Šta je novo?

KODI buildovi

Da intel NUC. Probao, Linux ali mi izbaci blue thunder client authentication failed
Jel ga instalirao, imaš li ga u my addons? Ako jeste, znači da je instalirao za dobru platformu, nema veze sto to izbacuje i meni nekad izbaci ali po restartovanju učita kanale i radi... Probaj drugi portal i restart...
 
Da ima ga, instaliran je ali kada pokušam da ga promenim ili dodam drugi portal izbaci adoan could not be loaded.
Gde tačno treba da se pojavi lista kanala?
 
Da ima ga, instaliran je ali kada pokušam da ga promenim ili dodam drugi portal izbaci adoan could not be loaded.
Gde tačno treba da se pojavi lista kanala?
Onda izgleda imaš problem sa platformom iako se instalirao... Kanali se pojave u glavnom meniju u tv sekciji...
Generalno, ovaj addon nema za Linux, ja nemam Linux za x86 platformu, pa sam binarni fajl uzeo od nekog korisnika odavde koji je na Linuxu...
Možda kod tebe nece jer je razlika do distribucija...
Ako imaš stalker client za tvoj libreelec, pošalji mi zip i sredicu...
Instaliraš ga iz libreelec repo-a...
Onda nadji tamo zip što je skinuo i pošalji mi, ne znam napamet putanju...
Nešto root, pa .kodi, pa addons, packets, tako nešto...
 
Instalisao sam Robin Hood Arowiz repository.robinhood.wizard-0.4.7.8 na racunaru radi povuce listu kanala i radi ali isto to probam na EON boxu stavim da ocita listu i kad stavimna PVR client nikako da skine listu gore pise PVR menager is starting up i nikako da provuce listu ostavim i 15 minuta i nista se ne desava
 
Onda izgleda imaš problem sa platformom iako se instalirao... Kanali se pojave u glavnom meniju u tv sekciji...
Generalno, ovaj addon nema za Linux, ja nemam Linux za x86 platformu, pa sam binarni fajl uzeo od nekog korisnika odavde koji je na Linuxu...
Možda kod tebe nece jer je razlika do distribucija...
Ako imaš stalker client za tvoj libreelec, pošalji mi zip i sredicu...
Instaliraš ga iz libreelec repo-a...
Onda nadji tamo zip što je skinuo i pošalji mi, ne znam napamet putanju...
Nešto root, pa .kodi, pa addons, packets, tako nešto...
Imam stalker iako mi i on neke greške izbacuje ali ne znam kako da pronađem taj zip fajl?
 
Imam stalker iako mi i on neke greške izbacuje ali ne znam kako da pronađem taj zip fajl?
Pa sad, moraš da vidiš fajlove od root-a, inače se ne vide, daje samo user files, i tamo na putanji on pakuje sve što skine... Pretraži na netu kako da u libreelec dodaš da vidiš sve fajlove, pa im onda prides iz mreže... ali sad je komplikovano da ti objašnjavam a i ne znam tačnu putanju napamet...
 
koji bese url za green? zna li neko? ali ovaj da radi poslednji?
 
radi zadnji samo je muka sa listom kanala ako pogledas par postova unazad tamo sve pise
 
Ovo uputstvo sa dexe's bloga je odlicno. Prvo instaliram kodi, iskljucim automatsku instalaciju istog i onda iz addona/green odradim prvo instalciju poslednja dva, a posle toga sve od 0 do 6. E sad, imam problem sa brojem 5 i na telefonu i na android boxu, gde mi posle svega zavrsenog izbacuje poruku sa slike. Interesuje me korak po korak kako da rešim ovo? Poslednje sto vidim od kanala su liste po zemljama i to je to. Nisam bas neki kodi strucnjak. HvalaScreenshot_20221028-134037_Kodi.jpg
 
Ovo uputstvo sa dexe's bloga je odlicno. Prvo instaliram kodi, iskljucim automatsku instalaciju istog i onda iz addona/green odradim prvo instalciju poslednja dva, a posle toga sve od 0 do 6. E sad, imam problem sa brojem 5 i na telefonu i na android boxu, gde mi posle svega zavrsenog izbacuje poruku sa slike. Interesuje me korak po korak kako da rešim ovo? Poslednje sto vidim od kanala su liste po zemljama i to je to. Nisam bas neki kodi strucnjak. HvalaPogledajte prilog 361573
Tu grešku prijavi po startovanju Kodija, ali bi trebalo tu isto I da vidiš notifikaciju kako učitava kanale... Zanemari je... Kad odeš na tv, trebalo bi da ti kanali rade, naravno ako portal radi...
 
