Šta je novo?

HBO Max [nije tema o MAX]

da se vratimo na temu
 
Hoce li mozda biti neki popust za mesecnu ili godisnju pretplatu sad za black friday? Trebao bih da uzmem godisnju pa da se ne zalecem ako ce mozda biti nekog dodatnog popusta.
 
Ja imam u yettelu na total data paketu, ne znam da li drugi operateri imaju u ponudi.
 
to je pre pitanje za Hisense temu
 
Дешава ми се чудна ствар са ХБО.

Од скоро, покренем апликацију на Леново таблету од 10 инча, крене филм или серија и онда после 10-ак секунди нестане слика, остане само звук. А слика буде као кад ти је оштећен видео фајл па се разлива.

А онда покренем на другом Леново таблету од 7 инча или на ЛГ смарт тв и ради без проблема.

Деинсталирао, брисао апликејшн дата и кеш али ништа.

Јел' имао неко овакав случај?
 
Kod mene, sta god da pokusam da pustim javlja poruku kao na slici ?

Verovatno si ovo rešio do sad, ali ajde da se nadovežem jer sam imao sličan problem. Ulogovan sam ali šta god da "pustim" vraća me na taj neki početni ekran gde je slična poruka (kod mene je bilo "Say hello to everything you love" ali nebitno, sve je to isto u principu).
Da ne dužim, ne postoji "hardversko" rešenje tipa reinstalacija aplikacije ili brišanje keša...problem se uglavnom dešava kada pretplata bude u jednom trenutku prekinuta (zbog neplaćanja računa na vreme na primer). To onda mora neko iz SBB-a ili Telekoma ili gde god da ste, da vam resetuje licencu.
Mali hint, čisto da ne gubite vreme ako se nađete u sličnoj situaciji.
 
Vrlo slabo gledam bilo šta na hbo max, u zadnjih par meseci mislim da sam gledao samo "Deca zla".
 
  • Like
Reagovanja: a24
Imali neke razlike kada se gleda HBO video klub naspram HBO max gde sam prijavljem sa mojim sbb kredecijalima? Pokusavam da vidim da li se sadrzaj razlikuje ali je izgleda sve isto 1/1 pa ne znam da li mi treba ako mogu isto i da gledam preko EON aplikacije tj. da li imam nekih prednosti sa instaliranom HBO max app.
 
Aj verovacu ti na rec posto nisam do sada primetio nista a da nema vamo vec i obrnuto. Pogledacu malo detaljnije.
 
Meni licno je mnogo pregledniji Eon video klub...

Max jos uvek nema osnovnu funkcionalnsot koju je imala stara HBO aplikacija, a to je da preporucuje za gledanje naslove na osnovu prethodno gledanog sadrzaja, kao i da povezuje sadrzaj i naslove sa glumcima, reziserima....

i deluje kao da to nikada ni nece uraditi, jer je proslo previse vremena od kada je to ukinuto.

Potpuno je bez smisla da aplikacija i dalje nudi filmove sa super junacima koje apsolutno ni jedan nisam pustio nikad.
 
Meni licno je mnogo pregledniji Eon video klub...

Max jos uvek nema osnovnu funkcionalnsot koju je imala stara HBO aplikacija, a to je da preporucuje za gledanje naslove na osnovu prethodno gledanog sadrzaja, kao i da povezuje sadrzaj i naslove sa glumcima, reziserima....

i deluje kao da to nikada ni nece uraditi, jer je proslo previse vremena od kada je to ukinuto.

Potpuno je bez smisla da aplikacija i dalje nudi filmove sa super junacima koje apsolutno ni jedan nisam pustio nikad.
Na HBO Max se više ništa novo neće uvoditi jer se aplikacija svakako gasi u toku ove godine.
 
Gasi se jer dobijaš novu aplikaciju, MAX.
 
