Šta je novo?

Kako kupovati aplikacije na Google Play?

Ja sam odustao od toga. Sve je to lepo, ali ja da se mučim da bi njima dao pare, neću. Žao mi developera, ali krastavac.
 
Stvarno je mlacenje, a realno cimam se samo zbog par stvari tipa nova prime, ex dialer...
 
Nije cimanje, već stvar navike. Neko koristi Tunnelbear i prolazi sve bez problema. Ko želi da podrži developera i dobija redovno update, nije problem jednom mesečno uključiti TB i kupiti aplikaciju koja košta kao jedna ili dve pakle cigara (neko voli to poreðenje :D).

Ja volim da kupim aplikaciju (koju koristim) kada je na popustu. Ali ima ljudi kojima je to "cimanje".
 
^
To.

Plus, od kako mi je store "pobrljavio" više ne moram ni da koristim VPN. :D
 
Pa sta onda raditi, kako su svi zivi na ovoj temi?
Polako pizdim, posto je bila frka za paypal, frka za playsore...

Uvek mozes da napravis odvojen gmail nalog za kupovinu aplikacija, pa ako se nesto u**** nemas problem veliki jer ga ne koristis regularno...ili se registruj regularno na tvoj glavni mail pa probaj sa VPNom..ne znam sta da ti kazem...Google ne daje nikakav odgovor na pitanja zasto nema podrske za sve zemlje...stalno nesto kao rade, a nikako da urade
 
ma najmanj problem je na koji mail. problem je na koju adresu karticu da registrujem...
 
Pa ako ćeš neku USA adresu onda to radi sa uključenim vpnom..ali tu postoji problem ukoliko ti Google bude tražio kasnije da dokažeš da je to tvoja adresa...
Nisam pametan..jbga, vidi kako ćeš da se kockaš :D
 
Nisam upucen pa ako moze u par reci zasto ne mozemo(zasto je onemoguceno) da placamo programe na google play?
 
Pa problem je u tome što niko ne zna zašto je to onemogućeno, niti kada će se biti omogućeno..eto ukratko :D
 
Jbte koliko treba da budes glup ovih dana da bi dobio posao u korisnickoj podrsci u Google-u??? Ja im napisem da ne mogu da promenim broj telefona u walletu, jer nema zemlje Srbije i ne mogu da izaberem pozivni broj zbog toga, oni meni odgovore "da bi ste promenili adresu kliknite na settings>edit na adresu pa na save" :smash:
 
Ma neeee nijeee :D :D :D
 
instalirao sam viatun vpn program i konektovao se i obrisao podatke i prinudno zaustavio google play prodavnicu ali nece da mi otvori market u kome se kupuju aplikacije,molim vas ako neko moze da mi odgovori u cemu je problem
 
Hm do pre neki dan sam otvarao bez problema ali sada neće ni da se pokrene play sa tb-om. Samo pukne... inače nije poslednja verzija playa, jedino ako je to. Još mi nije prijavio update a ručno nisam ubacivao. Jel radi nekom?
 
E i meni se to desava sa Hot Spot Shieldom...ANR ... probaj hideninja vpn..on mi radi
 
Ja sam sad provalio da mi radi plaćanje kad sam na kompanijskom VPN-u.

Kompanijski VPN gateway za Android/iOS uređaje nam je u Sloveniji, kada se povežem VPN-om na firmu, odjednom mi se pojave paid aplikacije :)
 
Poslednja izmena:
Probao jutros da kupim titanium, do sada sam sve kupovao bez problema sa tunnel bear+ market enabler, i gplay mi nije dao da se logujem kad je doslo do placanja.

Poslali mi sms i mail o sumnjivom pokusaju(stavio sam na usa proxy), pa uradio autentifikaciju sa kodom sto su mi poslali na sms, i sad mi izbacuje ovo, zadnjih sat i po:mad::banghead:
uploadfromtaptalk1376644321554.jpg
 
Ja sam upravo bez problema registrovao rfb karticu i kupio tapatalk 4 za 0,75€. Stavio sam UK u TB i meteor (ie) u market enableru. Za svoju adresu stavio Zagreb, a telefon ispravan samo bez +.
 
Probao jutros da kupim titanium, do sada sam sve kupovao bez problema sa tunnel bear+ market enabler, i gplay mi nije dao da se logujem kad je doslo do placanja.

Poslali mi sms i mail o sumnjivom pokusaju(stavio sam na usa proxy), pa uradio autentifikaciju sa kodom sto su mi poslali na sms, i sad mi izbacuje ovo, zadnjih sat i po:mad::banghead:
Pogledajte prilog 121074

Udji na Gmail preko kompa i videces da ti je stiglo kao neko upozorenje/obavestenje za pokusaj kupovine. Izbacice ti ja mislim IP i sve.. ti treba samo da potvrdis da je to sve ok i onda ces moci da kupis. Bezbednosna stvar, desilo mi se samo jednom..
 
Konektovao sam se preko US servera na TunnelBear-u. Pojavio mi se neki kljucic gore u notifikaciji i poceo je da mi trosi MB (od onih 500 sto dobijem) i sad udjem u Play Store i ne vidim nista samo moje App...? O cemu se tu radi? Kakvi su to MB? I kako na kraju krajeva mogu da kupim app?
 
A jesi li probao clear Data i cache? I probaj da promeniš par puta UK i US.
 
pa vidiš da je on samo ušao u PS :)
treba da odeš u settings/accounts/ok (sa pokrenutim TB) i onda ćeš videti tuđinski PS
 
Uradio sam sve to... Proradilo mi je sa uk. Registrovao sam se u HR e sad oce to prestavljati kasnije neki problem nzm. Uspeo sam da kupim Tapatalk 4 to sam i hteo:-D
 
Kad sam se konektovao preko TB na UK da kupim Tapatalk izbacio mi je cenu u Hong Kong dolarima :)

tapatalk4.JPG


Niko ne spominje pa me zanima jel ovo normalno?
 
Ma jeste..developer je iz HK pa ti izbacuje originalnu cenu...kad je pretvoris u dolare, funte, eure dobices istu cenu..ponekad cak i malo jeftiniju :)
 
Sad sam obrisao karticu sa wallet-a i pokusao da dodam ponovo... i nema Srbije u pozivnim brojevima !!?? wtf !!??
 
Sklonili nas i sa Google Wallet? Baš lepo.
 
Sad sam obrisao karticu sa wallet-a i pokusao da dodam ponovo... i nema Srbije u pozivnim brojevima !!?? wtf !!??

Nema, i to ko zna od kad... Ja probao da dodam drugi broj pre 2 nedelje... Srbije nigde... :-(
 
Nazad
Vrh Dno