Šta je novo?

King´s Bounty The Legend

Ovo extra izgleda ,bice valjda isto levelovanje zmaja kako ti rastes i on raste i jaca zajedno sa tobom,, znaci svaka cast momcima koji su odradili igru i samo neka nastave tako , ja ocekujem da ce disciples III biti isto ispeglan i sredjen. I da ce igra isto biti dobra koliko i ova.
 
A kada se ocekuje ta ekspanzija ?
 
U linkovima sto je dao kolega gore kaze 2009. Sad tacno koji mesec ne pise a bilo bi sto pre to bolje. :)
 
Ovo je igra godine, bez premca. Ma sta bre igra godine, igra decenije. Ne mogu da se odvojim od nje. Ja, koga zaista reeeeeeetko koja igra vise moze da prikuje uz monitor (godine...) kad' sednem za ovo cudo ne ustajem po 4 sata... neverovatno koliko je zarazna a koliko samo ima sadrzaja, ne znam sa kojom bih mogao da je poredim... stalno sam u fazonu "samo jos ovo da uradim" ali se non stopo otvaraju novi quest-ovi, nove mogucnosti, nova prostranstva za istrazivanje... cini se da nema kraja...
 
Poslednja izmena:
Ima li orc shamana jos negde osim na onim piratskim ostrvima?!
 
Ima u Murocku... ;) Dekintiran sam i rasturaju me :)

Aaa e pa dotle jos stigo nisam...to negde daleko iza onih elfova?! Btw meni nemoze niko nista ;)


Aj što mi je prsao raid i gomila svačega, al izgleda mi i statusi od igre otišli :wall: Jel igra definitivno snima u folder gde je instalirana pošto ja na c nemogu da nađem save. D: mi je otišao u večna lovišta!!!!
 
Poslednja izmena od urednika:
Ima samana , kod elfova kada se iskrcas na ostrvo pa ides odma levo putem pre nego sto udjes u land of thousand river tako nesto , ima kulica tu treba da ubijes onog ork samana i onda imas kod njega zaliha, a igra se snima u folder koji je rekao kolega Alister. A za raid sta da ti kazem , desava se, zato stavis raid 5 pa ne mislis :p
 
Mora da bude tamo,onda ti je RAID napravio show:S:...a sta je bilo,riknuo ti 1 hard skroz ?

Preterao sa overklokom pa se ubudjavio!!!

INače nemora da bude tamo...evo sad sam krenuo instalaciju opet i ima lepo da se čekira da li da igra snima u my documents folder ili da ide u game folder...znate i sami sta sam stavio bio!!! Nista sad cu lagano ispocetka, bar znam redosled operacija :D
 
Ubedljivo je sa Paladinom najbolje, sa warriorom i magom mi stalno fale mind rune... Smor...
 
Poslednja izmena:
Imam problem, kada je borba, na pocetku igre nije mi pokazivalo energiju ispod svake jedinice, zatim odjednom je pocelo da pokazuje, i lepo desnim klikom na protivnicku ili moju jedinicu onaj meni sa podacima je statica, dobar deo igre je tako bilo, sada od skoro opet mi se vratilo na prvobitni izgled bez onog "health bar" - energije, i ne mogu da koristim desni klik da vidim podatke o jedinicima jer nije statican stoji dok drzim pritisnuto desno dugme, cim pustim desno dugme meni se izgubi.

Zakrpu sam stavio 1.6.5, to je poslednja koliko znam, da li neko zna u cemu je stos i da li ima neko resenje za ovo ili ne?

Nasao sam resenje ALT dugme se pritisne tokom borbe! :D
 
Poslednja izmena:
E jel znate gde imaju da se uzmu oni polarni medvedi? Polako mi ponestaju zalihe.
 
Ja sam ih nasha na Eastern Islandu. Vikinshki brod mislim da je u pitanju. Imash na josh par mesta ali ne mogy da se setim gde. Mada neke jedinice su random postavljene (ne sve) tako da verovatno neces naci na istom mestu kao ja.
 
Polarni medvedi su ZAKON !!! Sa njima pravim najveci damage, sad' ih imam preko 100 komada i jak sam k'o crna zemlja! Imas ih na Eastern islands kao sto neko rece u vikinskom brodu, zatim tu na kopnu u satoru iza broda i kada tim puticem krenes dalje kuda on vodi do onog zamka gde je bio neki quest... tu ih imas isto dosta...

I video sam ih na jos nekom mestu ali sam zaboravio gde... posle rudnika negde...

