Šta je novo?

King´s Bounty The Legend

Pa moze da vidis kada zavrsis igru i kroz dane koliko si proveo u igru , ja sam zavrsio mislim da je bilo nesto izmedju 30 i 35. Samo ti polako i uzivaj u igri i dizi dragon slayer na mass :D trebace ti
 
Poslednja izmena:
Gde je bre taj ARRATHA PASS gde moram da pronadjem THE BOOK OF DEATH ??? Mnogo se nerviram jer lokaciju sa takvim imenom ne mogu da pronadjem. Ima neko podzemlje u zemlji smrti ali nisam siguran da je to to, zove se Dragon's undergroudn...

Stigao sam do Demonisa... igrao sam 4 sata igru bez prestanka... ne secam se kada sam toliko igrao nesto... IMA LI OVA IGRA KRAJA !???????? Igram je decenijama!!!!!
 
Eto kako su PC igraci nezahvalni. Prvo kukaju sto su igre kratke i linearne, a sada kada imaju visedecenijsku zabavu, oni kukaju. Babe jedne :D :D :d
 
Stvarno... A knjiga to bi trebalo da je negde kod elfova ako me pamcenje dobro sluzi imas dva ulaza tj ima dve knjige ne mozes omasiti prosetaj malo . Nemoj se samo nervirati , precices i ti jednom igru. :p
 
Poslednja izmena:
Ma taj glupavi quest me vise i ne zanima. Nego, kako se koriste rezervne trupe!?? Imam neku saku jada u rezervi i ne znam kako da je aktiviram kada mi ubiju citavu jednu trupu?

Kada udjem u zamak, postoji opcija GARRISON, nekako sam uspeo da rezervnu trupu prebacim tu (pojma nemam kako) i sada se ona nalazi tamo a ne u rezervi... za sta sluzi ta opcija?
 
garnizon nije isto sto i rezerva. Garnizon je da ostavis trupe u tom zamku, kliknes trupu, kliknes na prazno garnizon polje i onda te pita koliko oces da ostavis, mozes sve, mozes odredjen broj.

Rezerva isto tako funkcionise. nemas leadership ogranicenje za rezervu, mozes da vuglis kolko oces u ta dva losta, naravno samo dve vrste trupa. Moze u primarnoj vojsci imati recimo 100 strelaca (recimo da je to max za leadership) a u rezervi jos 100000, kad ti pogine 10 od 100, nakon bitke kliknes na polje sa rezervom zatim kliknes na polje sa trupama, tj na tih 90 strelaca i onda ce ti sam ponuditi maksimum koji mozes da prebacis. To je sve. Cudi me kako si dotle stigao bez da koristis rezervu :D Mora da si se setao amo-tamo ko blesav. :)

Knjiga mrtvih je knjiga, ali je u vidu pedestiala na kome je knjiga i celo to *ovno je vece od tvog heroja, kad naidjes na nju odmah ces je prepoznati posto je u polu mraku i sija. Ima dve valjda. Kad odes u zemlju mrtvih, ta knjiga se zove knjiga zivih :) Inace ces morati naci tu knjigu posto je tamo deo glavne price.
Kada si se iskrcao u zemlju elfova, krenes pravo, prva levo, pa prva levo i tu ces videti budzak sa tom knjigom, dakle nemas bukvalno 20 sekundi jahanja, jedino sto imas tu par questova i par trupa sa kojima ces se morati boriti.

:wave:
 
Kako je on uopshte stigao do Demonisa a da nije sredio Karandora ili kako god mu je ime :trust:(gx-x zna :p).
 
Hej, hej, polako momci! ;) Ja sam odaaavno presao to sto GX-X kaze. Ne trazim ja tu knjigu mrtvih. Nego u zemlji mrtvih, u jednoj kucici zivi jedan, cini mi se, nekromanser. I on da jedan quest, kaze u podzemlju ispod ARRATHA PASS-a se nalazi knjiga mrtvih... kaze pronadji je i donesi mi je... to je quest...

A verujte da do sada nisam koristio zamenu niti garrison, prosto nisam znao kako se koriste te opcije i igram najnormalnije. :) U Demonisu sam odrao onog lika iz Magnis zamka, ostao mi je onaj iz Nexy-ja...

A kako ja sada tu vojsku sto sam ostavio u zamku da sutnem? Jer sam ostavio neke bezveze koji mi nista ne znace... inace je extra stvar, je me uzasno smara to sto stalno moram da idem po raznim krajevima zemljine kugle da prikupim pobijenu vojsku... iako imam prevoz...

