Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

U rumuniji mi pusta samo par domacih kanala...

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Izgleda da je Sbb omogućio gledanje SK kanala van njihove mreže za one provajdere koji od njih kupuju prava za SK kanale kao što su :Ikom,Radijus,Kopernikus.Čekamo izveštaj za PTT Kds,Orion.
Očigledno je da Telekom Adsl/Vdsl ostaje bez EON SK kanala.
Ja sam kontao da mozeo EON da se gleda na onu staru foru kao D3GO , odma sam testirao Sport Klubove i radilo mi je sve bez problema. Mada ja u Republici Srpskoj imam Mtel-ov net gde su od maja pustili sve Sport Klubove.

U pravu si
 

Prilozi

  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    356.5 KB · Pregleda: 431
Poslednja izmena:
@tambur88: Ako misliš na addon, ne ne radi to na EON.
 
@ShamanNS ma nije mi toliko bitno , imam kvalitentne strimove od 6-7 mbit/s , ovo nije lose samo zbog 7 dana unazad :D
 
jel uspeo neko da kad vrati nesto unazad, premorava to, tacnije ubrzava, preskace reklame npr :), kod mene hoce da vrati unazad ali ne mogu da ubrzavam :/.. mozda je neko vec i pitao ali nisam uspeo da nadjem.
 
^Na Google Play Store za Android TV

Noj imaju pristup samo uredjaji sa Android TV OS.

Pozdrav
 
Ima je i na Apk Pure što je dobro za one koji nemaju TV store.Probaću je kasnije danas da vidim koje su razlike.
 
Poslednja izmena:
Interesantno je da ga ja nemam na Play Store a imam Sony TV iz 2017.
 
Na Apk pure storu,obe Eon imaju isti logo,samo je razlika u verziji i veličini fajla.
 
Jel ima neka dobra dusa da mi aktivira EON na mobilnom? Na zalast ja sam MTS korisnik, pa da vidim da li da prelazim :)
 
^ A opet je bolji od nekih. Klikneš na download, otvori ti se novi prozor sa reklamom, njega ugasiš i opet klikneš na download, skidanje kreće. Treba ti oko 3 sekunde, znam za neke sajtove gde nonstop nešto iskače, ne možeš da stigneš da zatvoriš.
 
ok uspeo sam... samo je trebalo pogoditi koje dugme download da kliknem ;-)
Sad jos da nadjem nekog dovoljno ljubaznog da mi aktivira telefon
 
Hvala puno ko je napisao resenje za windows crni ekran kada se pusti eon. Ja sam iskljucio internet sinhronizaciju i sada radi :)
81aab6d1473f144dbd6a58e466fc4e5f.jpg


Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Probao EON preko telefona, data saobraćaj mts, ne rade sportklubovi (ranije moglo). Preko wifi (hotspot telenor data) rade (ranije nije moglo, odnosno moglo je kratak period proslog leta). Kakva je situacija sa ostalim provajderima? Vip? Orion?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
ja sam instalirao tv verziju 1.2 apsolutno se nista nije promenilo samo sto su jezik sad malo izbutali.Sad je Srpsko Hrvatski jezik.Sk i dalje ne fercera kao ni video klub(stoji i dalje uskoro)
 
Jedno pitanje. Zaludan pa reko da probam, te i pored eon za mob instaliram i eon tv. na isti taj mob. Aplikacija se pokrene, prodje logo i pojavi se kod za aktivaciju. Na moj sbb portalu ne prikazuje gde da unesem taj kod da bi se aktivirala app do kraja. Jel uopste moguce da eon tv radi na mobu ili trazim previse? Mada, svidja mi se sto je odma u landscape za razliku od obicne eon app.
 
Molim vas da prvo procitate temu kad postavljate pitanja, da se ne ponavljaju non stop ista, hvala.
 
Izvinjavam se, zatrcao se i zaboravio na obavezu imanja premium paketa. ;)
 
Izaslo azuriranje na Play store.
 
Ja ne mogu da koristim EON jer ne mogu da napravim acc na SBB-ovom sajtu jer mi ne prihvata pw od Beogrid maila :D A rekli su mi da moram da napravim sa tim mailom i tom sifrom da bih mogao da koristim i EON i UniFi

Restartovali su mi pw i opet ne prihvata i sad ne znam sta da radim
 
Koristi gmail?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja ne mogu da koristim EON jer ne mogu da napravim acc na SBB-ovom sajtu jer mi ne prihvata pw od Beogrid maila :D A rekli su mi da moram da napravim sa tim mailom i tom sifrom da bih mogao da koristim i EON i UniFi

Restartovali su mi pw i opet ne prihvata i sad ne znam sta da radim

Meni radi normalno od beogrida probaj na moj sbb da namestis sve pass ako si presao broj uredjaja ako nece zovi ih da ti naprave novi nalog na moj sbb meni je pre bio beogrid pa su stavili moj gmail i sve radi ok oko logovanja.
 
S7 Edge, aplikacija radi bez vidljivih bug-ova.
Sony SmartTV, moj model je iz 2016-te godine i ne nalazi se u listi podržanih televizora. U Google Play aplikaciji mi se Eon uopšte ne izlistava kako god da pretražujem. Međutim preko browser-a se lako dolazi do aplikacije na linku https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ug.eon.android.tv i za divno čudo instalacija prolazi bez problema. Aplikacija radi ali očigledno nestabilno. Dva puta mi je u kratkom vremenu restartovao televizor. Slika je u odnosu na D3 risiver jasno lošija.
 
Meni smeta loše rešena favorite lista. Nakon što se oformi, nije moguće dodati nove kanale, niti izmeniti redosled već ubačenih...
 
S7 Edge, aplikacija radi bez vidljivih bug-ova.
Sony SmartTV, moj model je iz 2016-te godine i ne nalazi se u listi podržanih televizora. U Google Play aplikaciji mi se Eon uopšte ne izlistava kako god da pretražujem. Međutim preko browser-a se lako dolazi do aplikacije na linku https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ug.eon.android.tv i za divno čudo instalacija prolazi bez problema. Aplikacija radi ali očigledno nestabilno. Dva puta mi je u kratkom vremenu restartovao televizor. Slika je u odnosu na D3 risiver jasno lošija.

Zato što je android aplikacija predviđena za male ekrane (telefone i tablete), pa to izgleda prilično loše na tv-u sa velikim ekranom. Aplikacija za smart tv je nešto sasvim drugo. Ona je napravljena za veliki ekran.
 
Nazad
Vrh Dno