Šta je novo?

Google Pixel 7

Dosta brze mi je uradio OTA nego do sada, znaci doslo je ono sto su pisali na tw da ce google da promeni nacin instaliranja apdejta.
 
To sam i ja primetio. Takođe je senzor otiska prsta sporiji ali daleko precizniji, osetna je razlika u manjoj količini brljanja na Pixel 7.
 
Što se tiče senzora stvarno nisam imao nikad problem na 7 Pro, radi baš dobro i bukvalno mi je možda jednom dva puta omašio da ne skeniranje iz prve i to vrv jer su mi bile mokre ruke (iako i tad radi) ili sam omašio.
 
Što se tiče senzora stvarno nisam imao nikad problem na 7 Pro, radi baš dobro i bukvalno mi je možda jednom dva puta omašio da ne skeniranje iz prve i to vrv jer su mi bile mokre ruke (iako i tad radi) ili sam omašio.
Poznato je da Pro ima normalan senzor i da su slepci stekali na obicnoj sedmici. I sto je najgore softverska strana je problem jer kad se otkljuca telefon onda radi super u ostalim aplikacijama.
 
Poznato je da Pro ima normalan senzor i da su slepci stekali na obicnoj sedmici. I sto je najgore softverska strana je problem jer kad se otkljuca telefon onda radi super u ostalim aplikacijama.
Aha znači taj momenat iz buđenja kad nije pre toga aktivan ekran i slično ga zeza?
Čudno.. Drugarica se na 7a isto ne žali.
 
jel ima neki video sta je novo, prilicno velik update.
 
Stigao i circle to search. Posle updatea morate instalirati beta verziju google aplikacije da bi radila funkcija.
 
Pogledajte prilog 431863
Nocna mora se nastavlja, na svezem telefonu. Vidim na netu da se ljudima smanji sama velicna fonta na tastaturi ali ovo nisam nasao (pritom je savet/resenje da se svaki put restartuje telefon ili force stopuje app, sto pomogne i kod mene).
 
Pre martovskog apdejta sam imao malena slova. Nakon martovskog malenu tastaturu.
I što je zanimljivo isključivo na srpskoj latinica qwerty tastaturi.
Engleska i srpska latinica layout su radili bez problema.
 
Pre martovskog apdejta sam imao malena slova. Nakon martovskog malenu tastaturu.
Možda se posle aprilskog smanji telefon... Šalu na stranu, kako Pixeli imaju baš dosta apdejtova, jel radite ponekad neki factory reset? Znam da je smaranje , ali čisto da se to sve ispegla malo...
 
Možda se posle aprilskog smanji telefon... Šalu na stranu, kako Pixeli imaju baš dosta apdejtova, jel radite ponekad neki factory reset? Znam da je smaranje , ali čisto da se to sve ispegla malo...
Ja do sad nijednom a valjalo bi pošto sam imao godinu dana nadogradnju i jednu veliku sa 13 na 14.
Nije kritično pa sve odlažem.
 
Pre martovskog apdejta sam imao malena slova. Nakon martovskog malenu tastaturu.
I što je zanimljivo isključivo na srpskoj latinica qwerty tastaturi.
Engleska i srpska latinica layout su radili bez problema.
Ja sam zato odavno prešao na Microsoft SwiftKey i nemam nikakvih problema.
 
Ja Swiftkey koristim fazon 7+ godina. I apslutno sam prezadovoljan, cak je i na ajfonu poslovnom koristim.
 
Pozdrav, treba mi savet od vas, imam ponudu da dam moj s23 mali za pixel 7 pro. Isplati li se zamena?
 
Ako ti je bitna kamera i redovan apdejt / čist andorid da, u svakom ostalom slučaju ne.
 
Pozdrav, treba mi savet od vas, imam ponudu da dam moj s23 mali za pixel 7 pro. Isplati li se zamena?
Koristio sam oba telefona. Pixel 7 pro je svemirski brod za s23 veruj mi. Volim kompaktne telefone ali to nije za poređenje, dosta kvalitetniji i responzivniji ekran, dovoljno je par minuta da vidis razliku. Ja sam presao na obični pixel 8 jer sam bolestan od menjanja telefona ali i on je takođe smešan za 7 pro
 
Takođe imao oba(S23 još uvek imam). Ne bih se ni u kom slučaju složio da 7 Pro ima bolji ekran, a naročito ne svetliji.
Ako ti je kamera bitna u noćnim uslovima onda da, ali u dnevnim i nema neke bitne razlike.
 