To za rezervu stvarno moram da probam, evo na primer sada mi je slot slobodan ali nikako ne mogu da ga popunim, ne znam u cemu je stvar!? A ja sam u stvari mislio da mi taj slot dozvoljava da u toku bitke kada mi ubiju jednu kompletnu jedinicu ubacim novu. :)
 
Moras uzeti ability "reserve" (skill ili kako vec) da bi mogao da koristis taj slot, tj verovatno si i uzeo cim ga imas. Posle upgrade-a tog skill-a imas dva slota.
 
Poslednja izmena:
Hej, hej, polako momci! ;) Ja sam odaaavno presao to sto GX-X kaze. Ne trazim ja tu knjigu mrtvih. Nego u zemlji mrtvih, u jednoj kucici zivi jedan, cini mi se, nekromanser. I on da jedan quest, kaze u podzemlju ispod ARRATHA PASS-a se nalazi knjiga mrtvih... kaze pronadji je i donesi mi je... to je quest...

A verujte da do sada nisam koristio zamenu niti garrison, prosto nisam znao kako se koriste te opcije i igram najnormalnije. :) U Demonisu sam odrao onog lika iz Magnis zamka, ostao mi je onaj iz Nexy-ja...

A kako ja sada tu vojsku sto sam ostavio u zamku da sutnem? Jer sam ostavio neke bezveze koji mi nista ne znace... inace je extra stvar, je me uzasno smara to sto stalno moram da idem po raznim krajevima zemljine kugle da prikupim pobijenu vojsku... iako imam prevoz...

To za rezervu stvarno moram da probam, evo na primer sada mi je slot slobodan ali nikako ne mogu da ga popunim, ne znam u cemu je stvar!? A ja sam u stvari mislio da mi taj slot dozvoljava da u toku bitke kada mi ubiju jednu kompletnu jedinicu ubacim novu. :)

Pa ta knjiga je cini mi se bas na toj mapi gde ti daje quest ili onoj drugoj podzemnog sveta u jednom podzemnom prolazu koji ima vise ulaza i izlaza, morao bi da naletis na nju.

Sutanje jedinica ide kada dobijes onu sliku sa njihovim karakteristikama kliknes na mrtvacku glavu.
 
Meni se ipak u igrici najvise svidja Minigun! :d

Odoh malo da Bountyujem, Rusi su sampioni igra je remek delo!!!
 
Poslednja izmena:
I ja konacno zavrsih igru! :) Hteo sam da postavim konacnu statistiku ali nije hteo da mi snimi screen, kada pritisnem print screen u igri on mi snimi wallpaper iz win-a!??

Sve u svemu - carobna igra, zaista! Ocekivao sam neku animaciju na kraju, to me je malo razocaralo... pisalo mi je 166 days, da li to znaci da sam pre toliko poceo da igram? :D

Sada me inteteresuje, ako neko zna, da li ce exp. pack biti standalone ili ne, bitan mi je prostor na HD-u pa bih hteo ovo da deinstaliram? I kada izlazi?
 
I ja konacno zavrsih igru! :) Hteo sam da postavim konacnu statistiku ali nije hteo da mi snimi screen, kada pritisnem print screen u igri on mi snimi wallpaper iz win-a!??

Sve u svemu - carobna igra, zaista! Ocekivao sam neku animaciju na kraju, to me je malo razocaralo... pisalo mi je 166 days, da li to znaci da sam pre toliko poceo da igram? :D

Sada me inteteresuje, ako neko zna, da li ce exp. pack biti standalone ili ne, bitan mi je prostor na HD-u pa bih hteo ovo da deinstaliram? I kada izlazi?

Uh, ti si i mene zahebo. Mislim, 166 dana :zgran:. Ja sam imao 95. A ljudi na forumu ispod 70. Ti mora da si ocistio celu mapu, jel tako?
 
:d A sta to znaci, da li to znaci da sam poceo da igram pre 166 pravih dana ili 166 dana u igri (smena dana i noci) !?? Igrao sam je sigurno 5 meseci, sto jes jes. :) Nisam bas ocistio mapu 100% ali jesam jedno 80-90% sigurno. Igrao sam polako, u proseku dva, najvise tri puta nedeljno, ukupno po 3-4 sata nedeljno, mozda i vise. Najvise me interesuje koliko imam sati efektivnog igranja a nisam imao tu informaciju. Koji si bio lvl? Ja samo sto sam dobio lvl 29 kada sam zavrsio igru. Zavrsio sam 90 quest-ova.

Znas li ovo za exp. pack sto sam pitao? :)
 
Nije u pitanju realnih 166 dana nego smena dana i noci u igri. Nisam dugo igrao tako da ti ne mogu reci koji je vremenski interval u pitanju. Ja sam uspeo da ocistim celu mapi i zavrsio sam kao 30-ti lvl za 95 dana u igri ,).

