Šta je novo?

Kakva je vaša soba u kojoj vam je komp (2014)?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da se zeza ☺
Btw ja imam z906 i za filmove su super ali sto se muzike tice puniji zvuk nazalost ima neki najobicniji altek koji mi je na kompu..
 
pa gledaj od tih gotovih varijanti z5500 jeste super, ali sta da ubodes u njega, ima samo jedan opticki ulaz i one analogne...

Ja na pojacalu imam sve ovo, komotno mogu da biram kako cu i gde cu i odakle i dokle ce da ide koji video a koji audio signal, opasna spravica... Plus uz sve to ima internet radio, usb playback, dlna streaming, iOs & Android aplikacije za bezicno koriscenje a i streaming muzike odatle...

81yneSakSqL._SL1500_.jpg
 
Slabo ti ovo pojacalo komso. :p
 
130W po kanalu, dovoljno, za sada :p i sto je najgore ovo spada u tik iznad osnovnog modela... Ovi iz mid i high serije ne smem ni da pokazem sta sve imaju... Ali Onkyo u svojoj najnizoj ponudi nudi uvek ono sto konkurencija nudi u zescem mid levelu, zato sam se i odlucio za njega bas, odnos onoga sta nudi i cene je bio presudan. Ostali to isto nude tek u 350+ eura granici. Merkao sam i neki Denon koji ima 5 hdmi porta, ali mu je cena bila 170e veca, a ne nudi mi nista drugo sto ovaj nema cak je i 115W po kanalu, sem toga sto je 5.2 model, koji ce mi djavo 2 subwoofera kad je i ovaj previse za ovu velicinu sobe :), tako da zdravorazumski gledano uzeh Onkyo

u planu su mi veci zvucnici kad budem mogao, Jamo HCS 606 ili Jamo HCS 608 komplet, zelja mi je za njih ne znam zasto, mnogo lepo izgledaju, zesci su overkill za kvadraturu sobe ali wth kad odvrnem hocu da sam u filmu ili u igri :D. No verovatno bi bilo bacanje para tako da sedim na dupe i cutim, ovo kad pojacam svi se bune heheheh, ko zna mozda jednog dana
 
Kakav je to Define sa rupom sa leve strane? :D :D
 
Speed hole! A i ne vazi se ova s kompom, samo si ga pregurao tu za slikanje :d
 
ne, nego sam prodao laptop heheheheh, imas na prethodnim slikama na stolu je bio Toshiba Qosmio, pa uzeo lepo desktop kao covek :)

sve igram tu na tv-u nista ja na monitorima i slicno, zavalim se u krevet i polako
 
ne, nego sam prodao laptop heheheheh, imas na prethodnim slikama na stolu je bio Toshiba Qosmio, pa uzeo lepo desktop kao covek :)

sve igram tu na tv-u nista ja na monitorima i slicno, zavalim se u krevet i polako
Pa ne vidim razlog igrati nista na kompu ako inas ps4 i xbox one, sve igrice koje bi igrao na kompu su igre tipa mmorpg, moba, rts i slicne a to nema sanse igrati na televizoru pogotovo ne zavaljen u kauc ;)
 
one nemam jos niti planiram u skorije vreme

PS4 imam ali zasto bih ja sad davao novce za primer radi COD, AC, Batman i slicne, tacnije bilo koje multiplatform igre, PS4 od sada sluzi samo za ekskluzive i to je sve. Jer ove igre koje sam naveo nisu vredne placanja u novcu, cod i ac pogotovo ne, batman i vredi, ali ako vec mogu for free, sto da ne
 
one nemam jos niti planiram u skorije vreme

PS4 imam ali zasto bih ja sad davao novce za primer radi COD, AC, Batman i slicne, tacnije bilo koje multiplatform igre, PS4 od sada sluzi samo za ekskluzive i to je sve. Jer ove igre koje sam naveo nisu vredne placanja u novcu, cod i ac pogotovo ne, batman i vredi, ali ako vec mogu for free, sto da ne
Stari pirat :)
 