Aj verovacu ti na rec posto nisam do sada primetio nista a da nema vamo vec i obrnuto. Pogledacu malo detaljnije.
Nema na HBO OD baš sve što ima HBO Max. Na prvu se sećam da na EON-u u HBO katalogu nema serija Shameless i Fringe. Ima ih sigurno još koje nedostaju. Ono najpopularnije je ipak tu.
Druga stvar, HBO Max daje mogućnost odabira jezika sinhronizacije i titlova, 4K, Dolby itd.
To sve nedostaje na HBO OD kod operatera.
 
Мала помоћ,кад покушам да активирам МАКС преко оператера...
Инсталирам Макс на телевизору,тамо добијем код да идем на hbomax.com/tvsignin
Кад одем тамо идем на део логовање преко оператера. Укуцам овај код са телевизора и добијем два нова поља за куцање.
Activation code - ту сам куцао код који ми је диктирао измсупернова корисничке службе.
Account ID - ту куцам мејл који сам дао приликом потписивања уговора.

На мејлу настаје проблем,кад укуцам мејл добијем поруку
Data provided is not valid

Куцао сам мејл 5 пута.
Чак сам ишао на мејл где су ми слали податке за МОВЕ и радио ту копи/пејст и увек ова порука.

Из корисничке ми је рекао да обришем Макс и да одрадим све опет али увек иста прича.
Где грешим?
 
Da li si prvo ovo odradio?
Kako biste pristupili usluzi, pre svega je neophodno da registrujete vaš HBO MAX nalog i odaberete vaše korisničko ime (mail adresa po izboru) i lozinku putem sledećeg linka https://www.hbomax.com/account klikom na polje “POVEŽI SE PREKO OPERATORA” nakon čega ćete izabrati “Supernovu”ili"SBB" ili "yettel" ili.....
kao vašeg operatera i popuniti aktivacioni kod i broj ugovora sledećim podacima:
• Aktivacioni kod: ??????????????????????
• Broj Ugovora: {{{{{{{{{{{{{{{{{{{
 
Овде где си написао број уговора он ми је рекао да куцам мејл. Ту је проблем био.
Решено.
 
Obnovio sam ugovor sa mts-om i bili su mi ugasili HBO paket, i ja sam ga aktivirao ponovo, medjutim vise ne mogu da pristupim hbo. Kako mogu da ga reaktiviram, probao sam ponovo da se ulogujem preko operatera, medjutim kaze nije valdino? Gledao sam ovaj post iznad, ali nigde ne nalazim te opcije.

1705051155378.png
 
Kazes "Obnovio sam ugovor sa mts-om i bili su mi ugasili HBO paket, i ja sam ga aktivirao ponovo, medjutim vise ne mogu da pristupim hbo"
Znaci tebi su "nulirali" sve usluge. HBO paket nema veza sa HBO MAX uslugom, verovatno moras i za HBO MAX da trazis ponovnu aktivaciju
 
Da li ima nekih najava da će se kod nas prikazivati i kada nova sezona serije Pravi detektiv?
 
Postoji li neki trik preko Yettel paketa da na mobile data streamujem u 720p?

10GB je kikiriki kad učitava fullHD a da pritom ne spominjem koliko mi 1080p "treba" dok gledam na mobilnom...
 
Obnovio sam ugovor sa mts-om i bili su mi ugasili HBO paket, i ja sam ga aktivirao ponovo, medjutim vise ne mogu da pristupim hbo. Kako mogu da ga reaktiviram, probao sam ponovo da se ulogujem preko operatera, medjutim kaze nije valdino? Gledao sam ovaj post iznad, ali nigde ne nalazim te opcije.

Pogledajte prilog 423121
Napravili mi novi nalog sa @mts.rs mailom. Vise nemam istoriju, al sta sad, bar radi.
 
Da li su izbacili Fargo sa platfome? Ne mogu da pronađem ni stare sezone...
 
Nazad
Vrh Dno