@dEXE hvala na uputstvu, odlicno, jedino da mozda dodas da nema potrebe za instalacijom svih onih addonova jer vecinom ljudi instaliraju zbog bluethunder-a ili bar tako mislim

'ladno smo preko dvadeset godina na forumu auu brt
 
Tu grešku prijavi po startovanju Kodija, ali bi trebalo tu isto I da vidiš notifikaciju kako učitava kanale... Zanemari je... Kad odeš na tv, trebalo bi da ti kanali rade, naravno ako portal radi...
Kad krenem da instaliram 5 deo onda mi izbaci dva obavestenja za redom;
Pa onda kad udjem na listu kanala izbacuje sliku sa listom kanala, a zatim kad probam da pokrenem neku zemlju izbacuje Greenklik we failed with error code 404, a onda i Greenklik error Ne znam sta je u pitanju Screenshot_20221028-171954_Kodi.jpgScreenshot_20221028-171945_Kodi.jpgScreenshot_20221028-171922_Kodi.jpg
Screenshot_20221028-171703_Kodi.jpgScreenshot_20221028-171517_Kodi.jpg
 
Tu grešku prijavi po startovanju Kodija, ali bi trebalo tu isto I da vidiš notifikaciju kako učitava kanale... Zanemari je... Kad odeš na tv, trebalo bi da ti kanali rade, naravno ako portal radi...
Greška moja, ako ovu grešku izbaci, ne može da se poveže na portal. Mislio sam inače na grešku da ne može da učita guide, u toj situaciji samo nastavi dalje...
E sad, što neće da se nakaci na portal?
Moguće da ima mnogo nakacenih korisnika,a da će posle raditi....
Evo, pre 15 minuta sam probao sva 4 portala, I sva 4 rade... Pre 3 min probam i ni jedan neće da se nakaci... Možda gleda I broj logovanje sa ip adrese...
Tako vam je to...
Kad krenem da instaliram 5 deo onda mi izbaci dva obavestenja za redom;
Pa onda kad udjem na listu kanala izbacuje sliku sa listom kanala, a zatim kad probam da pokrenem neku zemlju izbacuje Greenklik we failed with error code 404, a onda i Greenklik error Ne znam sta je u pitanju Pogledajte prilog 361580Pogledajte prilog 361581Pogledajte prilog 361579
Pogledajte prilog 361577Pogledajte prilog 361578
Taj sport i live kanali u green addonu nisu isto što i pvr BlueThunder i kanali u tv sekciji...
To prvo vuče strimovr sa weba, I često je nepouzdano... Ako si sve redom instalirao ne bi trebalo da imaš grešku, jedino kao nisu nesto prckali, a ne mogu sad da probam...
Sto se BlueThunder-a tiče, pričah za njega, vidim da si ga apdejtovao samo, ako nisi prethodno ga deinstalirao I izabrao da I podatke obrišeš, ostala su ti serovanja starih portala...
Mada kao što vidiš I ovi novi zezaju, kako kad...
A i autori koliko vidim petljaju nešto svaki dan, ko zna šta rade...
 
Greška moja, ako ovu grešku izbaci, ne može da se poveže na portal. Mislio sam inače na grešku da ne može da učita guide, u toj situaciji samo nastavi dalje...
E sad, što neće da se nakaci na portal?
Moguće da ima mnogo nakacenih korisnika,a da će posle raditi....
Evo, pre 15 minuta sam probao sva 4 portala, I sva 4 rade... Pre 3 min probam i ni jedan neće da se nakaci... Možda gleda I broj logovanje sa ip adrese...
Tako vam je to...

Taj sport i live kanali u green addonu nisu isto što i pvr BlueThunder i kanali u tv sekciji...
To prvo vuče strimovr sa weba, I često je nepouzdano... Ako si sve redom instalirao ne bi trebalo da imaš grešku, jedino kao nisu nesto prckali, a ne mogu sad da probam...
Sto se BlueThunder-a tiče, pričah za njega, vidim da si ga apdejtovao samo, ako nisi prethodno ga deinstalirao I izabrao da I podatke obrišeš, ostala su ti serovanja starih portala...
Mada kao što vidiš I ovi novi zezaju, kako kad...
A i autori koliko vidim petljaju nešto svaki dan, ko zna šta rade...
Odem do blue thundera i obrisem ga i opet instaliram, ali nikako se ne pojavljuje lista kanal. Kad udjem u Kodi stalno mi prijavljuje onu crvenu gresku za Blue thunder Screenshot_20221028-181824_Kodi.jpg
 
Odem do blue thundera i obrisem ga i opet instaliram, ali nikako se ne pojavljuje lista kanal. Kad udjem u Kodi stalno mi prijavljuje onu crvenu gresku za Blue thunder Pogledajte prilog 361590
Kao što rekoh od pre nekih sat dva ne rade portali, tj. kanali... Ne znam što, možda se povrati možda ne, možeš da probaš apdejt portala u settings u addona...
 
Jel radi kod vas Green revolution na Kodi Matrix. Kod mene jos nista. Reinstalirao sam na TV anfroid Kodi sa 18.9 na 19.4 danas nema celi dan.
 
Radi green, ne radi BlueThunder ;)
 
Meni radi samo kad sam na vip mobile data preko hot spota. Ako idem preko eona i sbb wifi neće.
 
Skines green repo 3.1.1. i radi sve. Install preko zip fajla. Ne preko url adrese.
 
@Vlatko probaj da ideš preko hotspota na mobu, ne preko wifi, ako si na sbbu.
Meni radi tako a i na poslu gde je mts.
Kući je sbb i svaki put javi autentification failed.
Od juče je tako.
 
Ispao sam iz ove priče u zadnje vrijeme.
Radi li Green addon? Treba mi samo zbog domaćih serija. Bile su ranije u odjeljku green klik ili tako nešto unutar addona. Znači samo addon ne treba mi čitav build.
 
Radi,par postva nazad @dEXE objasnio sve.
 
Nazad
Vrh Dno