Shto se tice expansije, nazalost necesh moci da nastavish da igrash sa starim likom jer u ekspanziji vodish Princezu Amelie. Da li ce biti standalone igra ili samo dodatna kampanja tesko je reci ali je veoma moguce da ce biti standalone zbog izmenjenog gameplay-a (nema vishe Rage creatura, max lvl je 50, poboljsan RPG sistem...) Igra je najavljena za prvi kvartal 2009 shto znaci josh manje od mesec dana :banana: (ako isposhtuju rokove).
 
Nije u pitanju realnih 166 dana nego smena dana i noci u igri. Nisam dugo igrao tako da ti ne mogu reci koji je vremenski interval u pitanju. Ja sam uspeo da ocistim celu mapi i zavrsio sam kao 30-ti lvl za 95 dana u igri ,).

Shto se tice expansije, nazalost necesh moci da nastavish da igrash sa starim likom jer u ekspanziji vodish Princezu Amelie. Da li ce biti standalone igra ili samo dodatna kampanja tesko je reci ali je veoma moguce da ce biti standalone zbog izmenjenog gameplay-a (nema vishe Rage creatura, max lvl je 50, poboljsan RPG sistem...) Igra je najavljena za prvi kvartal 2009 shto znaci josh manje od mesec dana :banana: (ako isposhtuju rokove).

Sampionski, onda da pozurim sa prelazenjem igre posto je igram gurmanski na hard nivoju!
Nego zasto ne naprave multiplayer mislim da bi im to bio ekonomski pun pogodak, pod uslovom da ne ukake single player?! :)
 
pffft...Kakva princeza :zgran: Tek level 11, a vec je u miniću!!!

PS. I jel joj ono gore decko?!
 
Poslednja izmena:
Players will take on the role of Princess Amelie who travels around the world of Teana and searches for the renowned knight, and her tutor, Bill Gilbert.

na drugoj slici se vidi portret warriora Bill Gilbert-a :)
 
LOL ali obratite pažnju na muža. Neki emo-gej pirat :D
 
LOL ali obratite pažnju na muža. Neki emo-gej pirat :D

Pa izgleda da su ukinuli u Rusiji onaj zakon da pederi moraju da idu u zatvor...

Inace verujem da ce ovo biti sasvim dobar nastavak i pored nekih tako sarenih utisaka iz ovih screenshotova :)
 
Evo odavde malko razjasnjenja:
http://www.1cpublishing.eu/game/king-s-bounty-armored-princess/features

Kod:
New fascinating story-line and a whole new continent to explore 
A new female character to play – Princess Amelie 
[U]Medals giving bonuses can be received for special achievements [/U]
Domestic Dragon which becomes more powerful as the player does 
New Lizard race 
Possibility to turn your horse into a Pegasus which can fly 
Fast travel between opened continents 
[U]Hire companions [/U]
Resurrection of the classic system of contracts and headhunting 
Improved role playing system including more abilities and the chance to achieve level 50 and higher 
Brand new spells and new Adventure Magic spell for game map 
New unique bosses: Driller, Gremlion, Archdemon Baal and many others 
New engine supporting the latest graphic effects 
Beautiful, hand drawn environments

Znaci ipak jesu nagrade za achivement.
Ovo drugo se najvise nadam da izbacuje mogucnost "muzeva" i da ustvari vodite pomocnika kod kojeg imate iteme za poboljsanje stat.
 
Evo odavde malko razjasnjenja:
http://www.1cpublishing.eu/game/king-s-bounty-armored-princess/features

Kod:
New fascinating story-line and a whole new continent to explore 
A new female character to play – Princess Amelie 
[U]Medals giving bonuses can be received for special achievements [/U]
Domestic Dragon which becomes more powerful as the player does 
New Lizard race 
Possibility to turn your horse into a Pegasus which can fly 
Fast travel between opened continents 
[U]Hire companions [/U]
Resurrection of the classic system of contracts and headhunting 
Improved role playing system including more abilities and the chance to achieve level 50 and higher 
Brand new spells and new Adventure Magic spell for game map 
New unique bosses: Driller, Gremlion, Archdemon Baal and many others 
New engine supporting the latest graphic effects 
Beautiful, hand drawn environments

Znaci ipak jesu nagrade za achivement.
Ovo drugo se najvise nadam da izbacuje mogucnost "muzeva" i da ustvari vodite pomocnika kod kojeg imate iteme za poboljsanje stat.

Ako sam dobro razumeo moci ce da se biraju domacini iz originalnog dela, plus ova Amelija?

Stvarno su carevi ovi Rusi, ljudi izbace nastavak i promene i sam gameplay do nekle i unaprede maksimalno igru koliko mogu u tom trenutku, a ne kao ovi majmuni sto su radili i sa NWN2 i mnogim drugim igrama, gde je taj nastavak nesto sto te samo iznervira jer im je cilj da otaljigaju i uzmu kintu na brzaka!

Bravo za Katauri i 1CC!
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno