Šta je novo?

HBO Max [nije tema o MAX]

Pitanje da li naš HBO max ima filmove ili serije sa Dolby atmos zvukom?
 
Uh nisam palio HBO jos od House of Dragon premijere, a kad se prisetim, samo to i GOT sam gledao za ovih godinu dana pretplate. :D
Javice se neko aktivniji sa preporukom.
 
Valjda za svaki film/seriju pise u kojoj je rezoluciji i koje formate ima.
 
⬆️
Imam utisak da je u zadnje vreme cela baza jako siromasna... bar sto se tice novijih stvari
pokusali su malo da poboljsaju situaciju sa ne-americkim izdanjima sto uvek pozdravljam ali vec neko vreme vis egledam SkyShowtime nego HBO
 
Je l ima neko problem sa HBO danas da je slika crna a zvuk i prevod ide normalno?
 
od 2.11. domaća serija "Deca zla"

 
Ne bi me cudilo da bude na americkom, a za nas ne.
 
Koliko sam ispratio tek u decembru izlazi BR, tako da mislim da nece biti ni na streaming platformama mnogo ranije
 
Jel ne neko primetio koliko je izbor filmova siromašan? Na netflixu ima mnogo više izbora, doduše nema istih ali opet, ima mnogo više.

U početku je Hbo Max bio baš ono, full.

Disney+ je mama za sve ali nema prevod za naš jezik.

Znam ja engleski nego ono, postoji razni dijalekti plus neko nerazumljivo kaže nešto pa se izgubim u prevodu.
 
Jel ne neko primetio koliko je izbor filmova siromašan? Na netflixu ima mnogo više izbora, doduše nema istih ali opet, ima mnogo više.

U početku je Hbo Max bio baš ono, full.

Disney+ je mama za sve ali nema prevod za naš jezik.

Znam ja engleski nego ono, postoji razni dijalekti plus neko nerazumljivo kaže nešto pa se izgubim u prevodu.

ukljuci engleski subtitle, ako znas i malo sa titlovima je lagano pratititi
btw..da..bas sam komentarisao par postova gore kako je ponuda na HBO ocajna u zadnje vreme...
kaze koleega da ce biti bolje kad dodje MAX
 
Pa otišlo je prilično naslova, ima već neko vreme, na netflix i sky. Drugačija im je dinamika sa sadržajem.
Ne vidim kakve to velike promene mogu da očekujem kada prebace na MAX, ista priča će da bude, ide bioskop, pa nešto i bude na platformi za koji mesec film. Skoro su ubačeni megalodon 2 i papin egzorcista npr., to je taj ritam. Na netflixu se plasira direktno, drugačija platforma je u pitanju.
Mada je ponuda daleko od očajne za razliku od Nekog servisa, ali opet tu su ukusi u pitanju, pa ne bi o tome.
Nemam netflix već neko vreme, ali mislim da je Snatch bio kod njih, evo ga sada na HBO.
Uglavnom, sve je otišlo u bananu sa tim sadržajima :)
 
Prelaskom HBOMax na Max ćemo osetiti tako što će se interfejs promeniti, i umesto ljubičaste, dominiraćeplava boja.
Sadržaj će biti apsolutno isti.
 
Pa trebalo bi da ne bude, imacemo gomilu "rijalitija" koje su Discoverijevi
 
Prelaskom HBOMax na Max ćemo osetiti tako što će se interfejs promeniti, i umesto ljubičaste, dominiraćeplava boja.
Sadržaj će biti apsolutno isti.

Pa trebalo bi da ne bude, imacemo gomilu "rijalitija" koje su Discoverijevi

Već sad su počeli sa ubacivanjem Discovery đubreta, ima par naslova sa TLC kanala na HBO Maxu kod nas.

Koji naslovi? Nisam vidio...
Tačno. Već su počeli pomalo nešto da ubacuju iz Max i Discovery+ aplikacije sa TLC kanala za Evropu: "Džejmi protiv Britni","Upoznajte Selmu Bler","Kim i Kanje razvod","Džoni protiv Amber","Tajne porodice Hamer" itd... Ne bi me iznenadilo da stignu i "Goli i uplašeni"...
 
skrenuo bih pažnju da ovo nije tema za MAX, kao što i piše u njenom nazivu

tema za MAX je ova
 
Ma ok to, ali na početku piše Telekom Srbija tako da je Telekom ipak finansirao seriju, a HBO je samo kupio od Telekoma.
 
Pa i piše da su produkciju radili firefly i Telekom.
Kome su pustili prava je njihova stvar.

IMG_0704.jpeg
 
А звук? Стерео!?
5.1 ништа!? Nada!?
Свеукупно превазиђено. Штета.
 
Nazad
Vrh Dno