Pa zavisi da li hoćeš da kompaktan telefon zameniš baš velikim, u kakvom je stanju taj Pixel, S23 pretpostavljam da ima neku domaću garanciju dox Pixel nema nikakvu kao ni mogućnost servisa što je bitno pogotovo ako uzimaš polovan, imaš i zezanje sa Sizuku aplikacijom i Volte (da li puca mreža ili ne) na Pixelu....tako da nije crno ili belo, pogotovo sa Pixelom
 
Takođe imao oba(S23 još uvek imam). Ne bih se ni u kom slučaju složio da 7 Pro ima bolji ekran, a naročito ne svetliji.
Ako ti je kamera bitna u noćnim uslovima onda da, ali u dnevnim i nema neke bitne razlike.
Mislim da nisi imao oba telefona jedan kraj drugog pa ti nestao osecaj. Pusti izmerene svetline iz specifikacija. Npr Mate 40 pro star par godina gde mu je izmereno 800 nita max (gsmarena) ima svetliji ekran u stvarnosti od svih kompaktnih androida sa po 1000-1300 nita
 
Takođe imao oba(S23 još uvek imam). Ne bih se ni u kom slučaju složio da 7 Pro ima bolji ekran, a naročito ne svetliji.
Ako ti je kamera bitna u noćnim uslovima onda da, ali u dnevnim i nema neke bitne razlike.
Dok ne probas da slikas nesto sto se barem malo pomera, tipa dete ili kuce, onda dobijes sliku i neupotrebljivu sliku. Od kako sam presao na Pixel sa flagship Samsunga, slikam 10x manje fotografija, jednostavno ova na Pixelu odmah, iz prve, bude kako treba, dok nema tog Saamsunga koji ce da uslika klinca dok izvodi neku glupost a da to nije mutna slika. Ako se slika planina, more, voce, zgrade, sve sto je staticno, Pixel ti ne treba uopste.
 
Mislim da nisi imao oba telefona jedan kraj drugog pa ti nestao osecaj. Pusti izmerene svetline iz specifikacija. Npr Mate 40 pro star par godina gde mu je izmereno 800 nita max (gsmarena) ima svetliji ekran u stvarnosti od svih kompaktnih androida sa po 1000-1300 nita
Tačno je da ih nisam imao jedan kraj drugog, ali vrlo dobro znam razlog prodaje Pixela(pored toga što mi je hobi menjanje telefona ), a to je slabije osvetljen ekran i ovako, a pogotovo na suncu.
U dva navrata sam imao Pixel 7 Pro i oba puta je osvetljenje bilo lošije od bilo kojeg Samsung ili drugog brenda.
To što piše na sajtovima i raznim recenzijama nikad ne uzimam zdravo za gotovo i 100% tačno. Verujem samo mojim očima.
 
Pa zavisi da li hoćeš da kompaktan telefon zameniš baš velikim, u kakvom je stanju taj Pixel, S23 pretpostavljam da ima neku domaću garanciju dox Pixel nema nikakvu kao ni mogućnost servisa što je bitno pogotovo ako uzimaš polovan, imaš i zezanje sa Sizuku aplikacijom i Volte (da li puca mreža ili ne) na Pixelu....tako da nije crno ili belo, pogotovo sa Pixelom
Mislim da je prošlost to sa pucanjem mreže na Pixelu. Meni se to dešavalo na početku, nakon par apdejta je u potpunosti prestalo.
Samo odradiš aktivaciju sa shizuku za volte nakon svakog apdejta za minut i to je to.
 
Na 6 Pro nije prošlost, to znam sigurno, jer ga kolega ima. Možda su rešili na 7 i 8...
 
Na 6 Pro nije prošlost, to znam sigurno, jer ga kolega ima. Možda su rešili na 7 i 8...
6 pro ima znatno lošiji modem i dobro je da su to ispravili na seriji 7 gde je signal dosta bolji i stabilniji.
 
Ljudi šta ovde pišete kakvo crno loše osvetljenje na sedmici, u sred sunčanog dana bukvalno kida ubija sve vidim.

Nego da li je bio martovski update , qpr2 ?
 
Nazad
Vrh Dno