Šta je novo?

Honor 90

Kod Honora nema reklama u sklopu aplikacija kao što ima Xiaomi?
 
Jel honor nalog i Huawei isto, ili je posebno?
To jest jel mogu sa Huawei nalog da se prijavim na Honor?

Da li je isto ne bih znao. Ali, sa Huawei-em sam ulogovan na stari Honor nalog bez problema. Da ne bude zabune, u vreme pravljenja naloga preko honora, Honor i Huawei su bili "isto"...
 
Pitanje za korisnike ovog telefona, trajanje baterije na 4g ili 5g?
Otprilike?
Jel to radi glatko sve kao nekada na Huawei?
Iskreno telefon nisam ni video uzivo, bio juce do mediamarkt, ali nemaju ga izlozenog.
Malo me razmazio ovaj matori oppo find x2 pro, jer radi super glatko, top sve.
 
Evo ima na akciji za 56k verzija 12/512 u svim zvaničnim radnjama. Da li je bolje uzeti njega ili Xiaomi 13t?
 
Pitanje za korisnike ovog telefona, trajanje baterije na 4g ili 5g?
Otprilike?
Jel to radi glatko sve kao nekada na Huawei?
Iskreno telefon nisam ni video uzivo, bio juce do mediamarkt, ali nemaju ga izlozenog.
Malo me razmazio ovaj matori oppo find x2 pro, jer radi super glatko, top sve.

Redovna cena je bila 75000 ili 62000 kod manjih radnja koje se bave preprodajom .
Ima i treće kategorije gde uzmu mučeni ljudi kroz paket pa prodaju na nekom od sajtova za oglašavanje tu je išlo u proseku oko 430 do 450 evra pričam za 12/512 verziju
 
Ja moj prodao za 400€, mesec dana star iz Yettela, plus Triglav osiguranje 6 meseci, s opcijom produženja novog vlasnika posle tih 6 meseci
 
^Nisam na tebe mislio, znam da ti nudiš i punjač, još i maskicu, već na te druge koji prodaju za 400, 410, 420...
Ja nisam imao punjač, samo maskicu i to veoma kvalitetnu.
 
Redovna cena je bila 75000 ili 62000 kod manjih radnja koje se bave preprodajom .
Ima i treće kategorije gde uzmu mučeni ljudi kroz paket pa prodaju na nekom od sajtova za oglašavanje tu je išlo u proseku oko 430 do 450 evra pričam za 12/512 verziju
Ne razumem zasto ovako bez veze komentar dajes?
Ko je mucen ,teran i gde ?
Masa ljudi uzima kroz paket i nema veze mucenjem,mnogo vise ljudi uzima kroz paket nego za kes i to nema veze ni sa cime vec sa njihovom odlukom gde ce i kako dati svoje pare
 
K
Ne razumem zasto ovako bez veze komentar dajes?
Ko je mucen ,teran i gde ?
Masa ljudi uzima kroz paket i nema veze mucenjem,mnogo vise ljudi uzima kroz paket nego za kes i to nema veze ni sa cime vec sa njihovom odlukom gde ce i kako dati svoje pare
Kažem jer ja prvi tu spadam i mučen sam čim nemam kintu za telefon već uzimam na rate preko operatera
 
Baterija, koliko izdrzi na mobilni mrezi?
Dzaba svaka prica, svako uzima /kupuje kako mu odgovara, siroka je to tema, neko ovako neko onako itd...
 
Ne razumem zašto bi neko kupio preko oglasa za 400-450 evra ako je nov u legalnoj prodavnici sa fiskalnim računom 470 evra.
Hajde da razumem da je razlika veća ali polazim od sebe, ne bih se cimao sa raznim prodavcima sa kp-a osim ako ne mogu da uštedim bar 200 evra
 
Ne razumem zašto bi neko kupio preko oglasa za 400-450 evra ako je nov u legalnoj prodavnici sa fiskalnim računom 470 evra.
Hajde da razumem da je razlika veća ali polazim od sebe, ne bih se cimao sa raznim prodavcima sa kp-a osim ako ne mogu da uštedim bar 200 evra
Niste pratili ranije cene .
Cena u Gigatronu, Tehnomedia ... do pre neki dan je bila 75000 , konkretno i u nekim radnjama u Beogradu je cena 62000 tako da je sada cena zaista najpristupačnija .
 
cene u radnjama su bas spustili 55k din skoro svuda....na rate i za kes
 
cene u radnjama su bas spustili 55k din skoro svuda....na rate i za kes
Barem još da daju i onaj prečišćivač za vazduh ...( razmišljanje prosečnog korisnika )😀😭
Čitam samo kako kukaju na telefon telefon na punjaču od 13 :04 ...trenutno vreme 13 :33 baterija na 80 % to je više nego dobro .
Dupla kamera i snimanje čak u 4 k plus onaj ekran na koji većina kukaju je blago zakrivljen tako da je Top , topina za ovaj novac .👍
 
Ja sam jos pre nekoliko dana skinuo fabricku foliju u furam ga bez ikakve zastite na ekranu(imam staklo i foliju u rezervi) da vidim kakva mu je zastita na ekranu,i mogu vam reci da nema nijednu tackicu ili ogrebotinu a nosim ga u dzepu i na poslu i ovako.tako da sam prezadovoljan ovim telefonom, baterija SOT nesto vise od 9 sati rada ekrana,punim ga na 2 dana otprilike.
 
Ja sam jos pre nekoliko dana skinuo fabricku foliju u furam ga bez ikakve zastite na ekranu(imam staklo i foliju u rezervi) da vidim kakva mu je zastita na ekranu,i mogu vam reci da nema nijednu tackicu ili ogrebotinu a nosim ga u dzepu i na poslu i ovako.tako da sam prezadovoljan ovim telefonom, baterija SOT nesto vise od 9 sati rada ekrana,punim ga na 2 dana otprilike.
Nisam toliko smeo da ga nosim bez folije ali verujem Vama da ste prezadovoljni .
 
Vrh Dno