Šta je novo?

Google Pixel 7

Imam jedan mali bag, često se desi da kada otvorim recent apps ova linije dole stoji desno na ekranu, ali svakako radi i odozdo kada povučeš sve, nego samo vizuelno stoji
 

Prilozi

  • Screenshot_20240309-205642.png
    Screenshot_20240309-205642.png
    108 KB · Pregleda: 165
Ja u recent apps godinama ne ulazim. Samo svajpujem po toj liniji levo desno da bih se šetao između aplikacija 🙂
 
Ja u recent apps godinama ne ulazim. Samo svajpujem po toj liniji levo desno da bih se šetao između aplikacija 🙂
Ja uđem kada mi treba da prepoznam tekst sa slike, izvučem sliku iz neke app bez da ss pa sečem, i kad hoću da uđem u neku ranije otvorenu app
 
Ja uđem kada mi treba da prepoznam tekst sa slike, izvučem sliku iz neke app bez da ss pa sečem, i kad hoću da uđem u neku ranije otvorenu app
Meni je tako ko zna od kad. Ja tek sad primetnih tu liniju 🤣

I evo sad je nema, sjajno 🤣
 
Meni od poslednjeg apdejta, ali svakako radi normalno kako i treba, samo je vizuelno tu linija haha
 
A pa to je normalno, jer tu inace ide ova linija za swipe gestures.
 
Koristio sam oba telefona. Pixel 7 pro je svemirski brod za s23 veruj mi. Volim kompaktne telefone ali to nije za poređenje, dosta kvalitetniji i responzivniji ekran, dovoljno je par minuta da vidis razliku. Ja sam presao na obični pixel 8 jer sam bolestan od menjanja telefona ali i on je takođe smešan za 7 pro
Brat je baš skoro zamenio S23 zeleni za P7 Pro beli, možda je i neko sa foruma 😁. Bukvalno sam svakodnevno imao priliku da koristim njegov S23 i definitivno je bolji ekran, kontrastniji je i svetliji po danu, osim toga su mu zvučnici osetno kvalitetniji, osim te dve stvari i dimenzije za sve ostalo P7 Pro i jeste svemirski brod za njega, evo ga on već dve nedelje uživa u softveru i kameri. Pošto mu je ovo prvi "pidža" kaže ništa više od Androida osim piksela 😂



Inače, da li je neko ko ne koristi Volte primetio da je gore nego ikada što se tiče dostupnosti posle poslednjeg update-a? Ili je to samo kod mene.

Ako može uputsvo da okači neko za volte, nisam uspeo da pronađem u porukama? Jer je ovo trenutno stanje loše baš, pogotovo na Yetel eSim-u, A1 fizički sim je okej.
 
Brat je baš skoro zamenio S23 zeleni za P7 Pro beli, možda je i neko sa foruma 😁. Bukvalno sam svakodnevno imao priliku da koristim njegov S23 i definitivno je bolji ekran, kontrastniji je i svetliji po danu, osim toga su mu zvučnici osetno kvalitetniji, osim te dve stvari i dimenzije za sve ostalo P7 Pro i jeste svemirski brod za njega, evo ga on već dve nedelje uživa u softveru i kameri. Pošto mu je ovo prvi "pidža" kaže ništa više od Androida osim piksela 😂



Inače, da li je neko ko ne koristi Volte primetio da je gore nego ikada što se tiče dostupnosti posle poslednjeg update-a? Ili je to samo kod mene.

Ako može uputsvo da okači neko za volte, nisam uspeo da pronađem u porukama? Jer je ovo trenutno stanje loše baš, pogotovo na Yetel eSim-u, A1 fizički sim je okej.
Meni mts esim kida, sve okej od kad sam ga enable. A1 ne podržava volte na Pixelu. Samo yetel i mts.
 
Hvala, instalirao, nadam se da će biti okej 😁. Koja je beš procedura posle update-a? Sećam se da ima neka skraćena varijanta.
 
Brat je baš skoro zamenio S23 zeleni za P7 Pro beli, možda je i neko sa foruma 😁. Bukvalno sam svakodnevno imao priliku da koristim njegov S23 i definitivno je bolji ekran, kontrastniji je i svetliji po danu, osim toga su mu zvučnici osetno kvalitetniji, osim te dve stvari i dimenzije za sve ostalo P7 Pro i jeste svemirski brod za njega, evo ga on već dve nedelje uživa u softveru i kameri. Pošto mu je ovo prvi "pidža" kaže ništa više od Androida osim piksela 😂



Inače, da li je neko ko ne koristi Volte primetio da je gore nego ikada što se tiče dostupnosti posle poslednjeg update-a? Ili je to samo kod mene.

Ako može uputsvo da okači neko za volte, nisam uspeo da pronađem u porukama? Jer je ovo trenutno stanje loše baš, pogotovo na Yetel eSim-u, A1 fizički sim je okej.
Takodje od poslednjeg azuriranja isto problemi sa konekcijom i gubi se signal, pre toga nista. Na Globaltelu sam nisam probao Shizuku jos kontam da posto je MTS trebalo bi da radi. Dok smo bili na A1 infrastrukturi radio net kao zver, ovo sad je sramota .....
 
Hvala, instalirao, nadam se da će biti okej 😁. Koja je beš procedura posle update-a? Sećam se da ima neka skraćena varijanta.
Ne znam na sta tacno mislis, ali ja nakon apdejta samo otvorim shizuku, pokrenem ga (start via wireless debugging), otvorim onu drugu app, enable volte i tjt. Bukvalno minut posla.
 
Ne znam na sta tacno mislis, ali ja nakon apdejta samo otvorim shizuku, pokrenem ga (start via wireless debugging), otvorim onu drugu app, enable volte i tjt. Bukvalno minut posla.
Važi, pročitao sam nešto ranije, ali verovatno sam prevideo/loše zapamtio 😁
 
Nema šta, jednostavno je, nego mi bilo ostalo u pamćenju nešto iz jednog klika ali verovatno sam permutovao. 😁

Inače za sada je okej na Yetelu, ne primećujem neku razliku u brzini uspostavljanja veze i u kvalitetu poziva, iako mi sada piše HD, ali bar sam dostupan. Izgleda su A1 i Yetel u pixelu loša kombinacija i ne vredi bez ovoga 😁
 
Izgleda da znači i da se samo isključi volte preko shizuku-a. Posle poslednjeg apdejta nisam odradio hack i seckao mi poziv, odradio hack i ugasio volte za obe kartice (a1 i mts) i ponovo je sve ok.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240312-145036.png
    Screenshot_20240312-145036.png
    127.2 KB · Pregleda: 63
Čekajte, jel volte treba da se uključi ili isključi da pozivi ne bi seckali i da ne bi bio nedostupan?
 
Čekajte, jel volte treba da se uključi ili isključi da pozivi ne bi seckali i da ne bi bio nedostupan?
Na mts i yettel možeš da uključiš volte ako ti treba/želiš i radi dobro, na a1 ne radi volte ni sa hack-om. Ali meni mreža bolje radi i ne brljavi kad posle hack-a u meniju isključim volte na a1. Isključim ga i na mts-u reda radi (ne treba mi volte).
 
Čekajte, jel volte treba da se uključi ili isključi da pozivi ne bi seckali i da ne bi bio nedostupan?
Da se uključi.
Na mts i yettel možeš da uključiš volte ako ti treba/želiš i radi dobro, na a1 ne radi volte ni sa hack-om. Ali meni mreža bolje radi i ne brljavi kad posle hack-a u meniju isključim volte na a1. Isključim ga i na mts-u reda radi (ne treba mi volte).
Ne znam kako to, ali mnogo znači volte, zbog dostupnosti i zbog brzine uspostavljanja veze.
A naravno i kvalitetnijeg samog razgovora.
Nebo i zemlja je razlika u pozivima kada je uključen, i to ne zbog kvaliteta poziva nego brzine uspostavljanja veze pre svega, a posle toga i kvalitet poziva a i to da osiguraš da si dostupan uvek.
 
Danas imao muku da dodam eSIM. Dobio podešavanja, skeniram QR i toliko. Greška. MTS inače. Zvao podršku, otišao u poslovnicu i vratio normalnu SIM karticu. Inače, eSIM radi. Koristim ostale profile kada putujem. Jel imao neko ovo tužno iskustvo?
1000001130.png
 
Ja koristim MTS eSIM ali vec odavno pa ne znam da mozda nesto oni nisu menjali a ne znaju ovi mucenici u mts poslovnicama.
 
Podrška smejanje živo. Ja joj kažem dobio sam QR a ona kaže: poslaćemo Vam novi mail. Šta će mi isti mail. Što je najgore nema tu šta ni da se podešava. Skeniraš QR, doda se SIM i vozi Miško.
I sad je najgore što ako ne radi neki sledeći put kada pokušam da aktiviram nemam kome ni da objasnim.
 
Danas imao muku da dodam eSIM. Dobio podešavanja, skeniram QR i toliko. Greška. MTS inače. Zvao podršku, otišao u poslovnicu i vratio normalnu SIM karticu. Inače, eSIM radi. Koristim ostale profile kada putujem. Jel imao neko ovo tužno iskustvo?
Pogledajte prilog 433360
Za ovaj kod kad guglam kaze da se obratis pixel support timu iz nekog razloga.
Za neki drugi kod kaze da je tvoj EID vezan za drugi uredjaj al nije ova greska koda.
Ja koristim MTS eSIM ali vec odavno pa ne znam da mozda nesto oni nisu menjali a ne znaju ovi mucenici u mts poslovnicama.
Takodje, koristim ja vise od godinu dana.
 
Nazad
Vrh Dno