to breeee :D

za Exclusive igre mi nije zao da dam novac, vrede posteno, ali ove druge ma jok... One necu da uzimam jer oni i ono malo exclusive igara koje su imali posle izbace na Windowsu jer oni xbox i win tretiraju isto izgleda, tako da eto
 
to breeee :D

za Exclusive igre mi nije zao da dam novac, vrede posteno, ali ove druge ma jok... One necu da uzimam jer oni i ono malo exclusive igara koje su imali posle izbace na Windowsu jer oni xbox i win tretiraju isto izgleda, tako da eto
E lepo si sredio sobicu, nisam te pohvalio ti si bese imao neke vece zvucnike pa si menjao zbog prinove i krevetca jel sam pogresio? Jel to proslo? E odma da ti kazem i xbox sto si mi sredio mislim da radi 2x bolje nego pre :)
 
ne imao sam manje, ali jesam menjao sve zbog prinove komplet sve

hehehe jos kad bih se ja setio ko si ti, malo li sam xboxova sredio hehehe :)
 
A sta kao moji zvucnici su sad mali. :p
 
ako se slikaju u krupnom planu i pod odredjenim uglom mogu da budu veci od samog TV-a i to drasticno heheheheh
 
"The Megadesk", bez vidljivih kablova, dual setup sa ambijentalnim podesivim RGB svetlom.

ImageUploadedByTapatalk1415488383.625961.jpg
 
Ninoslave koliko kosta da se napravi vaki sto? I sta ti to sija iza? Neka led traka ili? SVidja mi se kako si sredio, jeste da ti je malo gej ta tastatura al nema veze :D Sve u svemu nije lose sredjeno
 
Poslednja izmena:
Košta mnogo ili malo, zavisi od toga šta imaš, gde uzimaš, ko ti radi i slično. Ja sam hteo minimalist varijantu namerno. Iza je 5050 led traka, nakacena na RGB kontroler, prakticno unlimited broj kombinacija boja.

Pošto je dual setup, ima i druga tastatura :) al se ne vidi jer je crna

ImageUploadedByTapatalk1415491712.560769.jpg
 
Poslednja izmena:
Unlimited kombinacija boja... Jel ima to negde da se kupi sa sve tim kontrolerom, ili si ti nsto budzio?
 
Poslednja izmena:
Na konto led traka - ne cimajte se sa prodavnicama uglavnom su mnogo vece cene, ima na KP isto to za manje para - provereno.

ps: Koliko te je izasao samo sto? Svidja mi se to puno drvo :D
 
Nego jel to neki dell 40s? Ili?
 
Moracu da uzmem te jadi, da napravim kupleraj u sobi :)
 
Moracu da uzmem te jadi, da napravim kupleraj u sobi :)

U tom slucaju su ti dovoljne led trake u crvenoj boji. :d

Ninoslave, ako ti nije problem, uslikaj kako si sproveo/sakrio kablove da se ne vide. Hvala unapred. ;)
 
Ako hocete, mogu da postavim jedan duzi post sa kompletnim opisom sta i kako sam radio :)
 
Moze, ako te ne mrzi. ;) Ovih dana takodje trebam da narucim da mi napreve sto za komp (laptop), na kojem bih osim istog drzao konzole i AVR. Kablova sigurno nece manjkati, pa mi je zato svaka ideja kako da ih ucinim sto manje vidljivim, dobro dosla. Pozdrav, i hvala jos jednom.
 
Moze, ako te ne mrzi. ;) Ovih dana takodje trebam da narucim da mi napreve sto za komp (laptop), na kojem bih osim istog drzao konzole i AVR. Kablova sigurno nece manjkati, pa mi je zato svaka ideja kako da ih ucinim sto manje vidljivim, dobro dosla. Pozdrav, i hvala jos jednom.
Ja imam neverovatnu borbu sa kablovima pokusavao sam sve i svasta i jednostavno nemam vise ideja..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno