Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

hmmm :D

znaci, uzeo sam EON aplikaciju za mobilni telefon, probao da je nabudzim na svoj kineski android box, sa rootavim androidom, ko zna kojim se KP NRK spajverom u pozadini ;) i on mi je unistio mili moj box :( PROKLETI SBB :D

kupite androidTV OS televizor, ili neki od podrzanih boxova sa androidTV OS-om, i ce da radi... a to sto budzite motor od mecke u keca, pa kec eksplodira na kraju, tesko da je daimler-benz kriv ,)
 
Panasinic plazma st60

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Ne koristi se za Youtube Cast protokol, tj da budem precizniji ta "send-to-Youtube-on-TV" funkcionalnost koja postoji na praktično svim Smart TV-ovi (uključujući i ove Fox, Vox...) nema veze sa CAST protokolom koji koriste aplikacije koje podržavaju Chromecast uređaj, Nexus Player i ostale.

Noviji TV-ovi sa AndroidTV OS imaju "buit-in" cast-ing i detektuje ih svaka aplikacija koja podržava Chromecast. Na ovom linku imaš listu linkova do ponude TV proizvođača koji spadaju u tu kategoriju:
https://www.google.com/chromecast/built-in/tv/


Kad smo već kod teme "slanja EON stream-a na TV" jel testirao neko slanje "slike" sa EON na Kodi koristeći AirPlay? Jel to radi uopšte, i da li radi slanje sa Android aplikacije na Kodi (via AirPlay)?
 
Komentar na njihovu reklamu za EON SMART aplikaciju ja kupio preporučen TV Samsung, prešao na skuplji paket ispunio sve što su tražili i....
Nema ništa to neradi i niko da reši moj problem.
Ovo je sistem za budale da se nerviraš i bacaš pare.
Kad god zovem isti odgovor VAŠA REKLAMACIJA BIĆE PROSLEĐENA NADLEŽNIMA I BIĆETE OBAVEŠTENI.
Šta ja imam od toga? Ništa čak ni to pišljivo obaveštenje a ni sliku na TV-u. Nemogu čak ni da verifikujem TV na portalu a nadležni ....

Eto mog komentara al šta ja imam od toga?
Kupi i preporuceni sony pa probaj :) Salu na stranu, EON za racunar je k... c (najbezazlenije). Nist ne radi. Samo vrti u browseru. Koliko vidim i iskustva sa smart tv su slicna. Sto se tice android telefona solidno mi radi i u kombinaciji sa chromecast dobra je solucija za neki obican LCD.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
hmmm :D

znaci, uzeo sam EON aplikaciju za mobilni telefon, probao da je nabudzim na svoj kineski android box, sa rootavim androidom, ko zna kojim se KP NRK spajverom u pozadini ;) i on mi je unistio mili moj box :( PROKLETI SBB :D

kupite androidTV OS televizor, ili neki od podrzanih boxova sa androidTV OS-om, i ce da radi... a to sto budzite motor od mecke u keca, pa kec eksplodira na kraju, tesko da je daimler-benz kriv ,)

Meni na kinezima radi MXQ Pro i SCISHION V88 RK3229
 
I kod mene (Nexbox a95x 2/16), instalirao preko wireless-a, radi normalno, čak se ugradio i u KODI.
 
Meni više ne radi d3go, kaže previše uređaja kad se logujem[emoji853]

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
@SickMF
Izvezi D3go app necim (apk extractor, es expolorer, solid ...), pa probaj factory reset. Ne bi trebalo da je sem root sje#@o ista toliko. Preinstalitraj d3go iz apk i mora da radi.
Neko je rekao da mu ni na "non rooted" boxu ne rade kanali, sad ne znam svi ili samo Fox, NatGeo, Kitchen ... Problem je sto su mnogi boxovi prerooted zapravo, te imaju su, busybox, toolbox. Jedino da se stavi rootovan fw, pa remove busybox, full unroot. Mozda ce i skinuti provere, ali posto nije za sve, "content provideri" ocigledno zahtevaju.
Nisam siguran kako bih ulovio sta sve proverava, eto ako si vec nezadovoljan mozes da probas da mountujes system kao rw, pa obrises su (busybox, toolbox ...). Pa ako ne pomogne, factory.
 