Koje su vam inace omiljene jedinice? Evo sa cime ja igram:

1. Swordsman - uzimam ih samog pocetka igre! Pojedinacno nisu jaki ali u grupi razbijaju! Trenutno ih imam 243. Ne bih ih menjao ni za sta posebno sto su zalihe neogranicene.

2. Strelci - ista stvar kao i pod br. 1. Ove dve jedinice jedine nisam menjao od pocetka igre. Nesto malo preko 200.

3. Polarni medvedi - mnogo su jaki ali zalihe nisu neogranicene pa moram da stedim. Trudim se da ih trosim sto manje i da ih ozivljavam pred kraj bitke. Sa njima pravim najveci damage. Malo preko 100.

4. Shamani - super jedinica!!! Jako su u borbi prsa u prsa ali ih u 90% slucajeva drzim pozadi i bacam magije njima. Kao retko koja jedinica, ima 3 magije koje su potpuno upotrebljive. Prva, one sekire, znaci napadacka magija i druga i treca su totemi healing odnosno damage koji meni prvo uticu na skretanje paznje sa protivnika vise nego na njihovu konkretnu upotrebljivost. Ako ih postavite pored neprijatelja, 90% je sanse da ce ih on napasti i time protraciti potez. 42.

5. Ovde sam menjao svasta, malopre sam po prvi put kupio Royal snakes da ih isprobam. Nisu mi bili losi ni oni vukodlaci ali se brzo trose, imaju solidan napad ali slabu odbranu. Tu su mi odlicni bili Inkvizitori (uvek je u ekipi potreban neki carobnjak) ali sam ih potrosio. :( Ima i onaj drugi carobnjak, plavi onaj, kako se zvase ali je on prilicno los, slab je i nema neke specijalne poteze...

Od magija koristim bukvalno samo 3-4...

1. One sekire, zaboravio sam kako se zovu... 3 nivo, ovo mi je osnovna magija

2. Onaj zeleni luk i strela koji strelcima dodaju specijalni potez - 3 nivo

3. Stit i kada te neko pogodi dodaje ti se + na manu, to je extra stvar

4. Ressurection

5. Ostalo u 10% slucajeva

Ovako ja igram, a vi? :D
 
Poslednja izmena:
Najjache mi je bilo kada sam ih prvi put vodio a oni zaspali lol.
 
To je zato sto si stisnuo defence , onda udju u hibernaciju i lece se , :) a polarnih medveda je bilo u sumi ne mogu da se setim kako se zove kod glavnog zamka , ako ste to istrosili ima kod elfova cim se iskrcas na ostrvo napred desnim putem i sa desne strane.
 
Pa meni su u vojsci glavna snaga Royal Snakes i Polarni medvedi. Ostale sam menjao ali su uglavnom bili ovi sa neogranichenim dok zadnje mesto niko nije zadrzao previshe dugo.
 
Royal Snakes, pa jos bonus od zene zabe... Ubitacna kombinacija..
 
Smara me sto vec duuuuuugo, maltene od samog pocetka igre nemam nigde da kupim mana i rage potion. Cuvam po jedan od oba za ne Daj Boze a posto mi je RAGE dosta visok, tesko stizem do njega i ne mogu da koristim bonuse...
 
Auuu, al' sam u frci... polarni medvedi su mi pri kraju... da li ih ima negde jos osim u podzemlju pred sam izlaz u glavni grad patuljaka??? Takodje, ista situacija je i sa Shamanima, ali kazete da ih ima u Murock-u a tamo jos nisam bio... :(
 
Da i ja sam prestao da igram zato sto samane nisam nigde mogao da nadjem pa me smorilo da mi borbe traju 5x duze :wall:
 
Mada u principu njih malo trosim jer ih uglavnom drzim u pozadini i ne pomeram ih skoro uopste... imam jos jos 90 "na zalihama" sto je prilicno s' obzirom da ih ukupno imam 55...
 
Imao sam i ja dok nisam otisao kod demona :S:

Uzgred tek sad skontah da nemam onu magiju dragon slayer sad kako igram po 2gi put :S:
 
Al sam ja njima objasnio :-devil-:
 

Prilozi

  • kb 2008-12-31 18-18-01-71.jpg
    kb 2008-12-31 18-18-01-71.jpg
    504.1 KB · Pregleda: 98
Jedno pitanjce:

U mojoj...hmm...verziji, ima poneki bug, kao npr. da ne mogu da ozenim Mirabellu, tj. u tom trenutku igrica crashira i izbaci me u Win. Jel' imao neko slicnih problema i moze li se igra zavrsiti uprkos ovim bagovima?
 
Nazad
Vrh Dno