Šta je novo?

HTC Desire

trazi u marketu program HistoryEraser (DUMAPIC), ikonica je crna kanta za smece
 
Poslednja izmena:
Navodno ima u poslovnicama u juzhnoj Srbiji, raspitaj se.

Zvao sam vec par puta, problem je sto ga nema u magacinu, a samim tim ni u poslovnicama u Beogradu. Zvacu ih danas pa cu ih pitati da li postoji mogucnost da se posalje za BG iz nekog drugog grada u Srbiji (ako je dostupan naravno). Hvala na predlogu ;)
 
Možda si se zeznuo.

Majku mu, napiši šta stoji u about, a uostalom, ako mob radi OK, koga briga šta piše u about...
 
Jesi li ti ikad pre koristio bilo kakav smartphone? :)
 
pliz nemoj da menjas potpis :D
 
Da, tebe.
 
telefona ima u Vipu u delta sityju, ja ga kupio veceras bas u vreme dok smo promali golove od australije.

za sad sam odusevljen telefonom, koristim ga sat vremena a vec me neke stvari nerviraju tj nisam se navikao i ne mogu da se snadjem.
 
ajd par pitanja;

kako se gasi telefon na onaj taster gore nece da se ugasi, tj samo se iskljuci ekran?

da li gps koristi gprs ili se samostalo konektuje

ali na fora kad okrenes telefon radi samo u levo ili u svis smerovina u desno i naopako, kod mene nece.

sto se u pakovanju ne dobija neki cd, kako se sihronizuje sa kompom.

sta je multinacing, i sta je kapacitivni ekran

za sad to imam da pitam telefon je na punjenju pa ga ne koristim:wall:

da dodam da sam na touch sceenu 5 godina i uiq, pa mi je ovo sve malo drugacije.
 
Poslednja izmena:
ajd par pitanja;

kako se gasi telefon na onaj taster gore nece da se ugasi, tj samo se iskljuci ekran?

da li gps koristi gprs ili se samostalo konektuje

ali na fora kad okrenes telefon radi samo u levo ili u svis smerovina u desno i naopako, kod mene nece.

sto se u pakovanju ne dobija neki cd, kako se sihronizuje sa kompom.

za sad to imam da pitam telefon je na punjenju pa ga ne koristim:wall:

1. Zadrzi malo taj taster.

2. GPS i GPRS nemaju ama bas nista zajednicko osim tri slova u imenu.

3. Ne podrzavaju sve aplikacije landscape.

4. CD nije potreban, kontakti, kalendar i mail se sinhronizuju sa Google-om preko WiFi-ja ili mobilne mreze, a muziku, slike, video i sl. prebacujes direktno na karticu, telefon se prijavljuje kao flash drajv.

5. Slobodno koristi telefon dok se puni.
 
telefon ima aGPS znaci da ako mu ukljucis da proverava lokaciju i preko wifi (gprs/3g) onda ce brze da ga uhvate sateliti i potrosice nekih 3-4kB za to

na memorijskoj kartici u telefonu imas program HTC Sync koji mozes da instaliras na racunar (sync sa outlook)

landscape radi samo ako okrenes telefon ulevo (i nemaju bas sve aplikacije landscape mode)

multinacing ne znam ni ja sta je, a kapacitivni ekran znaci da radi na dodir prsta (probaj nekom olovkom da nesto pritisnes na ekranu, kao sto si radio sa svojim starim touch screen telefonu sa uiq, koji je imao resistivni ekran)
 
jel moze da se ubaci srpski jezik sa nasim slovima za poruke kao sto imam na SE P1i?

koliko sam razumeo ovde moze da se ubacuje novi OS, tj nova verzija.
na uiq se vrsio samo update.
 
jel moze da se ubaci srpski jezik sa nasim slovima za poruke kao sto imam na SE P1i?

koliko sam razumeo ovde moze da se ubacuje novi OS, tj nova verzija.
na uiq se vrsio samo update.

Mislim da moze ali telefon mora da se root-uje. Sta ce ti nasa slova za SMS, samo bezveze trosis karaktere?

Da moze, postoje dva nacina - jedan je oficijelni update koji ce pustiti HTC a drugi je da sam instaliras neki prepakovani ROM.
 
Ako su ti naša slova potrebna samo za kucanje poruka/mailova, instaliraj Serbian Keyboard ili AnySoft Keyboard. Prva će imati naša slova na samoj tastaturi, a kod druge se dobijaju zadržavanjem ogovarajućeg tastera C za ČĆ, Z za Ž i sl.

Update: Kutija, ima nas sa sasvim dovoljno poruka u paketima, pa nam nije problem da pišemo šišanje umesto sisanje :d
 
pojavila su mi se dva simboa u gornjem levom uglu.
okrenuta kap sa tackom unutra i znakom uzvicnika pored i trougao sa znakom uzvicnika. sta oni prestavljaju
 
povuci taj bar prema dole, jeli pise nesto?
taj uzvicnik bude recimo ako nije uspeo da instalira neku aplikaciju, ili ako ukljucis usb debugging
 
pa da hteo sam da skinem srpsku tastaturu ali nisam uspeo.

kako se koristi wi fi pokusavam da skeniram mrezu ali se nista ne desava, ne obavestava me ni da nijenista nasao. na P1 me obavesti da nije nasao mrezu.
 
Pa ni da si kupio spejs šatl a ne telefon. Idi u settings pa u wireless & networks, ili koristi program wifinder.
 
Poslednja izmena:
ma znam, ali ako nema mreze ocekivao sam da se pojavi informacija "nije nadjena nijedna mreza".
 
Ljudi, NHF, al' stvarno, nije sramota baciti pogled na uputstvo za upotrebu.
 
Nazad
Vrh Dno