Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

S7 Edge, aplikacija radi bez vidljivih bug-ova.
Sony SmartTV, moj model je iz 2016-te godine i ne nalazi se u listi podržanih televizora. U Google Play aplikaciji mi se Eon uopšte ne izlistava kako god da pretražujem. Međutim preko browser-a se lako dolazi do aplikacije na linku https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ug.eon.android.tv i za divno čudo instalacija prolazi bez problema. Aplikacija radi ali očigledno nestabilno. Dva puta mi je u kratkom vremenu restartovao televizor. Slika je u odnosu na D3 risiver jasno lošija.

Pokusaj da u podesavanjima Android TV aplikacije postavis kvalitet na CBR + najveci kvalitet, primetno je bolje u odnosu na default podesavanja.
Na svom 55w809c sam poboljsao fluidnost kad sam u Motionflow podesavanjima izabrao Clear + Film mode High, i tada nisam primetio soap opera effect.
 
I flashujem unrooted ROM na H96pro plus tv box, i opet ne rade FOX kanali zbog bezbedonosne provere..kako to?
I nabacim Magisk Menager i Magisk, znaci odradi root i sakrijem ga iz Magiska, dobijem samo crn ekran u EON aplikaciji, znaci samo otvori, cuje se da udje u EON i crno.
 
Pokusaj da u podesavanjima Android TV aplikacije postavis kvalitet na CBR + najveci kvalitet, primetno je bolje u odnosu na default podesavanja.
Na svom 55w809c sam poboljsao fluidnost kad sam u Motionflow podesavanjima izabrao Clear + Film mode High, i tada nisam primetio soap opera effect.
Hvala na savetu. Prešao sam na CBR i 7 Mbit/s. Nažalost, zvuk preko Eon-a je stereo i na onim kanalima gde D3 daje Dolby Digital 5.1 zvuk.
 
Meni radi normalno od beogrida probaj na moj sbb da namestis sve pass ako si presao broj uredjaja ako nece zovi ih da ti naprave novi nalog na moj sbb meni je pre bio beogrid pa su stavili moj gmail i sve radi ok oko logovanja.

Uspeli su nekako da mi nameste sifru. Elem, da li mogu da promenim mail i password na moj sbb ili mora da ostane taj mail i ta sifra od beogrida? Ne bih nesto da zeznem pa da opet moram da se cimam

Super mi je ovaj EON sto mogu serije da se gledaju. Ne znam kakvi su sa azuriranjem epizoda posto nisam jos gledao neku novu, ali vidim da ima The Wire sto cu taman da nastavim da gledam preko EON-a
 
Jel resio neko problem sa programima koji ne idu iz "bezbednosnih razloga",na android boxu....!?Sa verzijom 1.2 sad radi preko lan kabla....
 
Napisah u prethodnoj strani sve je isto kao i sa proslom verzijom samo sto je jezik malo sad izbagovan,tj nije Srpski nego Srpsko Hrvatski,i sa verzijom 1.1 je radilo preko lan-a.Nisam izbrisao celu app pa instalirao novu nego sam samo updateovao
 
@el_patron Ja sam menjao sifru neznam sto bi bio problem na samoj stranici moj sbb da menjas, sto se tice emaila to moraju oni jer se na tvom nalogu vode sve tvoje usluge kod sbb-a.
 
Poslednja izmena:
Ne radi mi CC. Verzija EON 1.0.2.
Da li je to poslednja, play ne prikazuje update.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Jel resio neko problem sa programima koji ne idu iz "bezbednosnih razloga",na android boxu....!?Sa verzijom 1.2 sad radi preko lan kabla....

Neki su uspeli sa hide my root, bar tako tvrde. Meni nije uspelo ni sa unrooted Android ROM verzijom OS, izgleda da neka druga provera koči, na android mobilnom u istoj mrezi rade kanali bez problema, miracast mi nije neko rešenje,..
Možda je ovo problem :
Provera da li je uređaj podešen da radi debug
Provera da li je na uređaju instalirana aplikacija koja vrši debug radne memorije, proveru integriteta fajlova koje koristi ista

ili je do samog uređaja fabrički..
 
