Šta je novo?

Dupli nalozi ;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sreca moja da odoh ranije na spavanje...
Meni licno najsumljiviji su ovi sto imaju xx-x u niku.:D

@weasel2 prestani da postujes u prazno, nije ni cudo sto ti je stalno stoji 4...
Cutao si sve ove godine? bolje da si nastavio...:D
 
Poslednja izmena:
Weasel, ako kreneš u blast from the blast, dajem 10 jura da je ovaj lik nekada imao nalog sa nikom Baltazar :)

2deep.jpg
 
Meni licno najsumljiviji su ovi sto imaju xx-x u niku.:D
А, па јесам ја сумњив, мада ми је calexx стандард пошто пар пута негде није прошло calex јер су тражили бар 6 слова. А calex је постао пошто није могло cale. А и овде имам дупли налог, направио сам одавно и calex али сам слабо користио (или можда и нисам) па је ваљда деактивиран а када сам хтео да га вратим, није могло или због старе .yu адресе или није могао да се врати такав налог. Емајлирао сам админима да ми споје тај стари са новим да не буде дуплог (ваљда је тако у правилима) али одговор нисам добио.

Ето, у праву си за мој дупли налог. ;)
 
Sreca moja da odoh ranije na spavanje...
Meni licno najsumljiviji su ovi sto imaju xx-x u niku.:D

@weasel2 prestani da postujes u prazno, nije ni cudo sto ti je stalno stoji 4...
Cutao si sve ove godine? bolje da si nastavio...:D

Spavac se probudio, sad ce da iz podruma izvadi bombu koju je sam sklopio po uputstvu sa interneta. Ko ima jos nesto da mu poruci, neka ne okleva puno, nece biti druge prilike.
 
А, па јесам ја сумњив, мада ми је calexx стандард пошто пар пута негде није прошло calex јер су тражили бар 6 слова. А calex је постао пошто није могло cale. А и овде имам дупли налог, направио сам одавно и calex али сам слабо користио (или можда и нисам) па је ваљда деактивиран а када сам хтео да га вратим, није могло или због старе .yu адресе или није могао да се врати такав налог. Емајлирао сам админима да ми споје тај стари са новим да не буде дуплог (ваљда је тако у правилима) али одговор нисам добио.

Ето, у праву си за мој дупли налог. ;)

ajd...kad svi priznajemo....ovo je moj trodupli nalog.:)
 
jednog dana ja cu doci i pokucati na tvoja vrata, sresti te na ulici jer se nikad nismo upoznali pa verujem da neces ni znati ko sam ali ce mi jako biti drago da te upoznam i da meni objasnis u cemu je tvoj problem samnom. pusti forum sve ostalo ovo je vec postalo licno ali ja ne znam iz kog razloga. sad ili za 5 godina ja ti obecavam da ces imati prilike sa samnom da porazgovaras onda kada se najmanje budes nadao i kad budes na mene potpuno zaboravio ali verujem da ce ti biti jako zao sto si me pogresno procenio i da me nikad neces zaboraviti u zivotu kao coveka kakav sam ja i kakvo me svi ljudi znaju.<br />
<br />
hvala za ovih 5 godina foruma mozda je bolje da se nikad nisam ni registrovao.<br />
<br />
vidim da ti je namera da me banujes pa sad to mozes uciniti a objasnjenje za to ces mi jednog dana licno dati, za 5 10 15 godina kad god se prilika bude ukazala.
Ukratko, *ebo si jeza kada lik poraste. :D
 
Poslednja izmena:
Ja sam u stvari Igoritza/Dzekson/Garancija ;) Ovaj ivke76 je samo "kriticarsko nastrojeni" alter ego :) Tako dodatno pumpam popularnost jer mora neko i da hejtuje, ne valja kada te svi vole ;)
 
Zatvaraj temu! inace na kraju ce se ispostaviti da ima samo 2000 clanova...
Matrix je mala maca za ovo...
 
