Šta je novo?

HTC Desire

Kada uključiš mob, pa postoji logo operatera, to je već drugo. Software-ski.
Ali "hardware-ska" nalepnica/štampa se prilično retko sreće. Određeni operateri štampaju logo, ali ni oni ne stavljaju na sve modele koje prodaju.

aha, ok ok ! kapiram .... ima moj deda nokiu e66 , posto zivi u Slovackoj, kupio je kod Orange operatera.... i ima mali logo....na dnu telefona :) meni je to skroz bezveze...
 
Telenor-ove Nokia-e (N95 8GB i sl.) su bile kodirane, ali bez ikakvih logoa/oznaka... Samo sim lock i tema u telefonu. htc-ovi nisu kodirani
 
Kolko kosta ili kolko je tesko otklucati ako je zakljucan za vip mrezu?
Neko mi nudi Desire za 220 eura al zakljucan
I dal ako je zaklucan znaci da je vezan za konkretan broj i nece hteti da radi na drugu karticu (prepaid) ili ne?
Presao bi ja na vip ako treba al prepaid
 
Poslednja izmena:
Kolko kosta ili kolko je tesko otklucati ako je zakljucan za vip mrezu?
Neko mi nudi Desire za 220 eura al zakljucan
I dal ako je zaklucan znaci da je vezan za konkretan broj i nece hteti da radi na drugu karticu (prepaid) ili ne?
Presao bi ja na vip ako treba al prepaid

Sve što zvuči previše dobro da bi bilo istinito obično nije istinito. To je suludo niska cena za taj telefon.
 
mozda je ukraden negde u inostranstvu, pa je zakljucan za neku stranu mrezu
 
Sve ste napisali sem ono sto treba........
Pa kolko kosta odklucavanje tj. skidanje s mreze?
Dal moze da radi na vip prepaid (novoj karitici koju bi ja jelte kupio)?
 
ne znam da i moze da se decodira
ako je iz vipa onda nije zakljucan
(ako je neki telefon zakljucan na vip mrezu moze bilo koja vip kartica da radi sa njim)
 
interesantno ovo za otkljucavanje, platis i otkljucano..... bas me zanima dal' sljaka!?

Naravno da radi. Provereno za HTC G1 preko unlock koda. Samo se ne znam sa kog sajta.


I koliko puta ljudima treba reci da VIP Desire nije zakljucan?

I da li je moguce da ga prodaje za 220e kad on na najjacem paketu kosta 230e? :S:
 
Sve ste napisali sem ono sto treba........
Pa kolko kosta odklucavanje tj. skidanje s mreze?
Dal moze da radi na vip prepaid (novoj karitici koju bi ja jelte kupio)?

Pa, u ovoj temi je bar 10 puta rečeno da HTC Desire u VIP-u nije zaključan. Da si bar jednu stranicu pročitao, video bi, jer od prilike je na svakoj strani to pomenuto, i pored toga ljudi još uvek to pitaju. I još bolje ostali im odgovaraju kako da se otključa.
 
Pa, u ovoj temi je bar 10 puta rečeno da HTC Desire u VIP-u nije zaključan. Da si bar jednu stranicu pročitao, video bi, jer od prilike je na svakoj strani to pomenuto, i pored toga ljudi još uvek to pitaju. I još bolje ostali im odgovaraju kako da se otključa.

Aman covek od koga sam trebao da kupim je da je zakljucan za vip mrezu. Nebitno ne uzimam ga tako da.......
 
Pripazi da te ne iznenade momci u plavom kad pokucaju jedan dan na vrata :)
To je potpuno nerazumna cena i trebalo bi da nadjes nekakav sistem (pravne) zastite, da ne ispadne posle da si ga ti negde "nasao"...btw ako je zakljucan na neku mrezu to svakako nece biti VIP, a to znaci da je u pitanju neka druga inostrana mreza, zato nije preporucljivo da taj telefon koristis van nasih granica, ukoliko je stvarno ukraden!

Pozz
 
Bio sam danas u Vip-u na Banovom brdu i prodavacica svima govori kako su svi telefoni zakljucani na njihovu mrezu. Jedan lik pre neki dan u istoj toj radnji, kad mu to rece odusto od kupovine telefona.
 
A da li ste sigurni (apsolutno) da su bas svi htc telefoni iz Vip-a "otkljucani". Sad bas gledam oglase, pa vidim da na MS ima neki Magic s Vip-a "zakljucan", pa na onom limun site-u isto Magic s Vip-a radi samo sa Vip karticama... Da li je moguce da su odredjeni ipak "zakljucani"?
 
na toj kutiji Vip-ovoj pise: telefon radi sa iskljucivo Vip karticama!!!!
a i citao sam po nekim tamo forumima pisu neki da je zakljucan,... mada ja mislim da nije ni jedan....... meni su konkretno rekli, pa kao stigne nam po neki zakljucan !!! :trust: i onda me ubila stim .... pa nisam znao na kraju dal da uzimam ili ne! te sam na kraju uzeo ... kad ono Telenor signal.... :banana:
po meni je kod njih najbolje uzeti , eto ima ta dvogodisnja garanicija! nije mala stvar....
tel je keva, vec sam se navikao ...
 
Pripazi da te ne iznenade momci u plavom kad pokucaju jedan dan na vrata :)
To je potpuno nerazumna cena i trebalo bi da nadjes nekakav sistem (pravne) zastite, da ne ispadne posle da si ga ti negde "nasao"...btw ako je zakljucan na neku mrezu to svakako nece biti VIP, a to znaci da je u pitanju neka druga inostrana mreza, zato nije preporucljivo da taj telefon koristis van nasih granica, ukoliko je stvarno ukraden!

Pozz


ja bi samo rekao' , nasao sam i sta sad! ne mogu ti nista.... :D
 
HTC Legend se kod Telenora prodaje zaključan!
 
ja bi samo rekao' , nasao sam i sta sad! ne mogu ti nista...

Pa posto si propustio priliku da se pokazes kao "posten" nalazac i pri tom dobijes 10% (novcane) vrednosti pronadjene robe, jednostavno ce ti oduzeti telefon (posto svakako nije tvoj), a ti na taj nacin ne gubis nista, osim onog novca koji si dao pri "nalazenju" tog aparata...,)

Pozz
 
HTC Legend se kod Telenora prodaje zaključan!

Izvinjavam se što šumim, ali ako neko zna servis (ili sajt) gde se ovo čudo sigurno može otključati, i da bude gotovo odmah, molio bih informaciju na PM. Probao sam preko jednog sajta gde ti pošalju kod za otključavanje, ali nisu mogli da nađu kod, pa mi na kraju vratiše pare.
 
To ima i na Tattoo-u sa androidom 1.6.

Mislim da to ima na na skoro svakom HTC modelu, ne vazno od platforme, koji su uradili u zadnjih 2 godine. Ima cak i na mom Diamond 1, koji ce za mjesec i po da napuni tacno dvije godine. :party:
 
Mislim da to ima na na skoro svakom HTC modelu, ne vazno od platforme, koji su uradili u zadnjih 2 godine. Ima cak i na mom Diamond 1, koji ce za mjesec i po da napuni tacno dvije godine. :party:

Znam, viđao sam to i na drugim HTC-ovima, hteo sam upravo da naglasim da to nije posebna odlika 2.1 androida.
 
Nazad
Vrh Dno