Šta je novo?

Kakva je vaša soba u kojoj vam je komp (2014)?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Morao bi da bude magnetno oklopljen jer je za PC i namenjen. Zvučnici koje sam ja imao su bili.
 
Pogledajte prilog 143773 Pogledajte prilog 143774 Pogledajte prilog 143776
Sinoć postavio sto, izašao me oko 5000 dinara. Ostalo mi samo još da izbušim rupu na gornjoj ploči iza monitora i da rešim problem sa kablovima.

Fali ti gore jos jedna polica za zvucnike.

Kakvi su ovi stolovi?
531338871658komp-sto-k732.jpg
 
Poslednja izmena:
Najjeftiniji i najgori. Na stranu sto su istovremeno i najruzniji. Sve u svemu, sve NAJ.
 
Ja to ne bih uzeo ni za dzabe a kamoli da ga platim.
 
Ima i takvih malih stolova bez te ploce dole, ako nista drugo moze i neki stolar da ti to odradi, kapiram da ne bi bilo skupo
 
Ja trenutno koristim jedan takav sto, kupili su moji pre nekoliko godina i sada muku mucim s njim. Ne valja za ...... Ovo ne vredi ni za djaba uzeti. :)
 

Slide za tastaturu mi se odma raspao, i krenuo je da se klima dosta pa su srafovi krenuli da ispadaju i da puca drvo. Doduse ja sam ga pretovario, gore na onoj dasci mi je bio stampac, sa strane veliki vufer i zvucnici. :d Uglavnom, ja sam ga uzeo pre par godina jer je kostao samo 1990 din, i nisam prosao bas najbolje, brzo sam morao da ga menjam za normalan sto. (ne znam bas da l je 100% isti sto, ali je na tu foru bio, uzeo sam u Forma Ideale)
 
Zaboravi na te stolove, jedva čekam ovaj moj da izbacim, to čak nije ni iverica nego nešto kao presovani karton, navoji ne drže i vremenom se krivi i deformiše.
 
Zaboravi na te stolove, jedva čekam ovaj moj da izbacim, to čak nije ni iverica nego nešto kao presovani karton, navoji ne drže i vremenom se krivi i deformiše.
+1

Isti sto takav sam i ja imao, prvo sto je otpalo na njemu je ono za tastaturu sto se izvlaci, Xputa mi je palo na noge, jednom me raseklo cak. Kasnije je poceo ceo sto da se klima, sav se rasklimao, pokusao sam da ga utegnem zavrtanjem srafova al nikako nisam mogao da uspem, jer ono drvo nije iverica, nego stvarno kao da je karton, na kraju sam ceo sto rasklopio i prodao sam ga poznaniku za neke sitne pare. - Inace, slican ovakav sto, samo kombinacija staklo, metal, drvo imao moj burazer, al ni on nije imao srece, bacio djubre na tavan, i kupio normalan sto :D
 
Poslednja izmena:
ajd da se upisem za ovu godinu sa novim setupom u novoj sobi :) nisam bas slikao celu sobu vec samo sto gde je komp... sad vidim da nisam bas uhvatio ni ovu policu iznad gde mi stampac itd. drugi put malo opsirnije :)
za pocetak u planu zamena dioda plave u belo za microlab pojacalo. isti postupak na razer deathadderu vec odradjen :)

komp1.jpg

komp2.jpg
 
moje bivse kuciste, ista podloga i zvucnici :) kako si ih zakacio na zid?
 
nasao sam u merkuru neke nosace, slicno ovome:
http://www.domu.co.uk/designer-habitat-black-universal-wall-mount-speaker-brackets-45-pack-of-2.html
nosivost je 5kg. a ovaj jedan zvucnik je oko 2.5kg mislim (a6201 paket je 6.95kg).
ni sam nisam znao kako da ih postavim jer je sto preuzak. jedno od resenja je bilo da napravim novu policu za ekran i zvucnike koja bi bila sira od stola. i onda sam poceo da razmisljam o stavljanju zvucnika na zid. prvo sam isprobavao visinu i na ovoj visini se najbolje culo. tviteri u vuisini uha. posle sam se tripovao za bas reflex, srafljenje u zvucnik itd ali sam na kraju resio da ipak isprobam (imam jos jedan a6201 komplet u steku :D ) probusio sam zvucnik, stavio poveliku podlosku unutra (precnik oko 4cm, taman kolko je moglo proci kroz basreflex otvor, uvio sam podlosku i sraf izolirkom da malo to zvucno "umrtvim") i to je to. vrlo lepo sviraju, zadovljan sam, ne primecujem razliku u odnosu na pre. cak i bas radi, mada se uglavnom slusa prilicno tiho.
 
Woofer ispod stola u cosku da cujes pravi bas. :)
 
isto i ruter zabodi u cosak na pod, da ti ne smetaju lampice ,)
 
Woofer stoji dole inace alli je trenutno na stolu zbog nedelljlnog ciscenjja komppap =] A sa lampicama rutera nemam problem :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno