Šta je novo?

Kakva je vaša soba u kojoj vam je komp (2014)?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vidi ga kako je slozio daljince za slikanje, a garant 90% vremena mu fali barem jedan :d
 
Sta ce ti toliki daljinci pored harmony 300?
 
Ahahah, ne fale nikad :D

Sta ce ti toliki daljinci pored harmony 300?

Pazi sad:

- daljinac od klime moram da imam posto ima displej pa ne mogu da menjam Harmony njim
- Harmony koristim 95% vremena posto sa njim mogu da koristim TV, 5.1 risiver i stereo pojacalo.
- daljinac od TV-a treba samo kad mi treba da swituchujem sa HDMI-ja na TV posto taj button nema iz nekog razloga na kodovima za Harmony
- logitech remote posto je bezican pa mogu bilo gde u gajbi (stan je duplex) da baratam plejlistom kao i pojacavanjem/smanjivanjem
 
Zaboravio sam da slikam i daljinac od rasvete iza TV-a :D :D :D

83a.jpg
 
Nemam pojma kako se zove, bila je na nekom popustu u Tempu i bukvalno me par hiljada izasla sto je i jedini razlog kupovine. Za te pare nije bilo bolje a isti model bio je oko 6-7 hiljada u Formi Ideale ili tako nesto...

Iskreno stolica uopste nije losa samo sam ja slucajno polomio rucku sa jedne strane jako brzo pa sam ih skinuo. Nije za neko preterano dugo sedenje. Sledeca stolica ce svakako biti vise kao kancelarijska fotelja :)
 
Ja sam se opremio hardverom, sada jos samo dobru stolicu da nadjem. Koliko sam primetio izbor stolica kod nas je prilicno jadan, tako da moram da pitam za sve sto mi zapadne za oko :) Svidja mi se sto je od ove mrezice, posto je u koznim stolicama leti pakao.

Jedino u kolima sedista mogu biti kozna, stolice nikako :D
 
Switch sa hdmi na tv ga naucis. To znam da sigurno radi jer tako je kod mene na istom daljincu. Za klimu je razumljivo.
 
Ja sam se opremio hardverom, sada jos samo dobru stolicu da nadjem. Koliko sam primetio izbor stolica kod nas je prilicno jadan, tako da moram da pitam za sve sto mi zapadne za oko :) Svidja mi se sto je od ove mrezice, posto je u koznim stolicama leti pakao.

Jedino u kolima sedista mogu biti kozna, stolice nikako :D
Nemoj kupiti tu stolicu.. Ja imam istu i definitivno nije za komp.. I ja sam je pazario za 2200dinara u idei na snizenju 70% bila :) neku udobniju vijaj.
 
I ja imam ovu (isto popust bio) i ne bi je opet uzeo...mrezica se posle godinu dana sva izdeformisala i kao da nemam naslon skoro tj nemam pravilan koji drzi ledja i posle duzeg sedenja se sav ukocim.

I da dodam imam 85kg tako da nije neka nenormlana kilaza.
 
Poslednja izmena:
Da da, izgleda da smo svi pazarali istu na popustu. Za te pare je svakako vrhunska i nema bolje ALI da je neka ozbiljna stolica i nije :D
 
I ja imam ovu (isto popust bio) i ne bi je opet uzeo...mrezica se posle godinu dana sva izdeformisala i kao da nemam naslon skoro tj nemam pravilan koji drzi ledja i posle duzeg sedenja se sav ukocim.

I da dodam imam 85kg tako da nije neka nenormlana kilaza.
Ja imam 105 kg i nije mi se iskrivio naslon, mozda si ti pokretniji na stolici od ostalih, moja je cela ali nije za sedenje ni za gaming nizasta..
 
Zavalim se u stolicu i onda je mrezica ulegla nzm kako najbolje da objasnim... naslon se nije iskrivio za to bi se bas morao potruditi.
 
Ja isto imam takvu stolicu, sediste se bukvalno prelomilo od naslonanja, pa ako neko zna gde mogu da uzmem drugo...
 
Ja isto imam takvu stolicu, sediste se bukvalno prelomilo od naslonanja, pa ako neko zna gde mogu da uzmem drugo...
E mislim da imam broj od nekog majsyora koji to radi, ae proverim pa ti javim.
 
Moze li se popraviti amortizer (napuniti ili sl) od stolice? Ovaj moj poceo da propada, bukvalno.
 
I moj isto, otkako sam došao na 125 kg :d
 
Zar ta stolica koju spominjete prethodnih par postova nije antares stolica? http://www.antares-stolice.com/nebraska_h.html

Ja sam je takođe uzeo, ali samo iz razloga jer je jedina bila i u beloj varijanti. :d
6500 je platio u nekoj maloj prodavnici u Zrenjaninu. Za sada OK, malo krcka, imam oko 105, ali drži se.
 
Ja posedujem isti, uzeo sam je u home centru ali ne mogu da pronadjem na sajtu, izgleda da ih nema vise. Pronasao sam slicnu kod jysk-a http://jysk.rs/radna-soba/kancelar-stolice/plus/kancel-stolica-billum-visoki-nasl-crna

I ja sam ovu naručio, uzeo sam je kao zamenu za http://jysk.no/kontor/kontorstoler/plus/kontorstol-sunds-0 na kojoj je otišao amortizer. Videćemo kako će ispasti, nisam ni znao da burazer koristi istu, i kaže da je isti krš kao i ovaj Sunds. Bitno da ima 2 godine garancije, pa ako i ova rikne, mogu opet da zamenim, i dalje da isprobavam. :)
 
Ovu stolicu nazalost koristim na poslu, nije toliko losa (bar sto se naslona tice, nije propao posle 6 i kusur meseci koriscenja, imam i dalje potporu za ledja), ali je sedalni deo ulego gde su noge, bukvalno imam grbu u medjunozju :)
Ne verujem da ce nesto dugo da se drzi ali krastavac, koliko para toliko muzike, tako da kao neko prelazno resenje nije losa.

Jos jedna stvar. Ko voli da koristi ovu stolicu zabacen u naslon, a planira da mu potraje, neka je preskoci. Spoj vrha klipa sa bazom stolice je uzasan i vremenom se rasklima. Tako da se cak i pri uspravnom sedenju klacka levo/desno jer dobije luft. Takodje sam klip nije nekog kvaliteta, imao sam isti tip na stolici koju sam kuci koristio, isto neki forma ideale shit za 10k din i propao je relativno brzo (pored toga je naravno imao isti problem klackanja).
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno