Šta je novo?

KODI buildovi

reseno. hvala svakako.
 
trebalo bi da radi stari ovaj https://repo.drycloth.org/kodibalkan/
izgleda da su vratili.

inace radio je i ovaj sto je slat samo je morao da se modfikuje tj da se brise gr pa onda se bira users pa dalje tako po folderima dok se ne otvore fajlovi .zip onda copy paste pa u kodi prilikom instalacije.
 
trebalo bi da radi stari ovaj https://repo.drycloth.org/kodibalkan/
izgleda da su vratili.

inace radio je i ovaj sto je slat samo je morao da se modfikuje tj da se brise gr pa onda se bira users pa dalje tako po folderima dok se ne otvore fajlovi .zip onda copy paste pa u kodi prilikom instalacije.
Ja nisam mogao da dobijem zip file sa te adrese. Ali sam dobio sa nove. Moguće da su vratili staru adresu.
 
Meni nece... Otvorim zip i to je okej, ali kada stisnem da instalira GR respository addon kaze: "could not connect to repository"
 
I ja sam imao problem prilikom instalacije green revolution-a pa sam na kraju instalirao roobinhood.
Tamo na fire stick-u mi je i dalje green revolution i definitivno mi je bolji od roobinhood-a.
 
postojao je drugi url dok nisu vratili na prvobitni. sad svakako ne moze vise ko oce ponovo da instalira jer je green repository down tako da javlja gresku could not connect to repository. verovatno nesto muljaju zbog kinte...
 
Meni nece... Otvorim zip i to je okej, ali kada stisnem da instalira GR respository addon kaze: "could not connect to repository"
Izbrisali su sve fajlove koje je repo povlačio tako da više ne radi... Da li radi streaming ko je vec imao Green nisam probao...
Moguće da su promenili server i da su sve izmenili, i prešli na plaćanje, mada čudi me da u tom slučaju neko ne izbaci novu verziju ukoliko je ima...
 
jel postoji neki besplatan build ili neki način da se green revolution gleda za dž, baš je dobro radio u zadnje vreme
po meni piraterija treba da ostane besplatna, a ne da se nelegalno skidaju adrese kanala i da se onda to naplaćuje.

svaka čast tim ljudima koji su održavali to, znam da treba plaćati i servere ali bilo je donacija
 
na Green revolution build-u opet rade kanali
 
Kad odem na install from zip file sve prodje ok, i onda na install from repository(green revolution) izadje: Could not connect to repository
 
Green Revolution ne radi za sve koji hoce da ga install posle cele ove gungule oko placanja. Ko ga je imao pre i nije dirao nista, i dan danas mu radi Green Revo. Ja sam ga ostavio na telefonu i radi svakog dana u bilo koje doba sasvim normalno, ali ga na kompu sada ne mogu instalirati ni preko jedne ni preko druge adrese. Could connect to repository itd.
Zadar build radi, robin hood radi, ali zadar radi samo na listi od 3929 kanala a na onoj drugi izbacuje stalno. A robin hood radi sasvim normalno. Pre neki dan nije hteo ali je onda proradio.
 
Da, ljudi ništa ne čitaju, čak kad je samo dva posta iznad...
Green radi normalno, sam addon a i pvr, probao sam i apdejt portala, radi i to, kao i sami kanali, ne na svim portalima ali zavisi kako vam svuče, pošto svaki put randomizira...
Nemojte instalirati repo sa datih adresa, jer ničemu ne služi, napisah da su fajlovi uklonjeni, samim tim ne mogu se instalirati...
Ko prvi put instalira, neka se snađe, ne mogu vise da se ponavljam, ima post gde sam sve objasnio i link ka mom repo-u (možda je u drugoj temi gde se priča o addon-ovima) ...
 
Ako može mala pomoć kod instaliranja na Kodi 19.3, upisao sam tačno https: //robinhoodtv.com/robinhood ali u folderu nema ovog repository.robinhoodtv-x.x.zip nego repository.robinhood.wizard-0.4.7.8.zip. Kada pokušam instalaciju odbije zbog dependancy. Instalirao sam aplikaciju kojom sam obrisao keš iz Kodija ali i dalje ne pomaže.
 

