Šta je novo?

HTC Desire

Poslednja izmena:
u telenoru kažu da im desire stiže "ovog meseca", a u vip-u očekuju "ove nedelje". ima li neko neko preciznije informacije?
 
ima VIP desire u subotici na lageru.
 
Objektivno i iskreno, da li je ovaj mob zaista najbolji,jer mi deluje kao avion i mnogo mi se dopada?
 
Jeste.

Doduše, gledajući ljude oko sebe, usko grlo u korišćenju smartphona nisu sami aparati nego korisnici. ;)
 
Pročitao sam da trenutna verzija software-a ima neki problem sa call listom. Kao prva osoba koju pozoveš (u toku dana?!) se vraća na vrh ili tako neka besmislica o kojoj pričaju kao da je problem, a meni deluje vrlo bezazleno. O čemu se radi?
 
nije mi poznato...uvek su pozivi hronoloski sortirani....svakako je besmisleno i bezazleno...
 
Da li je bolje kupiti desire u vipu-ono u standardnoj prodaji, bez onih paketa ili u nekoj radnji mob telefona, da li postoji neka razlika? hvala
 
i ceni :) nadji nekog da ti donese od napolje mnogo bolje cjesh da prodjesh u toj "Radnja ceni"
 
kako i gde ovo nabaviti?
 
Ovo neka neko potvrdi da li su zakljucani na VIP.
Cini mi se da je neko pomenuo da nisu zakljucani. (ali je to mozda bilo za Tattoo)
 
Da li je neko nasao neku dobru futrolu za desire?
I potrvrdjujem, nije zakljucan desire iz vipa. ;)
 
Izgleda da je desire u vipu skuplji (oko 500 evra) dok po radnjama je oko 450 e ,ako je tacno sto pise na onom jednom sajtu.
 
a nije samo u vipu, nego i u telenoru....a desire neotpakovan moze da se nadje po oglasima za ~430e, ponekad i za manje
 
Vidim da se pominje vrlo skori izlazak Android-a 2.2... Da li moze da se ocekuje da Desire dobije Android 2.2?
 
evo i ja da se pridruzim!
uzeo sam HTC Desire u Vip-u za 51.999din sa 2 god. garancijom... (odgovaralo mi jel sam dobio uredan racun na firmu) kod ovih sitnih prodavaca sve je pitanje.....!!!

dakle u Vip-u uzeto a radi Telenor i MTS kartica.... sve super..... verovatno ce moci da se uradi update software-a!!!
 
Moji prvi utisci nakon nedelju dana koriscenja telefona.
Sve je zaista super, upravo onako kako sam se i nadao, ekran radi pefektono, telefon je brz...
Imam samo jednu zamerku, telefon se nekako u dzepu jako lako otkljuca. Vec vise puta mi je bio otkljucan kad sam ga izvadio iz dzepa, a juce je i sam "obavio 8 razgovora" iz dzepa. Sad sam mu stavio patern za otkljucavanje pa nece vise telefonirati, medjutim ocekujem da ce mi se sad blokirati zbog unosenja pogresnih paterna...
 
Laik

Laik sam za telefone ali me interesuje ,kratko koji je HTC bolji
HTC Desire ili HTC HD2 cini mi se da su po ceni slicni ili su to
telefoni koji se ne mogu medjusobno uporedjivati. Bio bih zahvalan
ako neko ko poznaje ove tel., mi da misljenje.
Hvala.
 
Laik sam za telefone ali me interesuje ,kratko koji je HTC bolji
HTC Desire ili HTC HD2 cini mi se da su po ceni slicni ili su to
telefoni koji se ne mogu medjusobno uporedjivati. Bio bih zahvalan
ako neko ko poznaje ove tel., mi da misljenje.
Hvala.

Telefoni imaju slične karakteristike.
Sve zavisi koji operativni sistem ti više odgovara.HD2 ima Windows Mobile a Desire Android.

I ja sam imao sličnu dilemu i sigurno uzimam neki od Android telefona,verovatno Desire.
 
Nazad
Vrh Dno