jednog dana ja cu doci i pokucati na tvoja vrata, sresti te na ulici jer se nikad nismo upoznali pa verujem da neces ni znati ko sam ali ce mi jako biti drago da te upoznam i da meni objasnis u cemu je tvoj problem samnom. pusti forum sve ostalo ovo je vec postalo licno ali ja ne znam iz kog razloga. sad ili za 5 godina ja ti obecavam da ces imati prilike sa samnom da porazgovaras onda kada se najmanje budes nadao i kad budes na mene potpuno zaboravio ali verujem da ce ti biti jako zao sto si me pogresno procenio i da me nikad neces zaboraviti u zivotu kao coveka kakav sam ja i kakvo me svi ljudi znaju.

hvala za ovih 5 godina foruma mozda je bolje da se nikad nisam ni registrovao.

vidim da ti je namera da me banujes pa sad to mozes uciniti a objasnjenje za to ces mi jednog dana licno dati, za 5 10 15 godina kad god se prilika bude ukazala.

weasel,

 
Ja sirotinja imam samo ovaj jedan nalog :( (moli se bogu da moderatorima nece pasti na pamet da proveravaju)
 
Pazi se , verovatno će i tebe napasti da ti je ovo treći nalog, samo zato što imaš 3 u nazivu, kao što su nedužnog člana i mene.

Ovo mu i jeste treci nalog, ili koji vec, ali nije dupli, nego novi jer je vise puta banovan, ali kako si ti to mogao da znas, kada nisi tako aktivan na forumu!? :D
 
Ovo stvarno nije uredu, ja sam obmanut ko zna koliko puta...
Polemisao sam sa ljudima za koje sam mislio da su neko drugi.
 
"Sve sto kazu, na ovom forumu, nije istina......" :d
 
^ double or nothing! :D
 
Nije lako moderatorima pored ovoliko kre**na.
:whip:

Ne samo da neki žele da zavale nešto i prevare druge, da bi sebi pribavili materijalnu korist, već ima i psihića kojima je ovaj forum očigledno neka vrsta terapije.
Nisam pametan kako bi to moglo da se promeni da oni umesto na forum, odu do ustanove koja možda i može da im pomogne.:sceptic:
 
Poslednja izmena:
Ili do gvozdjare... po srafciger, ili sta ko vise voli :p...
 
Ono kad napravis par naloga pa pricas sam sa sobom :-devil-:
 
Poceo sam da citam ovaj topik, procito sam prve 3 stranice i ovo su postovi ovog coveka ;D

Gde su ti dokazi molim te pokazi te konkretne dokaze? Osim naravno misljenja i tvrdnji ali konkretan neki dokaz?

opet ne razumem kakve ja veze imam sa svim tim? gde sam ja tu u celoj prici sa duplim nalozima i gde je dokaz?

alo to je lepo sto ti pricas ali to si ti sam rekao i umislio gde to tu bilo sta dokazuje?

opet tu su samo tvrdnje i zakljucci ali nigde konkretan dokaz.

ali gde sve tu dokazuje da ja imam dupli nalog?

sam si rekao zakljucak...a to nikako nije dokaz da ja imam dupli nalog.

Neka moderator proveri sve i neka ovde napise dokaz da ja imam dupli nalog i to je to. u suprotnom trazim dokaz

sve samo prazne reci a niko nije pruzio dokaz o bilo kakvim duplim nalozima. niti ja trazim da mi neko veruje na rec ja samo iznosim tvrdnje.

opet nigde ne vidim dokaze samo tvrdnje par forumasa kojima je dosadno i nemaju pametnija posla u zivotu

opet pitam gde je konkretan dokaz o mojim duplim nalozima?

to sto ti tvrdis i tebi slicni nisu adekvatan dokaz vec obicne tvrdnje. a postoji ogromna razlika izmedju konkretnog dokaza i vasih tvrdnji.

opet su sve prazne tvrdnje bez konkretnog dokaza da ja imam neki dupli nalog.

kazem ja da je forum pun ljudi koji svuda vide duple naloge i napadaju bez ikakvih dokaza.

Doso sam do trece stranice, Ne smem dalje da citam XD
 
Gde ste duplaši! :D E, pošto vidim da se pominje i neka legendarna atomijeva tema a ja nisam upucen, ima li neko link da vidim i to? :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno