Šta je novo?

Grupno narucivanje sa EK

Videcemo sutra sta se desava sa pastom. Mozda su pogresili nesto. Inace kad se registrujes oni odbiju njihov pdv jer salju za Srbiju. Preko grupnog narucivanja placamo i carinu i porez i imamo one cene. KodMeneJeRadilo, ako koriguju cenu jel ostajes u igri ?
 
Poslednja izmena:
ostajem naravno za onih 40 i onaj 24pin plug, nema razloga da ne ako je cena ista.
 
nije kasno sigurno cim je mene pitao da li sam u igri :)
 
Jel kasno da dodam još nešto?
 
valjda ce biti neshto uskoro.. ako ne.. da se dovijamo drugachije
 
Ja sam na poslovnom putu od sledeceg ponedeljka do petka. Pare mogu uplatiti tek kada dodjem, nadam se da ce mo do tada imati odgovor od EK.
 
Evo sad sam se cuo sa direktorom firme preko koje radimo. I on je malo besan sto Ek odugovlaci kao i svi mi. Nadamo se odgvoru u ponedeljak. Ako tako bude, u utorak ili sredu kacim tacne cene za uplatu i ako svi uplatimo brzo u cetvrtak narucujemo i tokom sledece nedelje bi trebalo da stigne. Ko je iz bg moze i licno kes da odnese ko nije uplatice naravno na racun.
 
Cena paste 3,1evro. Posto nije cena sa sajta brisem 40 pasti za clana Kodmenejeradilo. Napravili su gresku na profakturi sada sam poslao ispravku. Ocekujem konacne cene u toku dana ili najkasnije sutra. Spremite pare za uplatu :)
 
moje su spremne.

hocemo li dobiti neku priznanicu ili shta vec, da smo dali pare?
 
Naravno. Kad uplatis na racun jedan primerak ostaje tebi :)
 
Šta je sa dva 10/16mm fitinga koja sam naknadno dodao?
 
Ja čekam najdalje do ponedeljka uveče...30e uštede ne vredi mesec dana čekanja.
 
Sada bez Demiosa padamo na 881 dolar, sto je ispod limita....Plus bih morao da saljem novi predracun bez njegovih stavki a to sve opet produzava celu pricu za par dana itd. Bio sam dobre volje da ovo izguram ovo do kraja.
 
ja sam nashao u austirji, lichno preuzimanje, sestra nek preuzme, a ja kad odem tamo, ili ako neko bude dolazio... ili busom ako hoce da chastim vozacha...
i josh je jeftinije malo nego na EK sajtu, pride bih mogao malo da se iscimam i za tax free jer se lichno preuzima, pa da isplatim put lepo, da odem da se provozam :D

da se nije chekalo ovoliko na grupnu porudzbinu, moglo je za ovaj sad vikend da mi bude u srbiji, imao bi prevoz delova.

hoce i fanta sa KP da poruchuje sa bluechipa, al su malo jache cene i ne zna se kada stize...
 
Poslednja izmena:
Ni meni nije jasno zasto su odugovlacili toliko
 
eventualno da se organizujemo pa da se ode kolima mozda....
 
Nazad
Vrh Dno