Šta je novo?

HBO Max [nije tema o MAX]

Vec tradicionalno domace serije moraju da se gledaju sa titlom, jer se nista zivo ne cuje..
 
Vec tradicionalno domace serije moraju da se gledaju sa titlom, jer se nista zivo ne cuje..

Samo da dodam i da mi je neverovatno da prevod sa Srpskog na Engleski rade Rumuni, po svemu sudeci sa gugl translejtom...
 
Ništa neobično, sve naše serije i filmovi imaju očajan zvuk, od najstarijih do najnovijih. Očigledno da nemamo školu za ton majstore
 
Meni aplikacija uopšte ne radi na SONY 65 LCD televizoru. Obrisao sam je i instalirao nekoliko puta i ništa. Kada pokušam da je pokrenem samo vrti one tri tačkice na dnu ekrana i posle nekog vremena izbaci da je servis nedostupan. I tako već mesec dana. Dok Netflix i Disney+ rade bez ikakvih problema. Ima li neko predlog šta raditi?
 
Možda treba proveriti da li je problem u zemlji/regionu, na koji je podešen da radi Sony televizor, tj. njegov operativni sistem (?)
 
Kod mene, sta god da pokusam da pustim javlja poruku kao na slici ?
 

Prilozi

  • 20231110_143303.jpg
    20231110_143303.jpg
    127.3 KB · Pregleda: 141
Meni aplikacija uopšte ne radi na SONY 65 LCD televizoru. Obrisao sam je i instalirao nekoliko puta i ništa. Kada pokušam da je pokrenem samo vrti one tri tačkice na dnu ekrana i posle nekog vremena izbaci da je servis nedostupan. I tako već mesec dana. Dok Netflix i Disney+ rade bez ikakvih problema. Ima li neko predlog šta raditi?
Na mojoj Braviji radi bez problema, odnosno makar sinoć je radio, moraću sad da provjerim kada dođem kući. :D
 
Neverovatno je to sa zvukom u našim serijama, to niko ne može da mi objasni.
Pitao sam Srdjana Dragojevica za ovaj problem na TW-u iako imam odlican soundbar opet se primeti da je zvuk los dobio sam odgovor da se mora uraditi remaster koji mnogo kosta i ne isplati se dok se tehnika za snimanje zvuka kod serija koristi kao za filmove a ona je pravljena za bioskop
 
Ekipa,treba mi jedan slot za moju koleginicu.Ako ima neko,nek mi pise u DM.Hvala.
 
Na koliko ljudi može da se šera account? Trenutno smo nas dvoje na njemu.
 
Da li je i vama nestala ona strelica za pomeranje ovde desno gde sam zaokružio, ne znam dal je neko već pitao za to, ako jeste, izvinjavam se 😂
 

Prilozi

  • IMG_5629.jpeg
    IMG_5629.jpeg
    381.4 KB · Pregleda: 104
I kod mene
 
Jačaju ponudu ex yu serija. U ponedeljak stiže bosanska krimi serija Znam kako dišeš.
 
Toliko nas je mračno doba obuzelo da samo štancuju krimi i mračne serije. Niko da se seti (ne ume) da napravi neku opuštajuću, kvalitenu komediju, razbribrigu...
 
Da li neko ovde slucajno zivi u Nemackoj i koristi HBO Max? Imam pretplatu u okviru Supernove u Srbiji, nekada sam mogao sa Nordom da gledam pa ukinuli, pa Surfshark pa ni to sad ne radi.
Postoji li VPN koji sigurno radi za HBO Max ovde?
Dao sam nalog burazu koji je u Nemačkoj, i gleda tamo HBO sa FastestVPN...
 
Toliko nas je mračno doba obuzelo da samo štancuju krimi i mračne serije. Niko da se seti (ne ume) da napravi neku opuštajuću, kvalitenu komediju, razbribrigu...
Razlog je kopiranje onog skandinavskog buma krimi triler serija koje su se probile van svojih granica. Komedija van anglosaksonskog prostora je prilično vezana za svoj region i mnogo ju je teže prodati.
 
Toliko nas je mračno doba obuzelo da samo štancuju krimi i mračne serije. Niko da se seti (ne ume) da napravi neku opuštajuću, kvalitenu komediju, razbribrigu...
Prvo koju komediju, ne umeju da napisu scenariju, nema ko da glumi i da stvarno ume da nasmeje narod. Da guraju propalog Andriju Milosevica koji misli da je smesan, ne kazem ima fora ali nikada on nece biti na nivou pokojnih glumaca koji su vazili za kraljeve komedije, Ckalja, Gidra, Zoran Radmilovic i slicni glumci koji su umeli da improvizuju u trenutku i da od toga naprave sou.

Zato se i snimaju krimi serije, jer svako ume da se namrgodi da glumi opasnu facu i da cita ono sto mu je napisano u scenariju i to ce proci kod 70% publike.

Zalosno je ali stari glumci se povlace, umiru a novi nemaju od koga da uce i na kraju rezultat... to svi mozemo da vidimo iz prilozenih serija i filmova.
 
Da, sve se slazem... Evo gledali smo Deca zla, ja se zasitio takvih prica...
 
Strah je urođeno stanje i mnogo je lakše stoga nekog uplašiti (tj. praviti serije o opakim momcima) nego nasmejati. A naši novi glumci, koji naši novi glumci?
 
Ja sam prestao da gledam domaće filmove 2009 tj. Od rana. Što se tiče stanja imam utisak da se nikada nije više snimalo ali ne može od lošeg materijala da se napravi dobra pita...
 
Kazu da Cuvari formule nije los film.
Da nece mozda biti na HBO? Mislim da je United media sponzor. Mozda naprave seriju za neki njihov kanal.
 
Sve sto je popularno u bioskopima nece sigurno biti skoro na streaming platformama. Pogotovu ako prave seriju od filma..
 
Kazu da Cuvari formule nije los film.
Da nece mozda biti na HBO? Mislim da je United media sponzor. Mozda naprave seriju za neki njihov kanal.
Bjela je rekao da više nikad neće raditi i film i seriju. Od Čuvara neće biti serije sigurno.
Film je dobar, vredi gledati.
 
Nazad
Vrh Dno