Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

ima li jos nekom da EON radi 1dan a sledeci nece samo crno? Preko Opere ga koristim,probao i chrome

Da da, pricao sam i sa podrskom. Probao vise browsera, razlicitih i brisanje kukija i kesa i ne vredi. Probao i promenu lozinke i ne vredi. Problem je prisutan kod dosta ljudi i rade na tome da ga srede. Ja mislim da ima veze sa brojem uredjaja jer jedan browser registruje vise puta kao razlicite uredjaje a ne mogu se svi odjednom izbrisati sa liste aktivnih uredjaja.

19900 (call centar) pa 2 pa 1 je broj da ne slusate one tupave reklame koje su ubacili kao najveci imbecili pre date opcije. Prijavi im da naprave nalog adminima da bi ti ocistili listu uredjaja, mislim da ce to resiti problem.
 
Poslednja izmena:
Da da, pricao sam i sa podrskom. Probao vise browsera, razlicitih i brisanje kukija i kesa i ne vredi. Probao i promenu lozinke i ne vredi. Problem je prisutan kod dosta ljudi i rade na tome da ga srede. Ja mislim da ima veze sa brojem uredjaja jer jedan browser registruje vise puta kao razlicite uredjaje a ne mogu se svi odjednom izbrisati sa liste aktivnih uredjaja.

19900 (call centar) pa 2 pa 1 je broj da ne slusate one tupave reklame koje su ubacili kao najveci imbecili pre date opcije. Prijavi im da naprave nalog adminima da bi ti ocistili listu uredjaja, mislim da ce to resiti problem.

Meni nedavno prvi put proradio (sve funkcije) na desktop racunaru (Windows XP + Google Chrome). Na Laptopu (Windows 10 (64Bit) + bilo koji browser) i dalje ne radi. Problem je u tome sto na ovom racunaru na kojem radi nikada mi nece biti potreban EON.
 
Poslednja izmena:
Meni nedavno prvi put proradio (sve funkcije) na desktop racunaru (Windows XP + Google Chrome). Na Laptopu (Windows 10 (64Bit) + bilo koji browser) i dalje ne radi. Problem je u tome sto na ovom racunaru na kojem radi nikada mi nece biti potreban EON.
Ovo mi je tek cudno i tek sada ne mogu da pronadjem zdravorazumsko resenje zasto kod mene nalaptopu sa windows 10 x64 radi eon na mozzili, a na desctopu sa win 7 x64 ne radi i bude crn ekran. Pomislio sam u jednom trenutku da je do windows 7-ice problem jer nemam drugu ideju jer su na oba kompa nedavno radjeni windowsi, a na desctopu pre par nedelja. Brisao sam na nalogu jedan uredjaj i tek onda pokusao da se ulogujem na desctopu, ali se javio navedeni problem

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Zavisi od provajdera.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Kopernikus net, mobilna app, svi sk rade normalno

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
telekom vdsl, ne radi sk...,
a što se tiče hardvera kvalitet slike i stabilnost je na strani lenovo/intel sticka u poređenju sa androidom (Minix Neo X8-H Plus).
ios verziju sam samo probao i izgleda ok.
android aplikacija se previše često blokira, kao da je neka alfa verzija, a ne komercijalni produkt.
edge pod windowsom 10 nije brzinski rekorder ali radi stabilno i sa mnogo kvalitetnijom slikom od android aplikacije.
na androidu je slika mnogo gora nego na d3go, kao da je rezolucija mnogo niža iako sam setovao najveći kvalitet.
 
I ja koristim mts ADSL, meni pored SK kanala ne rade ni CineStar kanali. Izgleda da im je princip, kako se kome zalomi. A isti kanali mi ne rade ni preko mts mobilnog neta.
 
Ima li neko da koristi EON Android Smart TV aplikaciju da provjeri da li mu rade CBS Reality i N1 HD HR kanali.
 
telekom vdsl, ne radi sk...,
a što se tiče hardvera kvalitet slike i stabilnost je na strani lenovo/intel sticka u poređenju sa androidom (Minix Neo X8-H Plus).
ios verziju sam samo probao i izgleda ok.
android aplikacija se previše često blokira, kao da je neka alfa verzija, a ne komercijalni produkt.
edge pod windowsom 10 nije brzinski rekorder ali radi stabilno i sa mnogo kvalitetnijom slikom od android aplikacije.
na androidu je slika mnogo gora nego na d3go, kao da je rezolucija mnogo niža iako sam setovao najveći kvalitet.
Probaj Android TV app.
Android EON verziju su napravili samo za telefone i tablete, i zato je slabiji strim. Nije namenjeno za gledanje na većim ekranima.Za tako nešto su napravili Android TV.
 
Poslednja izmena:
bezuspešno probao da instaliram com.ug.eon.android.tv na boxu jer nemam android tv. doduše, skinuo sam verziju sa apkpure.com tako da je možda do toga.
jel ima negde da se skine verzija koja bi mogla da radi na minixu?
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Android box H96Pro Plus (S912, 3GB, 32GB), root sakriven sa Hide my Root - sve radi normalno preko WIFI-a. Aplikacija skinuta sa PlayStore-a. Otvara sve SK i Fox kanale, iako je IKOM net. Jedino što bi kvalitet mogao biti bolji (max 4 Mbit bitrate)

Kako si uspeo da sakrijes root na ovom boxu sa Hide My Root, kod mene samo vrti Hiding. Please wait...
Kod mene je Android 7.1.2
 
Neko je rekao da moze eon sa androida na Google chromecast. Pokusavam u aplikaciji da nadjem ali ne vidim kako se salje stream na chromecast. Jel zna neko da li moze i kako se aktivira?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
520x293bb.jpg

Nemam Chromecast ali koliko sam upućen nema ništa da se aktivira, instaliraš Android/iOS app loguješ se i treba da imaš Cast ikonicu...
 
Resenje za crni ekran na pc-u: manuelno podesite vreme u win-u na vreme sa time.is i refresh.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Mobitel
63f80214ef9e90383542f511d9325fc0.jpg
 
Poslednja izmena:
android tv apk je, ako je verovati google playu, za verzije androida 5 i više.
otud moji problemi pošto je moj box 4.4.2. svejedno, radi podnošljivo na windowsu.
pošto hbo go kod mene radi bolje na windowsu rešenje se nameće samo, a nije da ne mrzim windows 10.
 
Nazad
Vrh Dno