Šta je novo?

Grupno narucivanje sa EK

Hajde noodi odluči se pa da naručujemo. :)
 
Evo ga, moj deo je oko ~430eura.
 

Prilozi

  • EkNarucivanje.xls
    38.5 KB · Pregleda: 52
Super, valjda smo sad prebacili 1000e bez Predator-a 360. :)
 
ja sam ipak vise za to da svi uplatimo kod delevic pa on kad skupi soma da uplati firmi posto znajuci koliko su ljudi neozbiljni nas 2/3 uplati neku odustanu i nase pare cuce kod firme do daljnjeg...

edit:

i da se tacno precizira, dobijamo po ceni sa sajta ok, po kom kursu se uplacuje itd itd?
 
Poslednja izmena:
ja sam ipak vise za to da svi uplatimo kod delevic pa on kad skupi soma da uplati firmi posto znajuci koliko su ljudi neozbiljni nas 2/3 uplati neku odustanu i nase pare cuce kod firme do daljnjeg...

edit:

i da se tacno precizira, dobijamo po ceni sa sajta ok, po kom kursu se uplacuje itd itd?


Ja moje pare samo mogu da dam firmi uz priznanicu tj racun. Delevic moze da bude tamo ali ovako samo njemu uplacujem pa on njima - ja odmah ispadam iz te price. Ma koliko vidim da je okej lik ovako sa foruma, licno malo ljudi sa foruma znam da bih tako davao pare. :)
A to da neko odustaje - toga ima uvek, i uvek moze da se desi. Jednostavno se dogovorimo kod datuma da se odnesu pare/uplate firmi i svakome priznanica. ;)
 
krastavac tvoj order je skoro pola pa te podrzavam onda :) jer bez tebe nemamo vecinu bolje da ti se prilagodimo :) onda najbolje na racun firme samo da se zna do kada je krajni datum ili koji dan svi odjednom i po kom kursu dolara ili kako?
 
^
+1

Ako noodi odustane, sve pada u vodu.
 
Samo javite kada i gde (koja firma) pare, koji kurs i koja je tacno cifra za ovo moje. :wave:
 
1181 dolar nam je bez predatora 360. Pitacu da li to moze da se poruci i da stigne kasnije po toj ceni.
 

Prilozi

  • EkNarucivanjeFinalno.xls
    40.5 KB · Pregleda: 29
Ja potvrdjujem mojih 139 (136.5+2.49) dolara.
 
Potvrdjujem moju narudzbinu.
 
Potvrdjujem i ja moju porudzbinu.
 
ostaje samo mipko, Dr. feel Good i delevic 2 da potvrde :)
 
hajmo ljudi, sta cekamo? daj da uplacujemo idemo, prosli smo minimalnu kvotu sta se sad ceka?
 
Prosledio sam trebovanje. Cekamo sada instrukcije za uplatu i Dr. feel good_a da potvrdi :)
 
A mipko?
 
^
Poslednja poseta - 26.09.2015. 08:57
 
Mipko je narucio predatora , a to preskacemo u ovoj porudzbini ako mora da se ceka. Za predatore cekam jos uvek odgovor od firme.
 
Onda samo doktor da poseti forum
 
ja sam danas uplatio sebi pare na racun i samo cekam da daju znak da saljemo firmi na racun...valjda dobijamo neki poziv na broj, tacan iznos po srednjem kursu itd....
 
Poslednja izmena:
Jos da nisi napisao koja je firma u pitanju ...
 
Prosledjeno trebovanje. Cekamo odgovor od Ek :)
 
Ako imamo srece do nove godine bice :(
 
Stiže roba iz EK za nedelju dana, bilo DHLom, bilo EMS poštom, a carinjenje je verovatno i brže preko firme nego za fizička lica, tako da jedino ostaje da imaju na stanju onaj silni Artic Cooling da vam pošalju sve odjednom. :d

BTW, dok sam bio i ja u tim vodama :) čini mi se da je za watercool setupe Gelid GC-Extreme bio najbolje ocenjen, još uvek mi traje ona jedna kutijica od 15gr, a izmenjalo se hardvera i hardvera. :)
 
Nazad
Vrh Dno