Poslednja izmena:
Da li, ako na YouTube radi CC, znači da TV ima CC, ili YouTube radi to kroz neki svoj protokol, obzirom da na TV-u postoji aplikacija YouTube?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Haha, ne naravno, CC je uređaj koji kupiš i utakneš pozadi u televizor. :)
To što radi cast da yt-a je zato što sam TV ima YouTube.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
@dejanmxd da li ti radi video klub ili i tebi pise uskoro?Ja postavio pitanje sbb-u ali nema nista od odgovora
 
mislim to mi je skroz nelogicno da ne radi a na obicnoj aplikaciji i preko racunara radi
 
EON TV - Smart aplikacija

Komentar na njihovu reklamu za EON SMART aplikaciju ja kupio preporučen TV Samsung, prešao na skuplji paket ispunio sve što su tražili i....
Nema ništa to neradi i niko da reši moj problem.
Ovo je sistem za budale da se nerviraš i bacaš pare.
Kad god zovem isti odgovor VAŠA REKLAMACIJA BIĆE PROSLEĐENA NADLEŽNIMA I BIĆETE OBAVEŠTENI.
Šta ja imam od toga? Ništa čak ni to pišljivo obaveštenje a ni sliku na TV-u. Nemogu čak ni da verifikujem TV na portalu a nadležni ....

Eto mog komentara al šta ja imam od toga?
 
Na m:tel radi Sk, i oreko wifija, i preko mobil data, nalog iz Srbije, naravno
 
na mtel montenegro kartici u beogradu preko mobilnog hotspot wirelessa ne radi.
 
Pazljivo sam citao sve odgovore.
Vidim da jos nema aplikacije za LG smart tv.
Da li postoji sanasa da se aplikacija rucno prebaci preko usb,i ako moze,koji je postupak,posto na mom externom hardu je on ne vidi,iako sam napravio i folder za 1.2 apk)
 
na mtel montenegro kartici u beogradu preko mobilnog hotspot wirelessa ne radi.
Ni u Grckoj ni na wifi ni na 4g ne radi...radi mozda par kanala ponekad. Cemu onda sluzi ova aplikacija?? Da je gledamo kad smo kod kuce da ne palimo tv [emoji1] !?!?

Sent from my Redmi Note 4x using Tapatalk
 
Meni u Skovackoj rade domaci kanaki bez problema. Nisam probao sve, ali RTS 1,2 i RTSHD sam najcesce gledao zbog sporta.
 
Pazljivo sam citao sve odgovore.
Vidim da jos nema aplikacije za LG smart tv.
Da li postoji sanasa da se aplikacija rucno prebaci preko usb,i ako moze,koji je postupak,posto na mom externom hardu je on ne vidi,iako sam napravio i folder za 1.2 apk)

Ne može ni da je vidi kad si kopirao verziju aplikacije namenjenu za totalno drugi operativni sistem. apk fajl = instalacioni fajl za Android OS i AndroidTV OS. LG Smart TV-ovi koriste "WebOS".
 
Najzad sam instalirao EON (telefonska varijanta) na Android box. Uređaj je fabrički rutovan i vezan kablom na net tako da sam očekivao brdo problema. Međutim program radi sasvim ok uz naravno problem sa pojedinim kanalima i zaštitom sadržaja zbog ruta. Probao sam sa hide binary u hide my root sa GP ali ništa od toga. Ima li (relativno jednostavnog) rešenja ili još uvek ne?
 
Poslednja izmena:
Meni je prokleti eon razvalio android box. Super su je pukao, prijavljuje occupated binary, a to đubre eon radi samo ako kanale menjam na onom baru s desne strane, a ako se vratim na listu kanala, "aplikacija" puca i samo vrti spiner na crnom ekranu. Probao reinstal i naravno ništa. Sad ne mogu ni da promenim softver u boxu, jer ću da izgubim i d3go koji bar radi.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Meni je prokleti eon razvalio android box. Super su je pukao, prijavljuje occupated binary, a to đubre eon radi samo ako kanale menjam na onom baru s desne strane, a ako se vratim na listu kanala, "aplikacija" puca i samo vrti spiner na crnom ekranu. Probao reinstal i naravno ništa. Sad ne mogu ni da promenim softver u boxu, jer ću da izgubim i d3go koji bar radi.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
Ista stvar. Unistio mi je root i sve, nestvarno. Cak je poceo i perfect player da mi koci, tj sa nece da pusti kanal dok ne resrartujem boks. Kakva virus aplikacija.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno