Šta je novo?

Externe baterije (generic)

Sta je najbolje od ovih baterija na nasem trzistu... nisam u toku a pazario bih 1 primerak?
 
Nigde verovatno (bilo ovde na oglasima ranije), ali 10400 model imas u emiju koliko sam video u cenovniku (samo sto je 16k dosta bolji po meni).
 
+1, dimenzije su nekako mnogo lakse da se uhvati/drzi/nosi.
 
Da ti budem iskren pojma nemam, i ja kontam da uzmem sebi to i mi band. Dosta njih je uzimalo sa aliexpressa, sad vidim da je xiaomi otvorijo i bas svoj sajt sa prodajom http://www.mi.com/en/ samo ne znam kakvi su sa shippingom za srbiju, pa ako neko ima iskustava slobodno neka podeli.

@alfaunits interesuje me da li si imao iskustva i sa 5000 modelom?
 
Licno ne, nudili su nam 3 ta ili 2 od 16.000. Pa nije bilo smisla da uzimam kad vise dobijamo sa 16.000.
 
@cacanin rade ljudi neko programiranje ili testiranje za xiomi ili tako nesto pa im povremeno posalju zahvalnost u vidu hardwerskih poklona.

@pilauda jel ti stigla na kucu? Nisu ti dodavali carinu i porez tj koliko te izasla ukupno? Proverio jel stvarno orginal?
 
Da kuci, nisam platio nista sem 27 dolara za bateriju, ne znam kako da proverim dal je original, svi su hvalil ovu radnju za baterije :D
 
Kad kazete nudili su nam, da li se bavite prodajom?

Ne, firma je dobila nekoliko Xiaomi telefona direktno za neke interne testove, a posto nismo mogli to bez carine proci, oni su nam ponudili uz svaki fon/dva (kako koji) ili da nam daju jos po 2x16000mAh ili 3x5000mAh powerbankove. Prodati su expresno svi koje smo dobili, to je bilo za pokrivanje carine bukvalno.
Interesantno je da su za telefone (na carini) hteli da cene random kada su stigli, dok su baterije prosle bez ikakvog cimanja.
 
Meni pre nekoliko dana stigla xiaomi 10400 sa banggooda. Odlična i trebalo bi da je original - po onim uputstvima na YouTubu. Koštala 16 dolara i prošla bez otvaranja na carini. Pakovanje je malo ali ne baš lagano.
 
@cacanin rade ljudi neko programiranje ili testiranje za xiomi ili tako nesto pa im povremeno posalju zahvalnost u vidu hardwerskih poklona.

@pilauda jel ti stigla na kucu? Nisu ti dodavali carinu i porez tj koliko te izasla ukupno? Proverio jel stvarno orginal?
sad sam proverio, oridjidji je :D
Capture.JPG
 
Odlicno. Cestitam i neka te sluzi. Ja se razmisljam izmedju 5000 i 16k modela, ergonomija mi je na prvom mestu tj lakoca drzanja u ruci zajedno sa telefonom (z3 compact u pitanju, mada cu ga menjam cim nadjem nesto sa pribliznom autonomijom jel me nervira sto otvor za punjenje nije dole na sredini i sto ima klapnu za vodonepropusnost).
 
Poslednja izmena:
Hvala, ja sam mislio da ce biti i tezi ovaj od 16k ali je podnosljivo, svidja mi se ovaj "duguljasti" oblik, a sto se tice z3c i ja muku mucim, cekam z5c :D
 
Dobio sam u Guarana Play and Win, 2200 ili 2300 mAh, ne znam sad tačno, deluje ok za prvu pomoć.

A za veće potrebe sam pazario Vipow V206 13200 mAh, prezadovoljan sam. Dobio sam ga po dilerskoj ceni za nešto više od 2300 din.

Pogledajte prilog 174693

posto prvi put cujem za Vipow, a ne vidim da ima neki review o njoj, i posto ne mogu da cekam da mi stigne iz kine Xiaomi, vidim da vipow ima u nekim radnjama u bg, da li da idem na nju ili na xiaomi iz oglasa?
 
Odlicno. Cestitam i neka te sluzi. Ja se razmisljam izmedju 5000 i 16k modela, ergonomija mi je na prvom mestu tj lakoca drzanja u ruci zajedno sa telefonom (z3 compact u pitanju, mada cu ga menjam cim nadjem nesto sa pribliznom autonomijom jel me nervira sto otvor za punjenje nije dole na sredini i sto ima klapnu za vodonepropusnost).

Posto i 5K i 16K sa telefonom kada se drze u teski, vise je pitanje same ergonomije, kako kazes, meni se cini da 16K bolje lezi.
Od 10K definitivno, njega sam imao prilike da probam, nezgrapan je uz telefon, to je cudo koliki je promasaj :)
 
Znam sve druze, zato sam je i prodao instant ;) E sad imam ovu dilemu, 5k je sirine telefona ali uza, dok je 16 suprotno.
 
Ne, firma je dobila nekoliko Xiaomi telefona direktno za neke interne testove, a posto nismo mogli to bez carine proci, oni su nam ponudili uz svaki fon/dva (kako koji) ili da nam daju jos po 2x16000mAh ili 3x5000mAh powerbankove. Prodati su expresno svi koje smo dobili, to je bilo za pokrivanje carine bukvalno.
Interesantno je da su za telefone (na carini) hteli da cene random kada su stigli, dok su baterije prosle bez ikakvog cimanja.

Hvala druze.

Hvala, ja sam mislio da ce biti i tezi ovaj od 16k ali je podnosljivo, svidja mi se ovaj "duguljasti" oblik, a sto se tice z3c i ja muku mucim, cekam z5c :D


http://m.aliexpress.com/item/322356...f=6156750&tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail

Dakle smem da je ovde porucim, tvoj link...?

Znam sve druze, zato sam je i prodao instant ;) E sad imam ovu dilemu, 5k je sirine telefona ali uza, dok je 16 suprotno.
Da porucujemo onda ;)
 
Uh zaboravih a ne dozvoljava mi edit...

Da li je neko cuo za "Konfulon" power bank...? Drugar koji je odlican serviser mob telefona kaze da je klasa iznad Xiaomi?
 
Ma uzmi provereno, ne zanovetaj ;)
Btw meni nece da otvori ovaj tvoj link.
 
verovatni si sa moba, nece ni meni da otvori, uzimaj slobodno neces se pokajati
 
Ok hvala imam tvoj link... jeste sa moba.

Ovaj bank bi trebao da napuni 2 puta Samsung Note3?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno