Šta je novo?

King´s Bounty The Legend

Pogledaj odgovor 54 u ovoj temi, tu ti je resenje, pricalo se o tome.
 
Krenuo sam ispocetka ovu igru i to na impossible. Krenuo sam sa mage-om jer volim njegov nacin igre tj. chaos magic FTW!

Jel igra jos neko na ovoj tezini? Vidim da se dobija poprilicno manje love tako da se sad razmisljam da li da uzimam onaj skill trader za bolju prodaju stvari koje mi ne trebaju? Koliko vidim moram poprilicno da se stekarim za kes na ovoj tezini, sad gledam jedan banner da kupim kosta bednih 60k a jedva da imam 7k.

I sta mislite o skillu alchemy? Jel ga korsitite? Nekako se mislim da cu sada na impossible morati stalno da menjam taktike pa prema tome i spellove koje koristim a to znaci vise lvl 3 potrebnih spellova...
 
Poslednja izmena:
Obavezno nabudzi alchemy (na pocetku). Igrao sam ja sa magom na Im. i skoro zavrsio igru drugi put. Ne rasipaj vojsku i ne napadaj jache od sebe. Magije su uzasno bitne.
 
ne, misli na one banere sto kupis :p (nosis ih kao artefakt)

PS. Ja sam opet probao pre neki dan i ne mogu da predjem onog ubogog maga iz podzemlja :( Mogu al mi ne ostane nista od vojske, a necu tako da se igram :D
 
Jebaga baneri, pa jel' zaboraviste srpski, meni ono lici na zastavu, ako bas hocete engleski ono je flag.
 
Jebaga baneri, pa jel' zaboraviste srpski, meni ono lici na zastavu, ako bas hocete engleski ono je flag.

A zove se "Banner of Leadership" u igri :p

PS. Ima kasnije neki sto daje valjda 2000-2500, mislim da ga imam al moja tupava zena nece to da nosi. :mad:
 
A zove se "Banner of Leadership" u igri :p

PS. Ima kasnije neki sto daje valjda 2000-2500, mislim da ga imam al moja tupava zena nece to da nosi. :mad:

Dobro ovaj put ste se izvukli, oprosteno vam je :D Dobro trebao sam da napisem barjak! :D

@gx-x, menjaj zenu, ne znam koji je broj telefona, ali zvrcni Pink pa ce dalje da te oprave! :eyebrows:
 
Ja sam i dalje ozenjen onom prvom zenom (zabom), pretpostavljam da bi Mirabella bila dosta bolja ali kada ozenim Mirabellu izgubim sve bonuse koje mi daje prethodna zena sa cetvoro dece i bukvalno postanem jadan i nemam vremena da cekam da mi ova rodi jos cetvoro dece da bih se vratio na staro, i jos bolje...
 
Ima ona jedna misija kada moram da pronadjem blago koga je zakopala ona debela zena onog patuljka a ono se nalazi BEHIND glavnog dvorca patuljaka. Ja sam obisao citav pojas, bio sam IZA i nigde nema blaga.

Da li neko zna gde se ono nalazi, smara me sto ne mogu da zavrsim misiju?

Takodje me zanima jedna magija, ne razumem je... kaze, "omogucava se heroju da ima jednu jedinicu u rezervi koja ne ucestvuje u borbi" Cemu onda sluzi? Da li kada mi pogine jedna jedinica mogu da ubacim tu? Mogu da napravim spell ali ne bih da trosim rune uzaludno.
 
Rezervna jedinica ti sluzi da mozes da vodis jos neku vojsku koja ne ucestvuje u borbi.Ili npr. da drzis u toj "rezernoj" jos iste vojske, pa kada ti zagine neki deo vojske, ti onda dopunis iz rezerve. Zgodna stvar koja ce ti omoguciti da se manje setas po mapi, i vise vojske vuces sa sobom.
 
Ima ona jedna misija kada moram da pronadjem blago koga je zakopala ona debela zena onog patuljka a ono se nalazi BEHIND glavnog dvorca patuljaka. Ja sam obisao citav pojas, bio sam IZA i nigde nema blaga.

Da li neko zna gde se ono nalazi, smara me sto ne mogu da zavrsim misiju?

Prodjes bukvalno iza zamka: kad stojis ispred zamka i gledas u njega sa desne strane imas prolaz. Znaci bukvalno iza zamka.
 
Super, probacu!

Nego, hteo bih posle ovoga da igram jos nesto na ovaj fazon... da li je Heroes 5 ovakav? Ili mozda Fantasy wars?
 
Super, probacu!

Nego, hteo bih posle ovoga da igram jos nesto na ovaj fazon... da li je Heroes 5 ovakav? Ili mozda Fantasy wars?

Jedina igra sličnog tipa koju vredi čekati je Disciples 3: Renaissance. Mada iako je trebao da se pojavi početkom ove godine nažalost sada ima TBA status :S:
 
uvek mozes da igras disciples 2 i ekspanzije. Neverending fun ;)
 
Super, probacu!

Nego, hteo bih posle ovoga da igram jos nesto na ovaj fazon... da li je Heroes 5 ovakav? Ili mozda Fantasy wars?

PA po ovom serijalu su i pravljeni heroji tako da ima dosta sličnosti sa istim. Ja sebi uzeo bas pre dva dana heroes 5 gold za 800din, konacno mogu mplayer da igram :banana:
 
Sta sve ide uz taj Heroes 5 gold? Zvuci mi primamljivo za 800 din :)
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Extra vest :D

Uzgred, ako ste presli King`s Bounty i ne znate sta cete do marta pokrenite Space Rangers 2 Reboot koji je napravila ista ekipa, vrh igra...
 
Moracu probati posto sam igrao i presao Fantasy Wars a i King's Bounty, pa se nadam da ce biti zanimljiva kao i prethodne dve. Hvala na update-u , stvarno ekipa radi odlicne igre.
 
Kakav je Fantasy wars? Ja ne znam koliko vi igrate kada ste svi presli KB, znaci igra je nenormalno dugacka!
 
Isti izdavach, drugi developer.
 
Sto znaci nema veze jedno sa drugim... Da se razumemo, 1C je izdao gomilu uzasnih igara, ali zato i nekoliko izuzetnih.
 
Jel ima neko neki link za ovu igru?
Ako moze na PM, please <3.
 
Nabavio sam igru i veoma mi se svida grafika. E sad imam mali problem, kad prebacim combat animation speed na high razlika je skoro neprimjetna u odnosu na normal. Ne mogu da se sjetim ali mislim da je commbat isti kao i u HOMM V ali se na njemu mogla iskljuciti combat animacija. Ima li nacina da se iskljuci ta animacija da bude kao u HOMM V?
 
Da li mogu negde da pogledam koliko dugo igram igru, u satima? To me strasno zanima jer imam utisak da je igram decenijama a nisam stigao ni do Muroka. Verovatno ima jos dosta, trenutno cistim death valley. Primetio sam da to samo moze da se vidi u poslednjem skrinu, kada se zavrsi igra pa se prikaze kao statistika.
 
Nazad
Vrh Dno