Da li neko ima za Samasug TV, EON Smart TV filove za sideloading, TV mi nije na listi preporucenih ?
 
Da li moze Eon na lg tv smart?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nova verzija radi na FOX android TV-u. rk3066 cip, u lan-u. Vuce se i puca ali radi na ful podesavanju.
 
hmmm :D

znaci, uzeo sam EON aplikaciju za mobilni telefon, probao da je nabudzim na svoj kineski android box, sa rootavim androidom, ko zna kojim se KP NRK spajverom u pozadini ;) i on mi je unistio mili moj box :( PROKLETI SBB :D

kupite androidTV OS televizor, ili neki od podrzanih boxova sa androidTV OS-om, i ce da radi... a to sto budzite motor od mecke u keca, pa kec eksplodira na kraju, tesko da je daimler-benz kriv ,)
Aj sledeći put kad budeš hteo da pišeš gluposti, zaobiđi mene. Važi?

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Meni je prokleti eon razvalio android box. Super su je pukao, prijavljuje occupated binary, a to đubre eon radi samo ako kanale menjam na onom baru s desne strane, a ako se vratim na listu kanala, "aplikacija" puca i samo vrti spiner na crnom ekranu. Probao reinstal i naravno ništa. Sad ne mogu ni da promenim softver u boxu, jer ću da izgubim i d3go koji bar radi.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

To occupated binary mozes da resis tako sto ces da izbrises taj supersu sto imas i stavis neku stariju verziju pa preko nje instaliras binaries i posle opet updejtujes na poslednju verziju supersu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tu stariju verziju mogu da instaliram sa SD kartice kao svaku drugu običnu aplikaciju? Ne bih da se bakćem sad sa TWRP.
Inače, nisam imao problem sa starijom verzijom eona, radio je bez greške. Update od pre par dana mi je yebo kevu.
 
Poslednja izmena:
Koja glupost , imam D3I paket uspeo sam da instaliram i aktiviram EON Smart TV aplikaciju na Sony Bravia TV.
Kada hocu da gledam uživo program kaže mi aplikacija da moj paket ne podržava gledanje uživo.
Odem da gledam neku emisiju pre Ili ako uzmem istu emisiju koja je u toku pokrenem gledanje iz početka to radi bez problema.
Zovem podršku SBB oni kažu Smart TV može da radi samo na Extra i Preimum paketu.
Ja kažem da sam aktivirao Smart TV Applikaciju, da mogu da gledam bilo šta unazad, kažem da na mojem SBB nalogu stoji da imam aktiviran jedan Smaart TV uređaj, to je st piša aktivirano 1 od 1, što znači da taj paket podržava, u slušalici tišinma i odgovor to nije moguće.
Kažem da su pustili reklamu za EON TV po 999 din. On opet isto samo Extra i Premium paket.
Da li je uspeo sa njima da se izbori tj da li radi nekome EON Smart TV app sa D3I paketom.
:mad:
 
Ne koristi se za Youtube Cast protokol, tj da budem precizniji ta "send-to-Youtube-on-TV" funkcionalnost koja postoji na praktično svim Smart TV-ovi (uključujući i ove Fox, Vox...) nema veze sa CAST protokolom koji koriste aplikacije koje podržavaju Chromecast uređaj, Nexus Player i ostale.

