Šta je novo?

Kakva je vaša soba u kojoj vam je komp (2014)?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Parket ispod je uzas blago receno, da se on sredi vise lom ima da se napravi nego za laminat. Laminat je 12mm i to klasa 33 za teret itd itd, najbolji koji je bio za uzeti... E sad ima ljudi koji to ne vole, meni je totalno ok i lepsi nego parket koji krene da krcka posle nekog vremena
 
To je los parket, kod sestre u novoj zgradi su svi dobili krs parket i posle 15 godina ga svi moraju sredjivati. Ona je jedna od retkih koja je uzela koji je ona htela i njen je super. Ljudi koji su kupili stan od nas su malo ishoblovali parket i izlakirali, savrsenstvo, ima da stoji i narednih 40 godina.
 
Poslednja izmena:
moj i dalje stoji, 35 godina vec :), ali moj deda je nekada u svoje vreme bio veoma pameta i pomerao neke regale bas po ovoj sadasnjoj sobi, i sve ga oljustio, stoji on i dalje, krcne gde gde, sto je i normalno posle toliko godina i staje sve preko njega preslo... Ali meni se vise nije svideo, nervira me jednostavno, a da hoblujem sada njega i da sredjujem pa da mi smrdi posle kuca na lak i slicno neka hvala, ovo je idelano resenje, uzeo znaci najkvalitetniji moguci laminat i miran sam, daju garanciju na njega 30 godina!!!
 
Jel ima onaj gadan zvuk kada setas, kao suplje?
 
Nope ovaj ne, to se cuju oni od 6-8mm imam takav u drugoj sobi kao da gazis na bure heheh, ovaj ne jer ima debljinu bas sam zato i uzeo, isto se cuje kao da gazis parket, tj nema onog odzvanjanja normalan korak
 
Kvalitetan laminat se ne čuje, naročito ako je dobro urađena podloga. Imaju da se kupe i parketi koji se sastavljaju kao laminat, odlična stvar.
Jeste parket dobar ali uz današnji napredak u materijalima je pomalo prevaziđen, bar u budžetskoj varijanti, ne pričam o onom koji košta kao dobar bubreg
 
Ovaj moj je svajcarski, kronoswiss model je solid chrome 3033, njihova top ponuda znaci. A ispod sam stavio 5mm podlogu, neke zelene ploce od 1m x 0.5m velicine pa lepo izredjam to pa onda preko laminat. Podloga je inace nenormalno topla kada se samo na njoj stoji, bukvalno je vruca
 
Poslednja izmena:
Sto se tice prasine, mislim da nema veceg zla od laminata. :/
 
Wtf, kakve veze ima laminat sa prasinom? Manje pada ili se lakse cisti ako je parket ili brodski pod?
 
Gde god ima laminata ima i vise prasine u odnosu na druge prostorije, odnosno brze se skuplja prasina. Slucajnost?!

Nije slucaj samo kod mene u kuci.

Nemam pojma, nisam nesto zalazio u materiju. Ali takvo mi je iskustvo.
 
Poslednja izmena:
Ja nesto ne vidim razliku sa parketom po pitanju prasine, pada pa pada hehehe. Meni npr ovo crno gde je tv skuplja prasinu kao ludo, zapravo najvise se tu vidi
 
Ovako nekako :p
 

Prilozi

  • IMAG1338.jpg
    IMAG1338.jpg
    501.5 KB · Pregleda: 541
  • IMAG1339.jpg
    IMAG1339.jpg
    470.5 KB · Pregleda: 446
Jel mi se cini, ili levi monitor nije isti model kao srednji i desni? (Dell?) Sta igras na ovome?
 
Pitanje za @studiovpc, koliko te kostalo presvlacenje namestaja ako nije tajna, i gde moze da se nadju slike u delovima, poput tvoje iznad troseda?
 
moj i dalje stoji, 35 godina vec :), ali moj deda je nekada u svoje vreme bio veoma pameta i pomerao neke regale bas po ovoj sadasnjoj sobi, i sve ga oljustio, stoji on i dalje, krcne gde gde, sto je i normalno posle toliko godina i staje sve preko njega preslo... Ali meni se vise nije svideo, nervira me jednostavno, a da hoblujem sada njega i da sredjujem pa da mi smrdi posle kuca na lak i slicno neka hvala, ovo je idelano resenje, uzeo znaci najkvalitetniji moguci laminat i miran sam, daju garanciju na njega 30 godina!!!

Zdravo druze, gde si kupio sliku za zid ako nije tajna? Kolega juri tu sliku vec skoro mesec dana ali ne moze da je nadje kod nas nigde a u nekoj vecoj rezoluciji digitalno takodje nema bas da se pronadje. Naso je kod nekog slovenca na oglasima ali lik se ne odaziva a i pitanje koliko bi bilo isplativo da mu salje iz slovenije... Cim sam video slike odmah se setih njega a kad sam mu pokazao mislim da nije bilo srecnijeg coveka jer sada ima koga da pita gde da je nabavi :)


Btw bas fin setup!
 
Poslednja izmena:
Slika je sa amazona uzeta, 25e + 7.80e dostava, ali ne kod nas nego na nemacku adresu, jedva sam je nabavio, ne zelim da prolazim kroz isto opet eheheh

Presvlacenje sundjera je bilo 80e sa sve rukom, znaci materijal je bio 50e okruglo i 30e ruka, farbanje drvenarije 100e tacno
 
Hvala puno drugari, to je to, narucice mu sestra koja zivi u nemackoj :)
 
Onaj link kod nas sto je neko dao, dimenzija ovakve slike je 7800 din ala deru jbt, pa sa amazona jos i dhl-om da posalju u srbiju kostace opet manje ;)
 
Сетио сам се да је неко јурио ово, али видим да је набавио. Ако и даље треба некоме, 9 комада 1630 динара у Мацоли.
41Ps9mNqhCL.jpg
http://www.macola.rs/artikli/bluelounge-cabledrop-mini-9xblack/
Али овде је ипак боља понуда
http://webshop.kdk-electronic.com/Drzac%20kablova%20set%205kom.
Не рекламирам, само да поставим ако некоме треба јер се тешко налази :)
 
@Stefane

ovi i nisu toliko pohlepni, u Uscu ili u Delti ne secam se gde tacno, mala slika dimenzija 40x20cm kosta 20e, kada sam samo slucajno pogledao koliko je ona vec tipa 80x40 i slicne i video da idu do 30000 din, samo sam se okrenuo, e to je bolesno bre... A pazi ovo smesne cene preko znaci
 
@studiovpc
Mene zanima koja se cena ovog 5.1 sistema? Hvala unapred
 
Poslednja izmena:
e prijatelju z5500 i ovo su dupe i oko, imao sam ih pre, nema to veze s mozgom sa ovime
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno