Šta je novo?

HL2 episode 1 ... pozlatio se.

whose the MAN??? G-MAN !! :D

meni je on najgotivniji lik u celom serijalu, mislim skroz su super situacije gde se on pojavljuje, secam se par puta sam oucitavao poziciju da se uverim jel to zaista bio on ili mi se samo ucinilo da je nesto prosetalo tuda... steta sto nema vise slicnih detalja u drugom delu...
 
HL1015 je napisao(la):
Što se tiče HL2 episode 1 mislim da je super i jedva čekam nastavak.
Samo jednu stvar nisam razumeo - ono na početku kada G-man ulazi u onu crnu sobu pa se oko njega pojave vortigonti - da li suga zarobili ili šta?
Nisu ga zarobili nego mu ne daju da te kontrolise (bar trenutno). Zato on i kaze "We'll see about that!" :bottle:
 
Da li ste gledali trailer za episode 2, izasai je pre desetak dana.
U njemu ima neke naznake da cemo ostati dalje bez Alex.
Pojedinci ce biti odusevljeni.
 
Zavrsih ep1 za 6 sati igranja. Svidja mi se ali je mnogo kratak i lak. Nije bash lako na hard ali predje se iz par pokusaja. Jedina zamerka je duzina. Mnogo je kratko.

Odgledao sam trejler za ep2 pre par dana. Ima ona scena kada Alyx visi na nekom krovu. E sad dali ce gordon da je spase ili ce da padne videcemo. :D
Ep2 ce se odvijati pretezno po sumama. Bice novih oruzija (StryderBlaster), ima i novih vozila (znaci opet smaranje sa vozilima).
 
evo nekih najavljenih novosti za Episode 2.

- Gravity gun will get new functionality
- Alyx is alive (ovo ce neke ljude razocarati :) )
- Vortigaunts will be more fleshed out
- More details about GMan will be revealed
- New vehicle will be introduced made by some guys in the woods. Will serve as enemy rammer =P
- You will cover the same amount of locales as in hl2 and the new locales will have a much more realistic feel to them since they are based off real locations (missile silo, mine shaft, etc.)
- Eli and Kleiner have set up base in the missile silo and you have to get the packet to them
- We'll see the UBER and most difficult physics puzzle to date in episode 2
- New weapon known as Strider buster
- Strider and Hunter now has a weak spot *could change*
-Big battlefield-esque combat engagements with lots of enemies and allies fighting. Woods provide plenty of cover
- OH! And new yet-to-be-announced multiplayer game will ship with episode two...might it be TF2 set during the 7 Hour War?
 
ocu i ja da igram :D

jedva cekam da nabavim...
 
:zgran: Pu bre što je kratko! Taman sam se zagrejao kraj epizode! :trust:
 
Cini mi se krajem godine .
 
Pola godine ćemo da čekamo nešto što se igra 20 minuta!??! Pa da li su oni normalni?
 
e da samo da kazem da nisam gluplju igru video, prica, igra ... gloopost
znaci HL1 je zakon, sa svim ostalim je Valve pao nisko !!!
 
Najvažnije je atmosfera koja je u episode 1 bolja nego u HL2
 
ToxiC je napisao(la):
e da samo da kazem da nisam gluplju igru video, prica, igra ... gloopost
znaci HL1 je zakon, sa svim ostalim je Valve pao nisko !!!
Znači, ti se ne slažeš sa drajverom da je sve u fizici? :trust:
 
Ma mani fiziku... sta da bacam burice u vis i gledam kako se ista u odnosu na materijal od kojega su stvorena padaju blize ili dalje :puke:
ajd bar u SIN-u ponekad iskoci ona sysata pa se protrese duda :p
ali ostalo u HL2, ep 1, ep2,... je smor ili ce bar da bude... nisu trebali ubijati onu extraterestial atmosferu iz HL1
 
da inace totalne pohvale za zahtevnost engine-a:
Bart (200x11) + 1,5GB mem + GF6600GT (default 500/900) rez->1280x960 sve na max uz 4xFSAA + Aniso (mislim da je 16 max) i u HL2 dodat HDR, i ni jednom nije trznulo !!!
 
Predjoh je i ja..mislim na Hl2 ep1....i videh demo za ep2.

Episode 1..jeste kratka...ali...delovala je OK. Chekamo svi ep2 i nadamo se boljitku.

E sad Alyx visi tamo nad onom liticom....Da li je onaj voz naisao na neki kanjon...pa tu malo izleteo..od eksplozije ili je to neshto trece..?
Uzgled ona viche Gordone, gordone.....A bilo bi zeshca fora da ona padne....a da on progovori...Alyx!!!! Mislim da bi svi pali sa stolice...:D

Naravno...ako padne..(Alyx)..verovatno ce se zakachiti...za neshto...ili ce je neshto koliko toliko spasiti......znate onaj crnjak kad beba pada sa 10 sprata i spreca....zakachi se kapkom za ekser na trecem....
Tako moze i ovde da bude...samo shto ce mozda da je gordon uhvati G-gunom..koji je poplaveo od ekplozije...A ona nekako prezivi taj zahvat.
 
Evo lepo se vide i vagoni u kanjonu a i ovo zashta se Alyx drzi lichi na zadnji deo vagona gde su zavrshili ep1...uz spektakularan prizor...na City 17 i opet eksploziju...

Stvarno bi bilo shteta da zagine...a videli smo da nece..tako da ako padne u potok dole...nasukace se vec negde...A bilo bi dobro da Gordon progovori. Doktor, ekspert..pa ovako mutav...
 

Prilozi

  • bscap0000.jpg
    bscap0000.jpg
    27.5 KB · Pregleda: 66
Poslednja izmena:
Ma Alex je trash riba...padavicarka. Voleo bi da ona pogine i da se umesto nje pojavi njena sestra koja lici na jennu jameson i da postoji opcija da mozes da je hvatas za plucna krila kad te smori igrica :D
 
Nazad
Vrh Dno