Prilozi

  • IMG_20221027_065727.jpg
    IMG_20221027_065727.jpg
    118.7 KB · Pregleda: 5
  • IMG_20221027_065752.jpg
    IMG_20221027_065752.jpg
    334.7 KB · Pregleda: 5
  • IMG_20221027_070033.jpg
    IMG_20221027_070033.jpg
    97.6 KB · Pregleda: 5
  • IMG_20221027_070011.jpg
    IMG_20221027_070011.jpg
    118.5 KB · Pregleda: 5
Ako može mala pomoć kod instaliranja na Kodi 19.3, upisao sam tačno https: //robinhoodtv.com/robinhood ali u folderu nema ovog repository.robinhoodtv-x.x.zip nego repository.robinhood.wizard-0.4.7.8.zip. Kada pokušam instalaciju odbije zbog dependancy. Instalirao sam aplikaciju kojom sam obrisao keš iz Kodija ali i dalje ne pomaže.
Rešeno. Nova instalacija Kodija i sve radi sa robinhoodtv.com/robinhood.
Ne znam koji build treba, 19, Warez ili Arrow? Ovaj Classic Robin Hood TV Build ne postoji u meniju.
 
Poslednja izmena:
Rešeno. Nova instalacija Kodija i sve radi sa robinhoodtv.com/robinhood.
Ne znam koji build treba, 19, Warez ili Arrow? Ovaj Classic Robin Hood TV Build ne postoji u meniju.
Instalirao sam Arrow i baš sam razočaran koliko je lošije u odnosu na BlueThunder, pored toga što nema kanala i sve ostalo je lošije.
 
Evo alternativne manuelne instalacije Green i Bluethunder PVR addon-a, i objašnjenje šta i kako radi, da se ne bi stalno postavljala pitanja...
Mislim da je sve napisano prilicno detaljno, a mozda sam nesto i preskocio :)
Za sada uglavnom sve radi, dokle, ne zna se, zavisi od autora, jer svakog trenutka mogu nesto da izmene, a i uvode neke VIP zajebancije...
Za sam build me ne pitajte, jer ne koristim...
Malo se potrudite i naucite nesto, pa ce vam sve ubuduce biti lakse...
Green Revolution Kodi addon - ručna instalacija
 
Ja sam instalisao iz 0 repository.GreenRevolution-3.1.1.zip i sve radi kao i ranije
 
Ja sam instalisao iz 0 repository.GreenRevolution-3.1.1.zip i sve radi kao i ranije
Danas, su vratili fajlove na server, tako da repo sad radi, ali prave neku rekonstrukciju...
Svejedno, I dalje ako neko hoće bez pvr, da instalira green addon, ili samo pvr, može ručno... Takođe repo ne instalira addon za sport, tj. nema ga... I tako... Izbor je ko sta hoće, po meni, bolje je ručno jedan po jedan, a ako nekad bude neki apdejt, lako se iz samog repa nadogradi... Mada ko zna šta spremaju ;)
 
greota nešto ne pitati, glupo da stoji prazna diskusija - pa evo ja ću ,)))

znači ako SVE radi , elemetum, , sport itd itd - a SAMO PVR ne radi (ne vuče listu) da li je dovoiljno da se ručno svuče adekvatnaa ARM instalcija sa (pvr.BlueThunder+android....) i samo se to instalira i PRV bi trebao da radi?
Da li treba prvo nešto de-instalirati (vezano za PVR..)

ja sam na 18.7 i Andorid TV i ne bi to menjao, jer sve fercera nego samo PVR od neki dan kaput
 
Deinstaliraj tvoj BlueThunder sa sve setings, da bi pri instalaciji stavio moja podešavanja, instaliraj za tvoju platformu, i trebalo bi da radi... Kao što sam napisao, probaš sva 4 portala, mada sada mislim da sva 4 rade, ali kako koji crkne... Kad svi crknu moraš apdejt portala, nema druge... Ili sam da ga uneseš...
Sad videh da si na starom Kodiju, nisam siguran da će na njemu da radi... Onda samo fajl prekopiraj ako znaš kako u user pa gde su settings od addonova...
 
Koji je razlog zbog čega stalno izbacuje gešku pri pokušaju instalacije BlueThunder? Sve sam ispratio sa linka koji je postavio @dEXE i sve se instaliralo sem BlueThunder-a
Nikakvu listu kanala nemam, pretpostavljam da je zbog toga :(
Koristim LibreElec instaliran na NUC
 
Poslednja izmena:
prekopiram PVR fajl , na to misliš? ne diram BT ni Green nista?
Ne, nego imaš u arhivi settings tekstualni fajl koji kopiraš umesto istog takvog u folder gde su podešavanja svih addonova, samo nadje BlueThunder...
Koji je razlog zbog čega stalno izbacuje gešku pri pokušaju instalacije BlueThunder? Sve sam ispratio sa linka koji je postavio @dEXE i sve se instaliralo sem BlueThunder-a
Nikakvu listu kanala nemam, pretpostavljam da je zbog toga :(
Koristim LibreElec instaliran na NUC
To je intel NUC? Koji si probao? Mislim da bi trebalo onaj Linux da ti radi....
 
Da intel NUC. Probao, Linux ali mi izbaci blue thunder client authentication failed
 
Vrh Dno