Noviji TV-ovi sa AndroidTV OS imaju "buit-in" cast-ing i detektuje ih svaka aplikacija koja podržava Chromecast. Na ovom linku imaš listu linkova do ponude TV proizvođača koji spadaju u tu kategoriju:
https://www.google.com/chromecast/built-in/tv/


Kad smo već kod teme "slanja EON stream-a na TV" jel testirao neko slanje "slike" sa EON na Kodi koristeći AirPlay? Jel to radi uopšte, i da li radi slanje sa Android aplikacije na Kodi (via AirPlay)?
Hvala na detaljnom odgovoru.
Obzirom da TV neću skoro menjati, a i imam samo jedan TV u stanu, cela zahebancija sa EON se svodi na 72 unazad, jer imam CAM modul, koji ne može da vraća unazad.
Ako ne bude aplikacije za Panasonic, ili Kodi varijante, verovatno ću kupiti CC stick i to je to.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Android box svakako bolji izbor
 
Koja glupost , imam D3I paket uspeo sam da instaliram i aktiviram EON Smart TV aplikaciju na Sony Bravia TV.
Kada hocu da gledam uživo program kaže mi aplikacija da moj paket ne podržava gledanje uživo.
Odem da gledam neku emisiju pre Ili ako uzmem istu emisiju koja je u toku pokrenem gledanje iz početka to radi bez problema.
Zovem podršku SBB oni kažu Smart TV može da radi samo na Extra i Preimum paketu.
Ja kažem da sam aktivirao Smart TV Applikaciju, da mogu da gledam bilo šta unazad, kažem da na mojem SBB nalogu stoji da imam aktiviran jedan Smaart TV uređaj, to je st piša aktivirano 1 od 1, što znači da taj paket podržava, u slušalici tišinma i odgovor to nije moguće.
Kažem da su pustili reklamu za EON TV po 999 din. On opet isto samo Extra i Premium paket.
Da li je uspeo sa njima da se izbori tj da li radi nekome EON Smart TV app sa D3I paketom.
:mad:

uz D3i ide 1 EON smart TV aplikacija....

Kod mene je drugi problem imam DUO GOLD TEL EXTRA paket na sajtu piše da imam pravo na 1 EON smart tv
a u opcijama mi piše aktivno 0 od 0 a treba da ima aktivno 0 od 1 !!!!
 
Koja glupost , imam D3I paket uspeo sam da instaliram i aktiviram EON Smart TV aplikaciju na Sony Bravia TV.
Kada hocu da gledam uživo program kaže mi aplikacija da moj paket ne podržava gledanje uživo.
Odem da gledam neku emisiju pre Ili ako uzmem istu emisiju koja je u toku pokrenem gledanje iz početka to radi bez problema.
Zovem podršku SBB oni kažu Smart TV može da radi samo na Extra i Preimum paketu.
Ja kažem da sam aktivirao Smart TV Applikaciju, da mogu da gledam bilo šta unazad, kažem da na mojem SBB nalogu stoji da imam aktiviran jedan Smaart TV uređaj, to je st piša aktivirano 1 od 1, što znači da taj paket podržava, u slušalici tišinma i odgovor to nije moguće.
Kažem da su pustili reklamu za EON TV po 999 din. On opet isto samo Extra i Premium paket.
Da li je uspeo sa njima da se izbori tj da li radi nekome EON Smart TV app sa D3I paketom.
:mad:

Nije reklama za eon 999 din...

ejHLzZ0.png
 
Tu stariju verziju mogu da instaliram sa SD kartice kao svaku drugu običnu aplikaciju? Ne bih da se bakćem sad sa TWRP.
Inače, nisam imao problem sa starijom verzijom eona, radio je bez greške. Update od pre par dana mi je yebo kevu.

Pa da, instaliras normalno kao i druge aplikacije. Imao sam i ja taj problem pa sam tako resio.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Aj sledeći put kad budeš hteo da pišeš gluposti, zaobiđi mene. Važi?

boze svasta, pa ko se tebi obraca??? ,)

raspao mi se box, sunvel, isto k'o i vama :D

srecom, jos pre mesec dana narucio xiaomi mibox 3, totalno neplanirano, na njemu mi proradi EON TV bez greske, bez budzenja, instalacija sa play storea, najnormalnija...

a svoju nervozu ne prenosi na forum, molim te :zgran:
 
Nadovezao si se na priču nas dvojice kojima je pukao box, a nigde nisi naveo da se to i tebi desilo, zar to nije zvučalo kao cinizam usmeren ka nama? Plus poređenje da je eon mercedes...

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno