje zvuk svake životinje. Ne znam kako je kod nas.
Možete li mi reći koji su naslovi i životinje za brojeve 35 i 36? 🙂
Nigde ih kod nas ne nađem. Prestali na trafikama da dobijaju...
 
Broj 35 je, Borisov srećan dan Spasavanje Teodora, figurica je bik ili bizon ili ovan. Velika je, braon boje
Broj 36 na nekim mestima prodali a na nekim sam zaboravio da pitam kad sam uzimao "zvučne priče" i "titanik",
 
36 je Metamorfoza. Figurica je Čovečuljak i neka mala životinjica.
35 ja mislim da će još sutra biti u prodaji i posle se vraća
 
Priča se po FB grupama da sledeći broj Legendarnih Automobila (br 12, Lada) neće izaći ovaj utorak već sledeći, navodno zbog praznika prošle nedelje, sad dal je istina nemam pojma, naravno DeAgostini je previše nesposoban da objavi neko zvanično obaveštenje o rasporedu izlaska.

Ali primetio sam da opšte nema novog broja po KP i slično dok ih obično preprodavci stave vikend pre izlaska, tako da je možda i tačno...
 
Joj ljudi pomagajte :D tek sam pre 2 nedelje saznala za ove knjige i naravno nemam zvucnik. Nasla sam mail i pisala sam njima, ali oni su mi samo dali spisak knjiga koje imaju i koje mogu naruciti kod njih, a ja ne bih da ih kupujem bez veze dok ne nabavim zvucnik. Pa da li mozda neko od vas ima informaciju da li ce zvucnici ponovo biti u prodaji?
 
Priča se po FB grupama da sledeći broj Legendarnih Automobila (br 12, Lada) neće izaći ovaj utorak već sledeći, navodno zbog praznika prošle nedelje, sad dal je istina nemam pojma, naravno DeAgostini je previše nesposoban da objavi neko zvanično obaveštenje o rasporedu izlaska.

Ali primetio sam da opšte nema novog broja po KP i slično dok ih obično preprodavci stave vikend pre izlaska, tako da je možda i tačno...
Ipak su bile samo priče, izašao je broj redovno al naravno kad sam ja stigao do radnji već sve prodato :p

Mislim da ću im slati mejl da se pretplatim pa ako mi odgovore..
 
Moze. Evo uporedo sa izdanjem carobne knjige.
 

Prilozi

  • IMG_20240220_142401.jpg
    IMG_20240220_142401.jpg
    162.1 KB · Pregleda: 41
  • IMG_20240220_142408.jpg
    IMG_20240220_142408.jpg
    350.7 KB · Pregleda: 45
  • IMG_20240220_142418.jpg
    IMG_20240220_142418.jpg
    87.9 KB · Pregleda: 43
  • IMG_20240220_142427.jpg
    IMG_20240220_142427.jpg
    387.4 KB · Pregleda: 44
  • IMG_20240220_142431.jpg
    IMG_20240220_142431.jpg
    375.7 KB · Pregleda: 39
Slučajno sam to danas video na trafici i kupio...300 dinara je ovaj prvi broj....
 
Nemaju ljudi pojma i ne znaju koliko košta...na Slaviji sam kupio primerak i prodavačica mi je prvo kazala da ne može da mi proda danas nego tek od sutra, rekao sam da je to glupost pa mi je ipak prokucala....
 
Fino izgleda ta strip knjiga, nadam se samo da neće ko sa Legendarnim Automobilima trčati da kupuju sve sa trafika i preprodaju na KP po duplo odma.
 
Ako će potražnja da bude manja onda ne vidim logiku...
 
Ako će potražnja da bude manja od automobila, ne vidim zašto bi prelazio na nešto gde će potražnja da bude manja...
 
Pa verovatno će lakše doći do stripa onda u radnji, automobili su u velikoj potražnji i ako ne poraniš u 6 ili nemaš rezervisano kod nekog, skoro je nemoguće doći do novog broja po prodajnoj ceni.

Diznijeve čarobne priče i one makete su u manjoj potražnj i ima ih gomile na svakoj trafici i radnji pa se ne mora puno cimati i trčati da se uzme pre nego što se proda.
 
Ako će potražnja da bude manja od automobila, ne vidim zašto bi prelazio na nešto gde će potražnja da bude manja...
Par puta čitam i pokušavam da shvatim šta hoćeš da kažeš. Stripove hoću da skupljam zbog sebe, a ne zato što je velika potražnja za njima, plus ako ne bude kao sa automobilima lakše ću doći do njih. Što se tiče automobila, nisam kolekcionar, ali sam želeo da imam kolekciju, ali ne baš po svaku cenu.
 
I ja pokušavam da shvatim taj tvoj interes...i nikako mi nisi jasan...ali dobro... valjda ti znaš šta je dobro za tebe 😁
 
Ma ok, niti kupujem da bi prodao ni da nešto zaradim ... Kupim za sebe, pa ako nešto vredi ok, meni vredi..
 
Nazad
Vrh Dno