Šta je novo?

Kako kupovati aplikacije na Google Play?

Da li postoji jos neko VPN resenje (aplikacija) koje biste preporucili? TunnelBear nije podrzan na mom telefonu (HTC Explorer, android 2.3.5)...
 
Kupljen Swiftkey :) malo mi je nejasno, pise da je 50% off, ali mi je na mail stigao racun za pun iznos... Koristio sam Hideman VPN.
 
I upravo mi se vratio otključani Play Store. Izgleda da je bio samo neki privremeni problem. Čudno. :)

Edit: A evo i razloga što je brljao. Izašla je nova verzija Play Store-a. 4.1.6

Bogami google play services se apdejtovao i znacajno povecao, bar jedno 4-5mb. Kako mi je tel prepun primetih da mi ponestaje prostora!
 
Kad bolje pogledam, ne znam sta su mi naplatili. Iznos je 2.27$, sto je isto koliko su i tebi naplatili. Ali na AppSales je 1.99$, a na Play Store 2.14$ :p da se razumemo, ne grbavim se, samo mi nije jasno sta se tu izdesavalo.
 
Poslednja izmena:
Proxy te je zeznuo. Cene mogu da variraju malo. Verovatno u nekim zemljama se naplaćuje i porez, pa je zato cena veća od 1.99$. Ne mogu da proverim kako kod mene pokazuje, jer sam ja odavno kupio SwiftKey.
 
Ka sam SwiftKey kupio kad je bio na akciji po .99$ :)
Najbolje potrošenih 99 centi ikad!! :D
 
Je li neko uspeo da reši problem oko Marketa? Otkako sam vezao svoju internet karticu konstantno me prebacuje na srpski Play Store.
 
I kod mene isti problem. Nema sansi da otkljucam play. Probao sam sa firmimim vpn-om u UK, US i UK justfreevpn i uvek me vraca na srpski.
 
Ja sam danas uspeo sa Orbot-om. Svi podatci u walletu regularni, adresa, grad...
play verzija 4.0.27

(Hvala *P*A*B*L*O*)
 
Mogu da vam kažem šta sam ja otkrio :
1. Cene se razlikuju od jednog do drugog play store. Treba uvek ići na američki ili kanadski, pošto sam danas primetio da u tunnel bear-u više nema US proksija.
2. Porez se naplaćuje prema lokaciji koja je navedena u Google wallet-u. Kada mi je u podacima o kartici bilo navedeno da se nalazim u Srbiji sistem je pokušao da mi naplati 20% poreza! Kada sam promenio to na Enkoridž, Aljaska više mi se ne obračunava porez.

Suma summarum danas sam kupio Swift key preko tunnel bear-a sa kanadskim proksijem, Intezinom karticom i adresom na Aljasci i naplaćeno mi je tačno 1,99 usd.

Ha, sada kada sam pročitao poslednju rečenicu vodim koja smo mi banana država. :)
 
Imas i dalje US proxy samo se ne vidi, ali ce ti strelica pokazivati na prazno mesto :)
 
Sve sam probao, menjanje adrese, kartice, proxija, jednostavno, više nemam pristup paid aplikacijama :)
 
Da li postoji neki nacin da na nerutovanom telefonu vidim/skinem aplikacije za koje mi sada kaze da nisu za nasu zemlju?
 
Imas VPN programe za Android pa njih instaliraj...
 
^^
A šta misliš da pogledaš nekoliko postova unazad?
 
Od sinoć ništa ne mogu da kupim. Vidim sve na US marketu, ali kada hoću nešto da kupim samo mi izbaci poruku "porudžbina je odbijena jer se smatra visokorizičnom. pokušajte za 30 minuta." Probao sam sa četiri-pet različitih VPN aplikacija i ništa. Dešava li se ovo još nekom?
Kako da preko računara pristupim marketu, a da mogu da kupim? VPN programi koje sam koristio ne podržavaj da se plaća samo pretraživanje interneta.
 
To se i meni dešavalo kad koristim Tunnel Bear i izaberem USA. Kad stavim UK, sve radi.
 
Ја сам увек ишао на UK и ради добро, друге нисам ни пробао...
 
Pa šta je čudno? Ima brdo aplikacija koje su free a nisu dostupne u našoj lepoj državi.
 
Da li sam ja jedini kojem treba VPN da bi instlirao ove dve aplikacije?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.endomondo.android&hl=en
https://dl.dropboxusercontent.com/u/42114626/endomondo.JPG

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.j4velin.wallpaperChanger
https://dl.dropboxusercontent.com/u/42114626/wallpaper.JPG

Ranije sam imao endomondo ali sad mi kaze da nije dostupan u mojoj zemlji!
Obe su free i ne skida mi se apk jer onda nista od update-a.

Nisu dostupne kod nas jer imaju in-app purchase. Zato mora VPN. Ko hoće Wallpaper Changer neka mi se javi na PM da mu pošaljem apk. Besplatnu verziju.
 
Nazad
Vrh Dno