Šta je novo?

HTC Desire

Da, moguće da je bio u pitanju Supernova. Odlično je radio taj ROM na memorijskoj klase 4. Koristio sam i tu verziju Oxygen-a i dobro je radio i sa njim, ali opet je bio sporiji nego na Supernovi.
 
Meni se je najbolje pokazao MildWild 4.3 rom, koristi android 2.3.7
Koristim 2 gb ext4 particiju, na transcend 16gb class 10 kartici, pa rucno prebacim neke aplikacije na tu karticu, tako da uvek imam oko 100 mb slobodno na internal storage.
Prosto neverovatno kako je ovaj telefon kvalitetan, vec 3. godina, radi bez greske (rootovan, s-off, unlockovan :) )
 
Nema potrebe za ručnim prebacivanjem, koliko se sećam MildWild-ovi ROM-ovi imaju ugrađen A2SD koji automatski prepoznaje ext4 particiju. Možeš i da proveriš Titanium Backupom da li je skripta aktivna...
 
Da,ima based on Oxygen i CM. Oba su radila sjajno. Tacnije ovaj based on CM radi i dalje savrseno
 
Nema potrebe za ručnim prebacivanjem, koliko se sećam MildWild-ovi ROM-ovi imaju ugrađen A2SD koji automatski prepoznaje ext4 particiju. Možeš i da proveriš Titanium Backupom da li je skripta aktivna...

Znam, ali i ne zelim da se sve aplikacije pokrecu sa kartice, jer je to sporije nego kada se startuju sa internal storage.
Na ovaj nacin prebacim neke glomazne aplikacije koje redje korisrim na sd-ext, a ostale aplikacije se i dalje (brzo) startuju sa internal storage.
Ovakvo je bar moje iskustvo.
 
Treba mi da vratim stock gingerbred. Telefon je trenutno na AOKP JB.

Moze li neko da mi da link, i eventualno uputstvo, ako je potrebno?
 
Ima, što?
Mogu ti reći da radi bolje ca cynogenmod-om nego neki noviji.
Baterija drži kao prvog dana, radi bez greške, ne koči...
 
Majka zamenila svoj desire, dala meni, pa bih sad da ga sredim malom stavim kk. Zanima me koju klasu SD je najbolje uzeti?
 
Pa Class 10 naravno. :D
 
Tel sam kupio u vip-u Htc desire c i ne mogu da ubacim ni jednu drugu karticu
jedino sto sam uradio to je unlock the Bootloader, ako moze neki link kako da ga otkljucam .
hvala unapred
 
Nazad
Vrh Dno