Šta je novo?

Honor 90

Editovao sam post. Nadam se da vam sada odgovara. Pozz
Poštovani ,
Ma to je Vaše subjektivan stav a ne nikako objektivan na realnim činjenicama zasnovan .
Mnogi iz meni nepoznatih razloga samo dođu stave hejt na artikal i misle da su to činjenice po kojima bi se trebali odnositi .
Da ste mi dobro i koristite ono šta možete i šta Vam odgovara .
 
Evo neki razlozi za i protiv pa kome je sta bitnije
Meni licno su bitniji razlozi zbog kojih bi pre kupio A54
Plus bih dodao duzu podrsku 4+1 godina u korist Samsunga
Inace pre bih licno isao na Honor 70
 

Prilozi

  • Screenshot_20231016_201413_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20231016_201413_Samsung Internet.jpg
    95.8 KB · Pregleda: 77
Brat uzeo pre 2 meseca 8/256 za 400e
Sad vidim da je za 12/512 cena oko 460 eura, znaci tu negde do 50k dinara, ma da je i ti mnogo. Telefon je dobar kolko sam ga uspeo uporediti sa mojim P50 pro (izrada prednjeg dizajna ista, huawei kuca prekopirana) samo sto je od plastike, fino lezi u ruci, brat se ne zali na bateriju za sad
 
Evo neki razlozi za i protiv pa kome je sta bitnije
Meni licno su bitniji razlozi zbog kojih bi pre kupio A54
Plus bih dodao duzu podrsku 4+1 godina u korist Samsunga
Inace pre bih licno isao na Honor 70
Da li mislite da će neko stvarno čuvati i koristiti telefon 4+1 godinu ?😀
Onaj ko kupuje Samsung brend u proseku menja telefon na manje od godinu dana .
Brat uzeo pre 2 meseca 8/256 za 400e
Sad vidim da je za 12/512 cena oko 460 eura, znaci tu negde do 50k dinara, ma da je i ti mnogo. Telefon je dobar kolko sam ga uspeo uporediti sa mojim P50 pro (izrada prednjeg dizajna ista, huawei kuca prekopirana) samo sto je od plastike, fino lezi u ruci, brat se ne zali na bateriju za sad
Ako mislite na crno tržište mogao je da kupi i jeftinije ali ja tako ne bi uzeo nikad telefon ...Koliko god nemao kintu platio bi npr. Gigatronu , Tehnomedia za keš ili još bolje na rate jer gospoda sa crnog tržišta me sigurno ne bi kreditirala pa čak i za jeftini model .
 
Poslednja izmena:
da li neko moze da mi kaze gde se podesava kad telefon prinesem glavi da se poziv automatski primi i kako da podesim da se automatski otkljuca na prepoznavanje lica da ne moram prstom da dodirnem ekran
hvala
 
50k, 12/512 verzija, to nije lose.
 
Sad posto ide crni petak i najavljuju honor 100, trevala bi cena jos nize do 50k 😁
 
To bi bilo već " sakaćenje " cene i to onda ispada da i nije vredeo prvobitne ne verujem da će toliko daleko ići ...😀
Pa i nije vredeo prvobitne cene :) Nije se ni prodavao po njoj - ko ga je uzeo, uzeo ga je preko operatera u nekoj kombinaciji u kojoj je bio jefin ili kupio preko KP... 75K za taj telefon je bilo suludo u svakoj varijanti.

Po ovoj ceni, to je već odlična kupovina, možda i najbolja za te pare...
 
Kupio sam večeras ovaj telefon,još uvek podešavam.Dopada mi se na izgled,ovo oko podešavanja ćemo usput.I uz vašu pomoć;)
 
Postoji li mogućnost da telefon baca sliku na external monitor?
Da li preko usb-c ili drugog nekog adaptera.
 
Izašao me je 41.500 u A1.
 
Sad gledam Tehnomedija 50k je, ako bi ga uzeo preko Banka inttesa podela na rate na 12meseci , bolja mi je solucija nego u A1, sta god da uzmem a da mi odgovora posptejt paket vrti se oko 4k na 2 godine.
 
Uz paket Neo Surf sam platio u kešu toliko. Znam da mi je sada paket skuplji za 500 rsd mesečno ali to ne računam. 🤣
 
Jel ima neko predlog za tastaturu i čestito zvono? Na F1 jedan sam imao Old Phone, ovako gluvom mi je to spas, čujem kad zvoni mada one oko sebe prepadnem. 🤣
 
Zahvaljujem kolega, od sveg srca!
 
Jel ima neko predlog za tastaturu i čestito zvono? Na F1 jedan sam imao Old Phone, ovako gluvom mi je to spas, čujem kad zvoni mada one oko sebe prepadnem. 🤣
Ja sam takođe malko(supruga kaže i malko više) gluv.
Takođe koristim melodiju/zvuk iz Zegde aplikacije.
Uvek koristim ovu i uvek čujem kad zvoni telefon, dok fabričko zvono jako slabo, često i ne čujem.
Takođe i za sms, viber, wa koristim melodije iz Zegde aplikacije.
 

Prilozi

  • Old_Brit_Telephone.mp3
    85 KB
  • Text message.mp3
    160.4 KB
  • Classic_Text_Message.mp3
    31.1 KB
Predloži mi staklo,neko kvalitetnije.Za case sam gledao Nillkin,njihove sam koristio na dosadašnjim telefonima.I bio zadovoljan,staklo nikada nisam koristio kao ni foliju.Tako da se ne razumem.
 
Vrh Dno