Šta je novo?

Honor 90

Pazi samo da lepak ne udje u zvucnik ili da se ne prelije prema dugmicima, hoce sve da zalepi. Ja sam uzeo 5 hidrogel folija na aliju za nekih 200 din ukupno, smesna cena, kvalitet kao fabricka koja dolazi na njemu...
Pa jer je bolja od fabričke ili ne ?
Ja nikad nisam popručivap preko tog Ali ekspresa
 
Sutra posle podne treba da mi stigne Honor 90, pa ako neko ima nešto da kaže protiv kupovine, neka kaže sad, a ne posle kad mi stigne.
 
Ja ga koristim vec 2 meseca i nisam naisao ni na jednu manu,sve radi lepo i fluidno.ja aam prezadovoljan telefonom,baterijom takodje kaoni izgledom telefona.
 
Da li si zadovoljan ekranom? Kako se vidi na suncu?Da li se zagreva tokom punjena?
Kojim punjačem ga puniš i da li se puno brzo, kao i sa originalnim(u sličaju da nisi kupio originalni)?
 
Ekran je odlican u svakom smislu, xak i po suncu se vidi odlicno.ne greje se ni malo pri punjenju,punjac sam kupio na Aliju za Honor/Huawei 66w i puni odlicno,jedino sto se punjac greje dosta kada se puni.
 
Nisam merio jos,juce sam ga dobio i punio sam ga sinoc kada sam legao da spavam.cim ga testiram javljam za koliko ga napuni.
 
Stigao security patch za Septembar velocine 631mb.
 
Na mom(iz Yettela)još uvek avgust.
Inače prvi utisak o telefonu je kao i većina današnjih srednje više i visoke klase: izrada odlična, zvuk glasan, ekran odličan, i na suncu se odlično vidi, brz, dosta brži od S52S sa kojim mogu trenutno da ga upoređujem. Ne greje se na Samsung punjaču od 25W.
 
da li neko zna od vas zbog cega se onako dugo gasi telefon,kada se pritisne dugme za on/off i kada hocu da ga ugasim drzim dugme sigurno 10-tak sekundi i tek onda izbaci off i restart,pa je moje pitanje da li to moze da se skrati i da bude kao na xiaomi,na poco to traje sekund/dva i pojavi se odmah off/restart.
 
da li neko zna od vas zbog cega se onako dugo gasi telefon,kada se pritisne dugme za on/off i kada hocu da ga ugasim drzim dugme sigurno 10-tak sekundi i tek onda izbaci off i restart,pa je moje pitanje da li to moze da se skrati i da bude kao na xiaomi,na poco to traje sekund/dva i pojavi se odmah off/restart.
To je od emui 10 ubaceno pa nadalje. Dok je bio emui 9, mnogo krace je trajalo i msm da ne moze to da se izmeni. Mislim da je razlog da ako slucajno negde naguras telefon na to dugme da se bas odma ne pojavi ta opcija...
 
Juce sam ga punio od 15%,nisam ga testirao od 0 do 100.koje je tvoje prolazlo vreme punjenja sa pinjacem kupljenim kod nas?
 
Sinoc sam merio punjenje od 0 do 100% i trebalo mu je 64 minuta, ali je adapter bio prevruc a telefon hladan,sto je najbitnije.
 
Bratih se u stari /novi brend, to jest sad prvi put Honor 90.
Ovde u mediamarkt, valjda neka akcija Honor 90 512gb i tablet Honor Pad X9 128gb, sve za 455,00€.
Doalo vreme za Novi telefon, iako oppo find x2 pro super radi, ali lagano dobio burn in, nista strasno, ali eto... Pa ispalo jos sve ovo zajedno za tu cifru.
Subotu idem do mediamarkt po telefon, ne mogu pre, pa javljam utiske za neko vreme.
 
Ma telefon je vrh, ja nemam nijednu jedinu manu za ovih 2.5 meseca, sve radi kao podmazano.godinama sam koristio Xiaomi ali sam sada prodisao sa Honor 90.Prava elegancija od telefona.
 
Bratih se u stari /novi brend, to jest sad prvi put Honor 90.
Ovde u mediamarkt, valjda neka akcija Honor 90 512gb i tablet Honor Pad X9 128gb, sve za 455,00€.
Doalo vreme za Novi telefon, iako oppo find x2 pro super radi, ali lagano dobio burn in, nista strasno, ali eto... Pa ispalo jos sve ovo zajedno za tu cifru.
Subotu idem do mediamarkt po telefon, ne mogu pre, pa javljam utiske za neko vreme.
Mediamarket je gde ?
 
Ima ga u Nemackoj, Austriji,itd.....
 
Jel honor nalog i Huawei isto, ili je posebno?
To jest jel mogu sa Huawei nalog da se prijavim na Honor?
 
Nazad
Vrh Dno