Šta je novo?

Kolekcije sa kioska

U vezi ovih zamkova ja sam uzeo prvi broj jer je super jeftino i ne znam da li je samo do mog primerka ali izrada je prilicno losa. Nisam ga ni prelistao ostavio na policu i vec se uvatio "luft" izmedju korice i stranica, lose odradjeno koricenje. Ovi Marveli sto sad izlaze su mnogo kvalitetnije odradjeni nema tih problema.
 
U vezi ovih zamkova ja sam uzeo prvi broj jer je super jeftino i ne znam da li je samo do mog primerka ali izrada je prilicno losa. Nisam ga ni prelistao ostavio na policu i vec se uvatio "luft" izmedju korice i stranica, lose odradjeno koricenje. Ovi Marveli sto sad izlaze su mnogo kvalitetnije odradjeni nema tih problema.
Sa mojim primerkom je sve u redu.
 
Bacio sam pogled, al ne znam, koliko su tačni. Prešparta pola grada, i nikako da nađem primerak. A kupio sam onaj, koji valjda treba da izađe sutra, 46.
 
to može sigurno. al to mi zadnja solucija. ako je ovaj broj što sam juče kupio, izlazi sutra, onda bi trebalo da imam još nedelju dana da kupim ovaj što mi promako. imam utisak da su smanjili količinu, koju distribuiraju, po pitanju svih kolekcija.
 
to može sigurno. al to mi zadnja solucija. ako je ovaj broj što sam juče kupio, izlazi sutra, onda bi trebalo da imam još nedelju dana da kupim ovaj što mi promako. imam utisak da su smanjili količinu, koju distribuiraju, po pitanju svih kolekcija.
Ne znam u kojim si sve radnjama gledao ali ako nisi, proveri univereksporte, oni obično imaju po par prošlih brojeva od većine izdanja.
 
to može sigurno. al to mi zadnja solucija. ako je ovaj broj što sam juče kupio, izlazi sutra, onda bi trebalo da imam još nedelju dana da kupim ovaj što mi promako. imam utisak da su smanjili količinu, koju distribuiraju, po pitanju svih kolekcija.
Mogu da pitam u trafici kod mene u kraju, za koju znam da cuvaju po par brojeva od svih kolekcija (sem automobila naravno), ali sam iz Bg, pa ako nadjem, uplatis mi na racun i posaljem ti kao cc paket, to ti je jos 200 kinti za postarinu...ako se ne snadjes sam naravno.
 
Ima li neko informaciju, da li ce ovo čudo doci kod nas?🙂
 

Prilozi

  • Screenshot_20240325_010835_Chrome.jpg
    Screenshot_20240325_010835_Chrome.jpg
    108.9 KB · Pregleda: 104
Skuplja li neko one zamkove? Uzeo sam prvi broj, ne znam kad ide drugi.
 
Mogu da pitam u trafici kod mene u kraju, za koju znam da cuvaju po par brojeva od svih kolekcija (sem automobila naravno), ali sam iz Bg, pa ako nadjem, uplatis mi na racun i posaljem ti kao cc paket, to ti je jos 200 kinti za postarinu...ako se ne snadjes sam naravno.
U sredu idem u širu potražnju. Pa će vidimo šta ću napravim.
 
U utorak izlazi br 15 legendarnih automobila - Volvo 121 Amazon
 
Ovaj model mi izgleda lepše od prošlog Mercedesa, boja je lepa i ima dosta hroma. Mečku su ofarbali u tamno plavu boju i stavili one plastične lajsne jedva se vidi + bele felne al ok
 
Prošli put jedva nađoh Titanik. Posle toga, šumske životinje, gde je prošo dan ili dva, od kad je izašo broj, opet jedva. Mora da smanjuju količine.
 
Sa druge strane vidim da Hachette prodaje prvi broj svog Marvela u Alan Fordu za 300 dinara...ili ne postoji neko veliko interesovanje ili su naštampali previše toga....izašao je i četvrti broj danas
 
Sa druge strane vidim da Hachette prodaje prvi broj svog Marvela u Alan Fordu za 300 dinara...ili ne postoji neko veliko interesovanje ili su naštampali previše toga....izašao je i četvrti broj danas
Mislim da će slabije da se prodaju stripovi, retko ko ih danas i čita, uglavnom stariji
 
Ta kolekcija stripova nece dogurati do 10. broja...vidim na trafikama lokalnim da danima stoje neprodati brojevi..
 
Umesto da povećaju količinu ovih kolekcija što se traže, oni ubacuju nove koje niko ne kupuje. I naravno, čim nema interesovanja, nema ni preprodavaca
 
Ne znam ni koliko će ovi Evropski Zamkovi od DeA biti popularni, ja sam uzeo samo prvi broj i nije mi bilo nešto specijalno, ne verujem da će mnogi da daju svake nedelje 1000 din nardenih godinu dana za ceo komplet...
 
Nazad
Vrh Dno