Šta je novo?

Honor 90

Editovao sam post. Nadam se da vam sada odgovara. Pozz
Poštovani ,
Ma to je Vaše subjektivan stav a ne nikako objektivan na realnim činjenicama zasnovan .
Mnogi iz meni nepoznatih razloga samo dođu stave hejt na artikal i misle da su to činjenice po kojima bi se trebali odnositi .
Da ste mi dobro i koristite ono šta možete i šta Vam odgovara .
 
Evo neki razlozi za i protiv pa kome je sta bitnije
Meni licno su bitniji razlozi zbog kojih bi pre kupio A54
Plus bih dodao duzu podrsku 4+1 godina u korist Samsunga
Inace pre bih licno isao na Honor 70
 

Prilozi

  • Screenshot_20231016_201413_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20231016_201413_Samsung Internet.jpg
    95.8 KB · Pregleda: 77
Brat uzeo pre 2 meseca 8/256 za 400e
Sad vidim da je za 12/512 cena oko 460 eura, znaci tu negde do 50k dinara, ma da je i ti mnogo. Telefon je dobar kolko sam ga uspeo uporediti sa mojim P50 pro (izrada prednjeg dizajna ista, huawei kuca prekopirana) samo sto je od plastike, fino lezi u ruci, brat se ne zali na bateriju za sad
 
Evo neki razlozi za i protiv pa kome je sta bitnije
Meni licno su bitniji razlozi zbog kojih bi pre kupio A54
Plus bih dodao duzu podrsku 4+1 godina u korist Samsunga
Inace pre bih licno isao na Honor 70
Da li mislite da će neko stvarno čuvati i koristiti telefon 4+1 godinu ?😀
Onaj ko kupuje Samsung brend u proseku menja telefon na manje od godinu dana .
Brat uzeo pre 2 meseca 8/256 za 400e
Sad vidim da je za 12/512 cena oko 460 eura, znaci tu negde do 50k dinara, ma da je i ti mnogo. Telefon je dobar kolko sam ga uspeo uporediti sa mojim P50 pro (izrada prednjeg dizajna ista, huawei kuca prekopirana) samo sto je od plastike, fino lezi u ruci, brat se ne zali na bateriju za sad
Ako mislite na crno tržište mogao je da kupi i jeftinije ali ja tako ne bi uzeo nikad telefon ...Koliko god nemao kintu platio bi npr. Gigatronu , Tehnomedia za keš ili još bolje na rate jer gospoda sa crnog tržišta me sigurno ne bi kreditirala pa čak i za jeftini model .
 
Poslednja izmena:
da li neko moze da mi kaze gde se podesava kad telefon prinesem glavi da se poziv automatski primi i kako da podesim da se automatski otkljuca na prepoznavanje lica da ne moram prstom da dodirnem ekran
hvala
 
50k, 12/512 verzija, to nije lose.
 
Sad posto ide crni petak i najavljuju honor 100, trevala bi cena jos nize do 50k 😁
 
To bi bilo već " sakaćenje " cene i to onda ispada da i nije vredeo prvobitne ne verujem da će toliko daleko ići ...😀
Pa i nije vredeo prvobitne cene :) Nije se ni prodavao po njoj - ko ga je uzeo, uzeo ga je preko operatera u nekoj kombinaciji u kojoj je bio jefin ili kupio preko KP... 75K za taj telefon je bilo suludo u svakoj varijanti.

Po ovoj ceni, to je već odlična kupovina, možda i najbolja za te pare...
 
Kupio sam večeras ovaj telefon,još uvek podešavam.Dopada mi se na izgled,ovo oko podešavanja ćemo usput.I uz vašu pomoć;)
 
Postoji li mogućnost da telefon baca sliku na external monitor?
Da li preko usb-c ili drugog nekog adaptera.
 
Izašao me je 41.500 u A1.
 
Sad gledam Tehnomedija 50k je, ako bi ga uzeo preko Banka inttesa podela na rate na 12meseci , bolja mi je solucija nego u A1, sta god da uzmem a da mi odgovora posptejt paket vrti se oko 4k na 2 godine.
 
Uz paket Neo Surf sam platio u kešu toliko. Znam da mi je sada paket skuplji za 500 rsd mesečno ali to ne računam. 🤣
 
Jel ima neko predlog za tastaturu i čestito zvono? Na F1 jedan sam imao Old Phone, ovako gluvom mi je to spas, čujem kad zvoni mada one oko sebe prepadnem. 🤣
 
Zahvaljujem kolega, od sveg srca!
 
Jel ima neko predlog za tastaturu i čestito zvono? Na F1 jedan sam imao Old Phone, ovako gluvom mi je to spas, čujem kad zvoni mada one oko sebe prepadnem. 🤣
Ja sam takođe malko(supruga kaže i malko više) gluv.
Takođe koristim melodiju/zvuk iz Zegde aplikacije.
Uvek koristim ovu i uvek čujem kad zvoni telefon, dok fabričko zvono jako slabo, često i ne čujem.
Takođe i za sms, viber, wa koristim melodije iz Zegde aplikacije.
 

Prilozi

  • Old_Brit_Telephone.mp3
    85 KB
  • Text message.mp3
    160.4 KB
  • Classic_Text_Message.mp3
    31.1 KB
Predloži mi staklo,neko kvalitetnije.Za case sam gledao Nillkin,njihove sam koristio na dosadašnjim telefonima.I bio zadovoljan,staklo nikada nisam koristio kao ni foliju.Tako da se ne razumem.
 
Nazad
Vrh Dno